Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 100 TL Starting Bid: 100 TL Estimated: 6500 TL Losing Winning

1900 Başları Bir Çift Fransız Şamdan

Bronz kaide üstü el boyaması pembe güllerle bezeli porselen gövdeli dönem ürünü 2 adet şamdan, istenirse elektrik tesisati eklenip abajura dönüştürülebilir. Yaklaşık 21 cm yüksekliğindedir.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • 1900 Başları Bir Çift Fransız Şamdan-Bronz kaide üstü el boyaması pembe güllerle bezeli porselen gövdeli dönem ürünü 2 adet şamdan, istenirse elektrik tesisati eklenip abajura dönüştürülebilir. Yaklaşık 21 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  1900 Başları Bir Çift Fransız Şamdan-Bronz kaide üstü el boyaması pembe güllerle bezeli porselen gövdeli dönem ürünü 2 adet şamdan, istenirse elektrik tesisati eklenip abajura dönüştürülebilir. Yaklaşık 21 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Christofle Gümüş Kaplama Tuzluk Biberlik -Yüksek mikron gümüş kaplama set. 1830larda Fransada kurulan gümüş eşya ve sofra takımı üreticisinin şık bir tuzluk biberlik takımıdır. Normal gümüşten daha değerli piyasası vardır. Eski ürünleri nadir koleksiyonluktur. Yaklaşık 20 cm yüksekliğinde, 14 cm genişliğindedir.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Christofle Gümüş Kaplama Tuzluk Biberlik -Yüksek mikron gümüş kaplama set. 1830larda Fransada kurulan gümüş eşya ve sofra takımı üreticisinin şık bir tuzluk biberlik takımıdır. Normal gümüşten daha değerli piyasası vardır. Eski ürünleri nadir koleksiyonluktur. Yaklaşık 20 cm yüksekliğinde, 14 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Meissen 2 adet Sunum Tabakları-1934- 1972 yılları arasında kullanılan damgası ile Almanya'da üretilen kırmızı ve mavi renkli altın vermeyli kalitenin adı Meissen sunum tabaklardır. Yaklaşık 7,5 cm çapındadırlar

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Meissen 2 adet Sunum Tabakları-1934- 1972 yılları arasında kullanılan damgası ile Almanya'da üretilen kırmızı ve mavi renkli altın vermeyli kalitenin adı Meissen sunum tabaklardır. Yaklaşık 7,5 cm çapındadırlar

  TLSold
 • Herend Apony Yeşil SunumTabağı-1826 yılında Macaristanda kurulan lüks el boyaması ve yaldızlı porselen üretiminde uzmanlaşan Herend firmasının sunum tabağıdır. Yaklaşık 9 cm genişliğinde, 5,5 cm enindedir.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Herend Apony Yeşil SunumTabağı-1826 yılında Macaristanda kurulan lüks el boyaması ve yaldızlı porselen üretiminde uzmanlaşan Herend firmasının sunum tabağıdır. Yaklaşık 9 cm genişliğinde, 5,5 cm enindedir.

  TLSold
 • Citizen Otomatik Erkek Kol Saati (Vintage kasa)-Japon markası Citizenin tarihli otomatik kol saatidir. Yaşına bağlı olarak camında ve kanarlarında dönem yorgunluğu mevcuttur.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Citizen Otomatik Erkek Kol Saati (Vintage kasa)-Japon markası Citizenin tarihli otomatik kol saatidir. Yaşına bağlı olarak camında ve kanarlarında dönem yorgunluğu mevcuttur.

  TLSold
 • Gümüş Sigara Tabakası-1800 sonları Avrupa usta işi gümüş tabaka. Kapak kısmında JR harleri işli kalem işçilikli sigara tabakasıdır. Tabakanın iç kısmında resimlerde de görüldüğü gibi damgaları mevcuttur. 9x7,5 cm ölçülerindedir. 128 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Gümüş Sigara Tabakası-1800 sonları Avrupa usta işi gümüş tabaka. Kapak kısmında JR harleri işli kalem işçilikli sigara tabakasıdır. Tabakanın iç kısmında resimlerde de görüldüğü gibi damgaları mevcuttur. 9x7,5 cm ölçülerindedir. 128 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • Avrupa 1900ler Başı pirinç Hokkalık-Kapak kısımına DH harfleri işli pirinç üstü kristal hazneli şık bir mürekkep hokkasıdır. Ön tarafında kalemliklerden biri alt kısmından tamir görmüştür. Kulpları ile birlikte 23x15x9,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Avrupa 1900ler Başı pirinç Hokkalık-Kapak kısımına DH harfleri işli pirinç üstü kristal hazneli şık bir mürekkep hokkasıdır. Ön tarafında kalemliklerden biri alt kısmından tamir görmüştür. Kulpları ile birlikte 23x15x9,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Cartier Gazlı Çakmak-Fransız markası olan Cartier'in şık bir gazlı çakmağıdır. Kondüsyonu iyi durumda ve çalışmaktadır. 7 cm yüksekliğindedir. Alt tarafında minik bir boya kabarması vardır . Resimden de görebilirsiniz.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Cartier Gazlı Çakmak-Fransız markası olan Cartier'in şık bir gazlı çakmağıdır. Kondüsyonu iyi durumda ve çalışmaktadır. 7 cm yüksekliğindedir. Alt tarafında minik bir boya kabarması vardır . Resimden de görebilirsiniz.

  TLSold
 • Opera Dürbünü-Japonya yapımı özel çantası ile aynı kumaştan kaplamalı iyi durumda şık bir opera dürbünüdür.9x4,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Opera Dürbünü-Japonya yapımı özel çantası ile aynı kumaştan kaplamalı iyi durumda şık bir opera dürbünüdür.9x4,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Gümüş Okuma Gözlüğü-835 ayar gümüş özel çantasında katlanabilir ince işçilikli şık okuma gözlüğümüzdür. Kutusunda 11x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Gümüş Okuma Gözlüğü-835 ayar gümüş özel çantasında katlanabilir ince işçilikli şık okuma gözlüğümüzdür. Kutusunda 11x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Büyük Boy Yunan Bronz Vazo- Kadın heykelcik bacakları üzerine inşaa edilmiş detaylı işçilikli bronz vazo 61 cm yüksekliğinde, ağız kısmı 21 cm çapındadır.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Büyük Boy Yunan Bronz Vazo- Kadın heykelcik bacakları üzerine inşaa edilmiş detaylı işçilikli bronz vazo 61 cm yüksekliğinde, ağız kısmı 21 cm çapındadır.

  TLSold
 • 1800 lü Yıllara Ait Mermer Üzeri Bronz Mineli Hz. İsa İkonası-Mermer üzerindeki kontür bronz üzeri mine işlemelidir.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  1800 lü Yıllara Ait Mermer Üzeri Bronz Mineli Hz. İsa İkonası-Mermer üzerindeki kontür bronz üzeri mine işlemelidir.

  TLSold
 • 1800 lü Yıllara Ait Bronz Mineli Hz. İsa İkonası-Pirinç üzerindeki kontür bronz üzeri mine işlemelidir. 12,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  1800 lü Yıllara Ait Bronz Mineli Hz. İsa İkonası-Pirinç üzerindeki kontür bronz üzeri mine işlemelidir. 12,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • 8 mm Film Makinesi-Eski Sovyetler birliği dönemine ait film makinesi

  Lot No: 14

  Lot: 14

  8 mm Film Makinesi-Eski Sovyetler birliği dönemine ait film makinesi

  TLSold
 • Altın Kaplama Büyüteç Kolye -Avrupa özel üretim büyüteç kolye

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Altın Kaplama Büyüteç Kolye -Avrupa özel üretim büyüteç kolye

  TLSold
 • Pirinç Pusula-Özel ahşap kutusunda pirinç pusula ve güneş saatidir. Kutu üzeri pirinç denizci çapası kakmalıdır. 14x14x5,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Pirinç Pusula-Özel ahşap kutusunda pirinç pusula ve güneş saatidir. Kutu üzeri pirinç denizci çapası kakmalıdır. 14x14x5,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Zippo Çakmak -Dünyada Sadece 2000 adet üretilmiştir, 1544. çakmaktır. İkinci Dünya savaşında 1948-1949 yılları arasında Berlin ablukası hatırasına dikilmiş Hava İkmal Anıtı rölyefi bulunan Orijinal ahşap kutusunda Zippo çakmağımızdır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Zippo Çakmak -Dünyada Sadece 2000 adet üretilmiştir, 1544. çakmaktır. İkinci Dünya savaşında 1948-1949 yılları arasında Berlin ablukası hatırasına dikilmiş Hava İkmal Anıtı rölyefi bulunan Orijinal ahşap kutusunda Zippo çakmağımızdır.

  TLSold
 • Chevrolet Belair Model Araba-1/24 ölçüsünde 1950 model Chevrolet Belair Model arabamızdır.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Chevrolet Belair Model Araba-1/24 ölçüsünde 1950 model Chevrolet Belair Model arabamızdır.

  TLSold
 • Sleby Cobra Model Araba-1/24 ölçüsünde 1965 model Shelby Cobra spor model arabamızdır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Sleby Cobra Model Araba-1/24 ölçüsünde 1965 model Shelby Cobra spor model arabamızdır.

  TLSold
 • Herend Ajurlu Tabak-1826 yılında Macaristanda kurulan lüks el boyaması ve yaldızlı porselen üretiminde uzmanlaşan Herend firmasının ajurlu kulplu şık bir kasesidir. Yaklaşık Kulpları ile birlikte 14 cm genişliğinde, 4,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Herend Ajurlu Tabak-1826 yılında Macaristanda kurulan lüks el boyaması ve yaldızlı porselen üretiminde uzmanlaşan Herend firmasının ajurlu kulplu şık bir kasesidir. Yaklaşık Kulpları ile birlikte 14 cm genişliğinde, 4,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • PK Meissen Kahve Fincanı-El yapımı özel renk ve desende Meissen marka kahve fincanımızdır.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  PK Meissen Kahve Fincanı-El yapımı özel renk ve desende Meissen marka kahve fincanımızdır.

  TLSold
 • Herend Sunum Tabağı-1826 yılında Macaristanda kurulan lüks el koyaması ve yaldızlı porselen üretiminde uzmanlaşan Herend firmasının victoria desen  şık bir sunum tabağıdır. Yaklaşık 10 cm çapındadır.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Herend Sunum Tabağı-1826 yılında Macaristanda kurulan lüks el koyaması ve yaldızlı porselen üretiminde uzmanlaşan Herend firmasının victoria desen şık bir sunum tabağıdır. Yaklaşık 10 cm çapındadır.

  TLSold
 • Junghans Kurmalı Erkek Kol saati- Almanya yapımı Junghans marka Kurmalı, tarihli çalışır durumda erkek kol saatimizdir. Saat üzerinde yaşına bağlı olarak dönem yorugunluğu mevcuttur.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Junghans Kurmalı Erkek Kol saati- Almanya yapımı Junghans marka Kurmalı, tarihli çalışır durumda erkek kol saatimizdir. Saat üzerinde yaşına bağlı olarak dönem yorugunluğu mevcuttur.

  TLSold
 • Kurmalı Altın Kaplama Gofre İşçilikli Avrupa Kolye Cep Saati-Kusursuz Kadran.3 cm çapındadır.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Kurmalı Altın Kaplama Gofre İşçilikli Avrupa Kolye Cep Saati-Kusursuz Kadran.3 cm çapındadır.

  TLSold
 • Champe de Coeur Quartz Cep Saati-İsviçre yapımı markanın cep saatidir. kusursuz kadran 4,1 cm çapındadır.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Champe de Coeur Quartz Cep Saati-İsviçre yapımı markanın cep saatidir. kusursuz kadran 4,1 cm çapındadır.

  TLSold
 • junghans Kurmalı Cep Saati-Almanya yapımı Junghans marka kurmalı cep saatimizdir. Kusursuz kadran 3,5 cm çapındadır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  junghans Kurmalı Cep Saati-Almanya yapımı Junghans marka kurmalı cep saatimizdir. Kusursuz kadran 3,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Kienzle Kurmalı Antimanyetik Köstekli Cep Saati-Almanya yapımı Kienzle Marka Antimanyetik Köstekli kusursuz kadran cep saati 3,8 cm çapındadır.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Kienzle Kurmalı Antimanyetik Köstekli Cep Saati-Almanya yapımı Kienzle Marka Antimanyetik Köstekli kusursuz kadran cep saati 3,8 cm çapındadır.

  TLSold
 • Kienzle Kurmalı Antimanyetik Cep Saati-Almanya yapımı Kienzle Marka Antimanyetik Kusursuz kadran cep saati 3,8 cm çapındadır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Kienzle Kurmalı Antimanyetik Cep Saati-Almanya yapımı Kienzle Marka Antimanyetik Kusursuz kadran cep saati 3,8 cm çapındadır.

  TLSold
 • Deutsche Post Çok Amaçlı Çakı

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Deutsche Post Çok Amaçlı Çakı

  TLSold
 • Orijinal Kutusunda Sama 80 Marka Gazlı Çakmak-5,5x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Orijinal Kutusunda Sama 80 Marka Gazlı Çakmak-5,5x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Consul Gazlı Çakmak-Batı Almanya yapımı Consul marka çalışır durumda gazlı çakmak 6x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Consul Gazlı Çakmak-Batı Almanya yapımı Consul marka çalışır durumda gazlı çakmak 6x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sarome Gazlı Çakmak -Japon yapımı orijinal kutusunda çalışır durumda dönem ürünü gazlı çakmak 5x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Sarome Gazlı Çakmak -Japon yapımı orijinal kutusunda çalışır durumda dönem ürünü gazlı çakmak 5x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Goldsuper Çakmak-Almanya üretimi deri kaplı Heinrich Pfaff adına üretilmiş çakmağımızdır. Çalışır durumdadır. 5,5 x 4,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Goldsuper Çakmak-Almanya üretimi deri kaplı Heinrich Pfaff adına üretilmiş çakmağımızdır. Çalışır durumdadır. 5,5 x 4,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  TLSold
 • Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  TLSold
 • Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  TLSold
 • Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Zippo Çakmak -Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  TLSold
 • Cep Saati Anahtarları-Koleksiyonerlerin elinin altında olması gereken tam takım anahtar takımı

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Cep Saati Anahtarları-Koleksiyonerlerin elinin altında olması gereken tam takım anahtar takımı

  TLSold
 • Cep saati anahtarları-2-4-6-8-10 numaralı cep saati anahtarları

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Cep saati anahtarları-2-4-6-8-10 numaralı cep saati anahtarları

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Jsoma Kurmalı Gümüş Bayan Kol Saati-Alman yapımı Jsoma marka 835 ayar gümüş bayan kol saatimizdir. 17,4 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Jsoma Kurmalı Gümüş Bayan Kol Saati-Alman yapımı Jsoma marka 835 ayar gümüş bayan kol saatimizdir. 17,4 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • Roamer Otomatik Kol saati-1888 yılında İsviçre'de kurulan lüks saat markası Roamer'in Otomatik tarihli erkek kol saatimizdir.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Roamer Otomatik Kol saati-1888 yılında İsviçre'de kurulan lüks saat markası Roamer'in Otomatik tarihli erkek kol saatimizdir.

  TLSold
 • Eterna -Matic Otomatik Bayan Kolye Saat-İsviçre yapımı markanın bayanlar için üretilen kususrsuz kadran şık bir kolye saatidir. Şeffaf arka kapaklıdır. 4 cm çapındadır.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Eterna -Matic Otomatik Bayan Kolye Saat-İsviçre yapımı markanın bayanlar için üretilen kususrsuz kadran şık bir kolye saatidir. Şeffaf arka kapaklıdır. 4 cm çapındadır.

  TLSold
 • Exquisit Gümüş Kurmalı Bileklik Saat -Almanya üretimi Exquisit marka bileklik formunda 835 ayar gümüş şık bir saatimizdir. Yaşına bağlı olarak bazı zaman yorgunluğu mevcuttur. Çalışır durumdadır. 42,3 gram ağırlığındadır. İç çapı 5,5 cm çapındadır

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Exquisit Gümüş Kurmalı Bileklik Saat -Almanya üretimi Exquisit marka bileklik formunda 835 ayar gümüş şık bir saatimizdir. Yaşına bağlı olarak bazı zaman yorgunluğu mevcuttur. Çalışır durumdadır. 42,3 gram ağırlığındadır. İç çapı 5,5 cm çapındadır

  TLSold
 • Dugena -Matic kol saati -Alman yapımı otomatik deri kordonlu temiz kadran erkek kol saatimizdir.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Dugena -Matic kol saati -Alman yapımı otomatik deri kordonlu temiz kadran erkek kol saatimizdir.

  TLSold
 • Surex kurmalı 14 Ayar Altın Erkek Kol Saati-21 jewels incabloc

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Surex kurmalı 14 Ayar Altın Erkek Kol Saati-21 jewels incabloc

  TLSold
 • Dugena Kurmalı Classic Erkek Kol saati-Alman yapımı Dugena marka kurmalı erkek kol saatimizin kordonu örme kordondur. Saatimiz yaşına ve kullanıma bağlı olarak fotoğraflarda da görüldüğü gibi bazı zaman yorgunlukları vardır. Çalışır durumdadır.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Dugena Kurmalı Classic Erkek Kol saati-Alman yapımı Dugena marka kurmalı erkek kol saatimizin kordonu örme kordondur. Saatimiz yaşına ve kullanıma bağlı olarak fotoğraflarda da görüldüğü gibi bazı zaman yorgunlukları vardır. Çalışır durumdadır.

  TLSold
 • Alpina Union Horlogere 14 Ayar Altın-14 ayar altın ( 0,585 ayar ) kusursuz porselen kadran üzeri tamamen altın damla ile bezenmiş tırnak basmalı, kurmalı, zenne kasa. 20. yüzyılın başlarında ulusal isviçre saat fuarında altın madalya kazanan saat markasının şık bir bayan kol saatidir.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Alpina Union Horlogere 14 Ayar Altın-14 ayar altın ( 0,585 ayar ) kusursuz porselen kadran üzeri tamamen altın damla ile bezenmiş tırnak basmalı, kurmalı, zenne kasa. 20. yüzyılın başlarında ulusal isviçre saat fuarında altın madalya kazanan saat markasının şık bir bayan kol saatidir.

  TLSold
 • Quinn Pilli Gümüş Bayan Kol Saati-Almanya yapımı Quinn marka 925 ayar gümüş bayan kol saatimizdir. 35,5 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Quinn Pilli Gümüş Bayan Kol Saati-Almanya yapımı Quinn marka 925 ayar gümüş bayan kol saatimizdir. 35,5 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • Excellent Kurmalı Gümüş Bayan Kol Saati-925 ayar gümüş oval formda bayan kol saatimizdir. 40,1 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Excellent Kurmalı Gümüş Bayan Kol Saati-925 ayar gümüş oval formda bayan kol saatimizdir. 40,1 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • Zentra Pilli Gümüş Bayan Kol Saati-Alman yapımı 835 ayar gümüş Zentra Fashion marka oval formda şık bir kol saatimizdir. 22,4 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Zentra Pilli Gümüş Bayan Kol Saati-Alman yapımı 835 ayar gümüş Zentra Fashion marka oval formda şık bir kol saatimizdir. 22,4 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • Alpina 14 Ayar altın Kurmalı Erkek Kol Saati-20. yüzyılın başlarında ulusal isviçre saat fuarında altın madalya kazanan saat markasının kordonsuz şık bir erkek kol saatidir.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Alpina 14 Ayar altın Kurmalı Erkek Kol Saati-20. yüzyılın başlarında ulusal isviçre saat fuarında altın madalya kazanan saat markasının kordonsuz şık bir erkek kol saatidir.

  TLSold
 • BKS Kurmalı Erkek Kol Saati-Temiz kadran 17 Rubis Stossgesichert

  Lot No: 63

  Lot: 63

  BKS Kurmalı Erkek Kol Saati-Temiz kadran 17 Rubis Stossgesichert

  TLSold
 • Beleco Kurmalı Erkek Kol Saati-İsviçre yapımı markanın yaylı kordonlu erkek kol saatimizdir. Temiz kadran 17 jewels schockprotected

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Beleco Kurmalı Erkek Kol Saati-İsviçre yapımı markanın yaylı kordonlu erkek kol saatimizdir. Temiz kadran 17 jewels schockprotected

  TLSold
 • Junghans 20 MİcronAltın Kaplama Kurmalı Erkek Kol Saati-Alman yapımı Junghans marka alttan saniyeli şık bir erkek kol saatimizdir.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Junghans 20 MİcronAltın Kaplama Kurmalı Erkek Kol Saati-Alman yapımı Junghans marka alttan saniyeli şık bir erkek kol saatimizdir.

  TLSold
 • UMF Ruhla Antimanyetik Kurmalı Erkek Kol Saati-Alman yapımı antimanyetik alttan saniyeli şık bir kol saatimizdir.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  UMF Ruhla Antimanyetik Kurmalı Erkek Kol Saati-Alman yapımı antimanyetik alttan saniyeli şık bir kol saatimizdir.

  TLSold
 • Junghans Solar Erkek Kol Saati-Alman yapımı Junghans markata güneş enerjili, takvimli şık bir erkek kol saatimizdir.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Junghans Solar Erkek Kol Saati-Alman yapımı Junghans markata güneş enerjili, takvimli şık bir erkek kol saatimizdir.

  TLSold
 • Dugena Kurmalı Bayan Kol Saati-İsviçre yapımı Dugena marka bayan kol saati.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Dugena Kurmalı Bayan Kol Saati-İsviçre yapımı Dugena marka bayan kol saati.

  TLSold
 • Anker Kurmalı Bileklik Bayan Kol Saati.-Alman yapımı Anker marka bileklik bayan kol saati 5,5 cm çapındadır.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Anker Kurmalı Bileklik Bayan Kol Saati.-Alman yapımı Anker marka bileklik bayan kol saati 5,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Certina Kurmalı Bayan Kol Saati-İsviçre yapımı Certina marka şık bir bayan kol saatimizdir. Deri kordonu bulunmaktadır. Resimde de görüldüğü gübü kullanıma bağlı olarak kordon iç kısmında aşınmalar mevcuttur.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Certina Kurmalı Bayan Kol Saati-İsviçre yapımı Certina marka şık bir bayan kol saatimizdir. Deri kordonu bulunmaktadır. Resimde de görüldüğü gübü kullanıma bağlı olarak kordon iç kısmında aşınmalar mevcuttur.

  TLSold
 • Centaur Kurmalı Bayan Kol Saati-İsviçre yapımı Centaur marka çelik kordonlu bayan kol saatimizdir.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Centaur Kurmalı Bayan Kol Saati-İsviçre yapımı Centaur marka çelik kordonlu bayan kol saatimizdir.

  TLSold
 • Tempic Pilli Köstekli Cep saati.-İsviçre yapımı Tempic marka köstekli takvimli saatimizdir. 4,8 cm çapındadır.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Tempic Pilli Köstekli Cep saati.-İsviçre yapımı Tempic marka köstekli takvimli saatimizdir. 4,8 cm çapındadır.

  TLSold
 • Royal Mehtaplı Köstekli Cep Saati-İsviçre yapımı orijinal kutusunda köstekli pilli alttan takvimli kusursuz cep saatimizdir.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Royal Mehtaplı Köstekli Cep Saati-İsviçre yapımı orijinal kutusunda köstekli pilli alttan takvimli kusursuz cep saatimizdir.

  TLSold
 • Lady Gazlı Çakmak-Orijinal kutusunda Lady marka çakmağımızdır. 3,5x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Lady Gazlı Çakmak-Orijinal kutusunda Lady marka çakmağımızdır. 3,5x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Rowenta Benzinli Çakmak-Büyük boy yeşil deri giydirme Rowenta marka benzinli masa çakmağı, 8,5 x x10 x4 ölçülerindedir.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Rowenta Benzinli Çakmak-Büyük boy yeşil deri giydirme Rowenta marka benzinli masa çakmağı, 8,5 x x10 x4 ölçülerindedir.

  TLSold
 • İbelo Monopol Benzinli Çakmak-Almanya üretimi, benzinli İbelo Monopol çakmak, 7,5 x7x3 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  İbelo Monopol Benzinli Çakmak-Almanya üretimi, benzinli İbelo Monopol çakmak, 7,5 x7x3 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Gümüş Tükenmez Kalem-Dönem ürünü 925 ayar gümüş tükenmez kalemimizdir. İç kısımı çıkartılıp yenilenebilir. 12,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Gümüş Tükenmez Kalem-Dönem ürünü 925 ayar gümüş tükenmez kalemimizdir. İç kısımı çıkartılıp yenilenebilir. 12,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Zippo Çakmak -Kova burcu rölyefli Zippo Çakmak. Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Zippo Çakmak -Kova burcu rölyefli Zippo Çakmak. Ömür boyu garantisi ile bilinen ve 1933 yılından beri Amerika'da üretilen Zippo çakmaklar 2. dünya savaşında Amerikan ordusunda popiler hale gelmiş ve yaygınlaşmışlardır.

  TLSold
 • Sunflower Gazlı Çakmak-5,4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Sunflower Gazlı Çakmak-5,4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Sharp Gazlı Çakmak-Ön yüzü mineli Sharp marka çakmağımızın alı köşesindeki minesi dökülmüştür. Çalışır durumdadır. 6 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Sharp Gazlı Çakmak-Ön yüzü mineli Sharp marka çakmağımızın alı köşesindeki minesi dökülmüştür. Çalışır durumdadır. 6 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Gazlı Çakmak-6x3,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Gazlı Çakmak-6x3,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pacific Marka Benzinli Çakmak-Avrupa üretimi sedef işlemeli çakmak 3,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Pacific Marka Benzinli Çakmak-Avrupa üretimi sedef işlemeli çakmak 3,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Tesco Çakmak-Avrupa üretimi benzinli çakmak, çalışmıyor haliyledir. 8x6x3 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Tesco Çakmak-Avrupa üretimi benzinli çakmak, çalışmıyor haliyledir. 8x6x3 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında, Osmanlı rakamları ile işlenmiş kadranı ile şık bir cep saati

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında, Osmanlı rakamları ile işlenmiş kadranı ile şık bir cep saati

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında arka kapağında tren rölyefli şık bir cep saatimizdir.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında arka kapağında tren rölyefli şık bir cep saatimizdir.

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Almanya Özel Seri Üretim Kolleksiyonluk Quartz Cep Saati-Özel sunum yatağında

  TLSold
 • Ziraul Minerva Seramik şömine Saati-Romanya yapımı seramik şömine saati. Seramik üzerinde sır çatlakları ve kenar kısmında renk değişikliği oluşmuştur. Saati tamir gerektirir. 18X12X5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Ziraul Minerva Seramik şömine Saati-Romanya yapımı seramik şömine saati. Seramik üzerinde sır çatlakları ve kenar kısmında renk değişikliği oluşmuştur. Saati tamir gerektirir. 18X12X5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Eumig S2 8 mm Pilli Film Kamera

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Eumig S2 8 mm Pilli Film Kamera

  TLSold
 • Bülent Ecevit Şerefine Yapılmış Porselen Çay Seti-Kıbrıs barışı şerefine üretilen altın varaklı altı fincanlı, demlik, şekerlik ve sütlüğü bulunan çay setimizdir.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Bülent Ecevit Şerefine Yapılmış Porselen Çay Seti-Kıbrıs barışı şerefine üretilen altın varaklı altı fincanlı, demlik, şekerlik ve sütlüğü bulunan çay setimizdir.

  TLSold
 • 24 Ayar Altın Kaplama Fragonart Çay Seti-Setimizde fincan tabakları hariç tüm parçalarda 24 ayar altın damgası bulunmaktadir. Tabaklarda schumann bavaria damgası bulunmaktadır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  24 Ayar Altın Kaplama Fragonart Çay Seti-Setimizde fincan tabakları hariç tüm parçalarda 24 ayar altın damgası bulunmaktadir. Tabaklarda schumann bavaria damgası bulunmaktadır.

  TLSold
 • Teneke Çay Kutusu-6x6x9 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Teneke Çay Kutusu-6x6x9 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Toledo Mektup Açacağı-Sap kısmında yeşil taşlarla süslü İtalyan Toledo marka mektup açacağımızdır. 20 cm uzunluğundadır.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Toledo Mektup Açacağı-Sap kısmında yeşil taşlarla süslü İtalyan Toledo marka mektup açacağımızdır. 20 cm uzunluğundadır.

  TLSold
 • Kalem İşçilikli Fincan Seti-24 cm tabak çapında 20 cm demlikle birlikte yüksekliğindedir.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Kalem İşçilikli Fincan Seti-24 cm tabak çapında 20 cm demlikle birlikte yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Lamborghini Sesto Elemento Model Arabası-1/24 ölçeğinde Lamborghini Sesto Elemento model arabası

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Lamborghini Sesto Elemento Model Arabası-1/24 ölçeğinde Lamborghini Sesto Elemento model arabası

  TLSold
 • Chevrolet İmpala Model Araba-1/24 öçeğinde 1958 mocel Chevy İmpala Model araba

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Chevrolet İmpala Model Araba-1/24 öçeğinde 1958 mocel Chevy İmpala Model araba

  TLSold
 • Chevroler 5100 Kamyonet-1/24 ölçeğinde 1955 model Chevy 5100 kamyonet

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Chevroler 5100 Kamyonet-1/24 ölçeğinde 1955 model Chevy 5100 kamyonet

  TLSold
 • Chevrolet Bel Air Model araba-1:24 ölçeğinde 1955 model Chevy Bel Air model araba

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Chevrolet Bel Air Model araba-1:24 ölçeğinde 1955 model Chevy Bel Air model araba

  TLSold
 • Likör Kadehi -Siyah boyama camdan 4 adet likör kadehi 11,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Likör Kadehi -Siyah boyama camdan 4 adet likör kadehi 11,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Jeep Wrangler Rubicon Model Araba-1:27 model ölçeğinde Model araba

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Jeep Wrangler Rubicon Model Araba-1:27 model ölçeğinde Model araba

  TLSold
 • Chevrolet Corvette Model Araba-Maisto 1/24 ölçeğinde1970 Model Chevy Corvette T-Top model araba

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Chevrolet Corvette Model Araba-Maisto 1/24 ölçeğinde1970 Model Chevy Corvette T-Top model araba

  TLSold
 • Junghans Vintage Masa Saati-Almanya yapımı Vintage alarmlı masa saati 6 cm çapında 7 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Junghans Vintage Masa Saati-Almanya yapımı Vintage alarmlı masa saati 6 cm çapında 7 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Serkisof Çalar Saat-Sovyetler Birliği yapımı Serkisof Tren temalı alarmlı masa saati. 11,5 cm çapında 16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Serkisof Çalar Saat-Sovyetler Birliği yapımı Serkisof Tren temalı alarmlı masa saati. 11,5 cm çapında 16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Diamonds Masa Saati-Kare formunda alarmlı masa saati. Saatin üst kısmında alarm kapatma düğmesi eksiktir.12,5x12,5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Diamonds Masa Saati-Kare formunda alarmlı masa saati. Saatin üst kısmında alarm kapatma düğmesi eksiktir.12,5x12,5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Savoy Hotel Kol Düğmeleri-İskambil kağıtları simgelerinden oluşan orijinal kutusunda bir çift kol düğmesi

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Savoy Hotel Kol Düğmeleri-İskambil kağıtları simgelerinden oluşan orijinal kutusunda bir çift kol düğmesi

  TLSold
 • Viyana Kahve Fincanı-19. yüzyıl resssamlarından Angelica Kaufmann eserleri ile bezeli kahve fincanı bardak altında damgalı . Avusturya üretimi koleksiyonluk

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Viyana Kahve Fincanı-19. yüzyıl resssamlarından Angelica Kaufmann eserleri ile bezeli kahve fincanı bardak altında damgalı . Avusturya üretimi koleksiyonluk

  TLSold
 • Range Rover Model Araba-Orijinal Kutusunda tek kapı Range Rover model araba

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Range Rover Model Araba-Orijinal Kutusunda tek kapı Range Rover model araba

  TLSold
 • Mercedes -Benz Model Araba

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Mercedes -Benz Model Araba

  TLSold
 • Viyana RS Suhl Fragonard Porselen Fincan - Avusturya üretimi koleksiyonluk

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Viyana RS Suhl Fragonard Porselen Fincan - Avusturya üretimi koleksiyonluk

  TLSold
 • Riffaud Salev İtfaiye Arabası-Fransız 1972 model 1/57 ölçeğinde açılmamış kutusunda model itfaiye arabası

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Riffaud Salev İtfaiye Arabası-Fransız 1972 model 1/57 ölçeğinde açılmamış kutusunda model itfaiye arabası

  TLSold
 • Opel Blitz İtfaiye Arabası-Almanya 1962 model 1/50 ölçeğinde açılmamış kutusunda model itfaiye arabası

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Opel Blitz İtfaiye Arabası-Almanya 1962 model 1/50 ölçeğinde açılmamış kutusunda model itfaiye arabası

  TLSold
 • Ps Laffly İtfaiye Arabası-Fransız 1950 model 1/50 ölçeğinde açılmamış kutusunda model itfaiye arabası

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Ps Laffly İtfaiye Arabası-Fransız 1950 model 1/50 ölçeğinde açılmamış kutusunda model itfaiye arabası

  TLSold
 • Delprado Camiva Model İtfaiye Arabası-italya 2001 model 1/80 ölçeğinde Vım 60-p2.5 Camiva açılmamış orijinal kutusunda model itfaiye arabası

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Delprado Camiva Model İtfaiye Arabası-italya 2001 model 1/80 ölçeğinde Vım 60-p2.5 Camiva açılmamış orijinal kutusunda model itfaiye arabası

  TLSold
 • Delprado Nikki Sky İtfaiye Arabası-Japonya 2003 model 1/80 ölçeğinde Nikki SKY Action Ladder açılmamış orijinal kutusunda model itfaiye arabası

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Delprado Nikki Sky İtfaiye Arabası-Japonya 2003 model 1/80 ölçeğinde Nikki SKY Action Ladder açılmamış orijinal kutusunda model itfaiye arabası

  TLSold
 • Viyana Kahve Fincanı-Altın vermeyli ve güllerle süslenmiş şık bir kahve fincanımızdır. Avusturya üretimi koleksiyonluk

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Viyana Kahve Fincanı-Altın vermeyli ve güllerle süslenmiş şık bir kahve fincanımızdır. Avusturya üretimi koleksiyonluk

  TLSold
 • Delprado Peugot İtfaiye Arabası-Fransa 1/43 ölçeğinde Electrical Proto H2O Peugot Citröen açılmamış orijinal kutusunda itfaiye model arabası

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Delprado Peugot İtfaiye Arabası-Fransa 1/43 ölçeğinde Electrical Proto H2O Peugot Citröen açılmamış orijinal kutusunda itfaiye model arabası

  TLSold
 • Alfa Romeo Model Araba-Burago marka orijinal kutusunda 1932 model Alfa Romeo model arabasıdır. Kutunun jelatin kısmında yırtılmalar mevcuttur.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Alfa Romeo Model Araba-Burago marka orijinal kutusunda 1932 model Alfa Romeo model arabasıdır. Kutunun jelatin kısmında yırtılmalar mevcuttur.

  TLSold
 • Chevrolet Bel Air Model araba-1/24 ölçeğinde 1957 model Chevy Bel air model arabamızdır.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Chevrolet Bel Air Model araba-1/24 ölçeğinde 1957 model Chevy Bel air model arabamızdır.

  TLSold
 • Ford Mustang Model Araba-1970 model 1/24 ölçeğinde Ford Mustang model araba

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Ford Mustang Model Araba-1970 model 1/24 ölçeğinde Ford Mustang model araba

  TLSold
 • Morita Super Model İtfaiye Arabası-Japonya 1/64 ölçeğinde 1985 model Morita Super Gyro Ladder açılmamış paketinde model itfaiye arabası

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Morita Super Model İtfaiye Arabası-Japonya 1/64 ölçeğinde 1985 model Morita Super Gyro Ladder açılmamış paketinde model itfaiye arabası

  TLSold
 • Delprado Fourgon Pompe İtfaiye Arabası-Fransa 1980 model 1/72 ölçeğinde Fourgon Pompe Berliet Tonne açılmamış orijinal paketinde itfaiye arabası

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Delprado Fourgon Pompe İtfaiye Arabası-Fransa 1980 model 1/72 ölçeğinde Fourgon Pompe Berliet Tonne açılmamış orijinal paketinde itfaiye arabası

  TLSold
 • Viyana Kahve Fincanı-Altın vermeyli ve güllerle süslenmiş şık bir kahve fincanımızdır.Avusturya üretimi koleksiyonluk

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Viyana Kahve Fincanı-Altın vermeyli ve güllerle süslenmiş şık bir kahve fincanımızdır.Avusturya üretimi koleksiyonluk

  TLSold
 • Mercedes -Benz Model Araba-orijinal kutusundadır.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Mercedes -Benz Model Araba-orijinal kutusundadır.

  TLSold
 • Divit Kalem Seti-Cam hokkalık, mürekkep ve tüylü kalem setinden olusan şık bir divit kalem setimizdir

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Divit Kalem Seti-Cam hokkalık, mürekkep ve tüylü kalem setinden olusan şık bir divit kalem setimizdir

  TLSold
 • Peter Porselen Kurmalı Duvar Saati-Almanya yapımı Peter marka porselen saatimizin ön camı ve anahtarı mevcut değildir.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Peter Porselen Kurmalı Duvar Saati-Almanya yapımı Peter marka porselen saatimizin ön camı ve anahtarı mevcut değildir.

  TLSold
 • Minyatür Limoges Porselen Kutu Seti-Fransız Limoges marka Cobalt üzeri 24 ayar altın desenleri ile süslenmiş üç adet minyatür kutularımızdır.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Minyatür Limoges Porselen Kutu Seti-Fransız Limoges marka Cobalt üzeri 24 ayar altın desenleri ile süslenmiş üç adet minyatür kutularımızdır.

  TLSold
 • Osmanlı Dönem Halka Örme Bozuk Para Cüzdanı-Alpaga Vintage açma kısmı köpek figürü ile işlenmiş harika şık bir bozuk para cüzdanıdır.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Osmanlı Dönem Halka Örme Bozuk Para Cüzdanı-Alpaga Vintage açma kısmı köpek figürü ile işlenmiş harika şık bir bozuk para cüzdanıdır.

  TLSold
 • Junghans Kurmalı Erkek Kol Saati-Almanya yapımı alttan saniyeli dönem ürünü kol saati

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Junghans Kurmalı Erkek Kol Saati-Almanya yapımı alttan saniyeli dönem ürünü kol saati

  TLSold
 • Gümüş Para Klipsi-19,5 gr ağırlığındadır.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Gümüş Para Klipsi-19,5 gr ağırlığındadır.

  TLSold
 • Tekel İdaresi Yeni Rakı Şişesi 35 cl -24 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Tekel İdaresi Yeni Rakı Şişesi 35 cl -24 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Tabii Kanyak Şişesi-19 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Tabii Kanyak Şişesi-19 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Tekel İdaresi 45 Derecelik Yeni Rakı Şişesi-18,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Tekel İdaresi 45 Derecelik Yeni Rakı Şişesi-18,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Asbach Uralt viski şişesi-30 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Asbach Uralt viski şişesi-30 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Porselen Çoban Lambası-Fransız yapımı R porcelaine marka cobalt mavisi çoban lambası yaklaşık 13,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Porselen Çoban Lambası-Fransız yapımı R porcelaine marka cobalt mavisi çoban lambası yaklaşık 13,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Likör Kadehleri-Altın vermeyli el boyaması desenleri ile süslenmiş dört adet likör kadehlerimizdir. 9,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Likör Kadehleri-Altın vermeyli el boyaması desenleri ile süslenmiş dört adet likör kadehlerimizdir. 9,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Osmanlı Model El Yapımı Büyük Boy Kupa Bardak-Yeni yapım ( 1980'ler ) el boyaması kuş desenleri ile büyük boy kupa bardak seramik üzerinde sır çatlakları mevcuttur. 11 cm çapında 13,5 cm yüksekliğinde kulbu ile birlikte 16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Osmanlı Model El Yapımı Büyük Boy Kupa Bardak-Yeni yapım ( 1980'ler ) el boyaması kuş desenleri ile büyük boy kupa bardak seramik üzerinde sır çatlakları mevcuttur. 11 cm çapında 13,5 cm yüksekliğinde kulbu ile birlikte 16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Karaf-Mavi camdan sofralarınızı süsleyecek 2 adet karaf. 31 cm yüksekliğinde 11 cm gövde çapındadır.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Karaf-Mavi camdan sofralarınızı süsleyecek 2 adet karaf. 31 cm yüksekliğinde 11 cm gövde çapındadır.

  TLSold
 • Altın Vermeyli Şık İki Adet Vazomuzdur.-Turkuaz renk üzerine altın vermeyle işlenmiş iki adet vazomuzdur. Bir vazomuzun altında fotoğrafta da görüldüğü gibi dışından görülmeyen hafif bir kırık vardır. Damgasının menşei tam olarak bilinememektedir. 18,5 cm yüksekliğinde 11 cm ağız çapındadır.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Altın Vermeyli Şık İki Adet Vazomuzdur.-Turkuaz renk üzerine altın vermeyle işlenmiş iki adet vazomuzdur. Bir vazomuzun altında fotoğrafta da görüldüğü gibi dışından görülmeyen hafif bir kırık vardır. Damgasının menşei tam olarak bilinememektedir. 18,5 cm yüksekliğinde 11 cm ağız çapındadır.

  TLSold
 • Eski Çini Duvar Tabağı-El yapımı kuşlar ve ve karanfil çiçekleri ile işlenmiş yaklaşık 16 cm çapında duvar tabağımızdır. 22,5 cm çapındadır.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Eski Çini Duvar Tabağı-El yapımı kuşlar ve ve karanfil çiçekleri ile işlenmiş yaklaşık 16 cm çapında duvar tabağımızdır. 22,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Salomon Mektup Açacağı-Sap kısmında davut yıldızı işlemeli mektup açacağımızdır. 15,5 cm uzunluğundadır

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Salomon Mektup Açacağı-Sap kısmında davut yıldızı işlemeli mektup açacağımızdır. 15,5 cm uzunluğundadır

  TLSold
 • Pirinç at arabası-26,5 cm genişliğinde, 9,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Pirinç at arabası-26,5 cm genişliğinde, 9,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Gümüş Atatürk Rölyefi-İtalyan yapımı sertifikalı gümüş Atatürk rölyefi 10,5 x 7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Gümüş Atatürk Rölyefi-İtalyan yapımı sertifikalı gümüş Atatürk rölyefi 10,5 x 7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-Stututgart Eyalet Darphanesi tarafından basılmıştır.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-Stututgart Eyalet Darphanesi tarafından basılmıştır.

  TLSold
 • Almanya Cumhuriyeti Euro para seti-2007 yılı hatıra para seti ve 2 euroluk Roma Anlaşmalarının 50. yılı hatıra parası ile birliktedir.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Almanya Cumhuriyeti Euro para seti-2007 yılı hatıra para seti ve 2 euroluk Roma Anlaşmalarının 50. yılı hatıra parası ile birliktedir.

  TLSold
 • Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-2002 yılı Berlin Eyalet Darphanesi tarafından basılmıştır.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-2002 yılı Berlin Eyalet Darphanesi tarafından basılmıştır.

  TLSold
 • Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-2003 yılı Hamburg darphanesi tarafından basılmıştır.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-2003 yılı Hamburg darphanesi tarafından basılmıştır.

  TLSold
 • Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-2004 yılı Hamburg darphanesi tarafından basılmıştır.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Almanya Cumhuriyeti Prof Baskı Euro para seti-2004 yılı Hamburg darphanesi tarafından basılmıştır.

  TLSold
 • Almanya Cumhuriyeti Prof 999 ayar Gümüş 2 Euro Hatıra Para Seti-2006 da 2021 yılına kadar basılan 2 Euro hatıra paraları specimen 
 setimizdir. içinde 16 adet gümüş 2 Euro vardır ( 32 euro)

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Almanya Cumhuriyeti Prof 999 ayar Gümüş 2 Euro Hatıra Para Seti-2006 da 2021 yılına kadar basılan 2 Euro hatıra paraları specimen setimizdir. içinde 16 adet gümüş 2 Euro vardır ( 32 euro)

  TLSold
 • Ahmet Kaya LP-Resitalller 2 yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Ahmet Kaya LP-Resitalller 2 yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Sevgilerimle Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Sezen Aksu LP-Sevgilerimle Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • İlhan İrem LP-Seni Seviyorum Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 169

  Lot: 169

  İlhan İrem LP-Seni Seviyorum Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Arif Sağ LP-İnsan Olmaya Geldim Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Arif Sağ LP-İnsan Olmaya Geldim Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Mazhar Fuat Özkan LP-Peki Peki Anladık Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Mazhar Fuat Özkan LP-Peki Peki Anladık Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • MFÖ LP-Collection Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 172

  Lot: 172

  MFÖ LP-Collection Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Kardelen Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Sezen Aksu LP-Kardelen Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Ferdi Özbeğen LP-Şarkılarım Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Ferdi Özbeğen LP-Şarkılarım Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Deli Kızın Türküsü Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Sezen Aksu LP-Deli Kızın Türküsü Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • İbrahim Özgür Taş Plak-Duygularım (Tango)- Sönmedi Ateşim (Tango)

  Lot No: 176

  Lot: 176

  İbrahim Özgür Taş Plak-Duygularım (Tango)- Sönmedi Ateşim (Tango)

  TLSold
 • Perihan Altındağ Sözeri Taş Plak -Varsın Gönül Aşkınla Harap Olsun Efendim. - Hicaz Şarkı Dil Yaresi

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Perihan Altındağ Sözeri Taş Plak -Varsın Gönül Aşkınla Harap Olsun Efendim. - Hicaz Şarkı Dil Yaresi

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Söylüyor Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Sezen Aksu LP-Söylüyor Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Işık Doğudan Yükselir Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Sezen Aksu LP-Işık Doğudan Yükselir Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Ajda Pekkan LP-Unutulmayanlar Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Ajda Pekkan LP-Unutulmayanlar Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Ahmet Kaya LP-Biraz da Sen Ağla Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Ahmet Kaya LP-Biraz da Sen Ağla Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Yüksek Sadakat LP-Yüksek Sadakat Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Yüksek Sadakat LP-Yüksek Sadakat Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • İlhan Şeşen LP-Neler Oluyor Bize Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 183

  Lot: 183

  İlhan Şeşen LP-Neler Oluyor Bize Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Volkan Konak LP-Klasikleri-1 Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Volkan Konak LP-Klasikleri-1 Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Müslüm Gürses LP-Dünya Yalan Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Müslüm Gürses LP-Dünya Yalan Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Mehter Marşları LP- Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Mehter Marşları LP- Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Ege Yaren Geceleri LP-Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Ege Yaren Geceleri LP-Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Cengiz Kurtoğlu LP-Yıllarım Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Cengiz Kurtoğlu LP-Yıllarım Yeni baskı açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Seltmann Weiden Porselen Fincan-Batı Almanya yapımı Royal China serisi kırmızı güllerle süslenmiş şık bir çay- kahve fincanı

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Seltmann Weiden Porselen Fincan-Batı Almanya yapımı Royal China serisi kırmızı güllerle süslenmiş şık bir çay- kahve fincanı

  TLSold
 • Deutscland Kahve Fincanı -Altın vermeyli desenler ile işlenmiş şık bir kahve fincanımızdır. Damgasında bulunan zeytin dallarının açılımı bilinmemektedir.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Deutscland Kahve Fincanı -Altın vermeyli desenler ile işlenmiş şık bir kahve fincanımızdır. Damgasında bulunan zeytin dallarının açılımı bilinmemektedir.

  TLSold
 • Limoges Kahve Fincanı-Fransız Limoges marka fincanımızı Colma Katedrali ve leylekler ile süslenmiştir.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Limoges Kahve Fincanı-Fransız Limoges marka fincanımızı Colma Katedrali ve leylekler ile süslenmiştir.

  TLSold
 • Porcelaine De Sologne-Fransız Lamotte marka beyaz zemin üzerine mavi karanfiller ile süslenmiş şık bir kahve fincanımızdır.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Porcelaine De Sologne-Fransız Lamotte marka beyaz zemin üzerine mavi karanfiller ile süslenmiş şık bir kahve fincanımızdır.

  TLSold
 • Royal Kendal Çay Fincanı-İngiliz porselen markası Royal Kendall'ın sarı çiçekleri ile süslü şık bir çay fincanımızdır.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Royal Kendal Çay Fincanı-İngiliz porselen markası Royal Kendall'ın sarı çiçekleri ile süslü şık bir çay fincanımızdır.

  TLSold
 • Seltmann Weiden Porselen Fincan-Batı Almanya yapımı Royal China serisi mor menekşelerle süslenmiş şık bir çay- kahve fincanı

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Seltmann Weiden Porselen Fincan-Batı Almanya yapımı Royal China serisi mor menekşelerle süslenmiş şık bir çay- kahve fincanı

  TLSold
 • Winterling Çay Fincanı-Bavaria Winterling Martleuthen çay fincanımızdir. Altın vermeyli iç kısmı kırmızı güllerle süslenmiştir.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Winterling Çay Fincanı-Bavaria Winterling Martleuthen çay fincanımızdir. Altın vermeyli iç kısmı kırmızı güllerle süslenmiştir.

  TLSold
 • Bavaria Trio Set-Almanya GCK Bavaria marka el boyaması çok şık trio setimizdir.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Bavaria Trio Set-Almanya GCK Bavaria marka el boyaması çok şık trio setimizdir.

  TLSold
 • Limoges Büyük Boy Çay-Çorba Fincanı-Fransız Veritable porselen Sofafils Limoges porselen fincanımız Napolyon ve eşi Josephine ile desenleri ile süslenmiştir.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Limoges Büyük Boy Çay-Çorba Fincanı-Fransız Veritable porselen Sofafils Limoges porselen fincanımız Napolyon ve eşi Josephine ile desenleri ile süslenmiştir.

  TLSold
 • US Zone Porselen Ayaklı Servis Tabağı-2. Dünya savaşında Amerika'nın Almanya'yı işgali sırasında üretilen çok nadir porselenlerdendir. Savaş ürünü olduğu için tüm dünya koleksiyonerlerinin ilgi odağıdır.12 cm yüksekliğinde 23 cm tabak çapındadır.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  US Zone Porselen Ayaklı Servis Tabağı-2. Dünya savaşında Amerika'nın Almanya'yı işgali sırasında üretilen çok nadir porselenlerdendir. Savaş ürünü olduğu için tüm dünya koleksiyonerlerinin ilgi odağıdır.12 cm yüksekliğinde 23 cm tabak çapındadır.

  TLSold
 • Winterling Çay Fincanı-Bavaria Winterling Martleuthen çay fincanımızdir. Altın vermeyli iç kısmı kırmızı çiçeklerle süslenmiştir.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Winterling Çay Fincanı-Bavaria Winterling Martleuthen çay fincanımızdir. Altın vermeyli iç kısmı kırmızı çiçeklerle süslenmiştir.

  TLSold
 • Limoges Porselen Sunum Tabağı-Fransız SA limoges Yelkenli deseniyle çok şık bir porselen tabağımızdır. 10,5x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Limoges Porselen Sunum Tabağı-Fransız SA limoges Yelkenli deseniyle çok şık bir porselen tabağımızdır. 10,5x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges Porselen Tabak-Fransız Limoges marka altın vermeyli kır çiçekleri ile süslenmiş minyatür tabağımızdır. 12x7,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Limoges Porselen Tabak-Fransız Limoges marka altın vermeyli kır çiçekleri ile süslenmiş minyatür tabağımızdır. 12x7,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges Porselen Tabak-14 cm çapındadır.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Limoges Porselen Tabak-14 cm çapındadır.

  TLSold
 • Limoges Porselen Çerçeve-Fransız Limoges Goumoy - Labesse porselen tabağımız Amerika'nın 1893 yılında üretilen ilk otomobili olan Duryea 1893 ile süslenmiştir. Yaklaşık 10cm çapındadır. 9 cm çapındadır

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Limoges Porselen Çerçeve-Fransız Limoges Goumoy - Labesse porselen tabağımız Amerika'nın 1893 yılında üretilen ilk otomobili olan Duryea 1893 ile süslenmiştir. Yaklaşık 10cm çapındadır. 9 cm çapındadır

  TLSold
 • Vinterling Bavaris Çerezlik-Almanya Winterling Bavaria marka el boyaması dört adet çerezliğimizdir. 13 cm çapında 3,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Vinterling Bavaris Çerezlik-Almanya Winterling Bavaria marka el boyaması dört adet çerezliğimizdir. 13 cm çapında 3,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • PF Porselen Bonbonyer-14,5 cm çapında 7 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  PF Porselen Bonbonyer-14,5 cm çapında 7 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Capodimonte Porselen Sütlük ve Şekerlik -Pembe güllerle süslenmiş kenarları altın vermeyli bej renkli porselen ve şekerliğimizdir. Şekerliğimiz 14 cm yüksekliğinde, 10 cm çapındadır, sütlük 11,5 cm yüksekliğinde, 10 cm genişliğindedir.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Capodimonte Porselen Sütlük ve Şekerlik -Pembe güllerle süslenmiş kenarları altın vermeyli bej renkli porselen ve şekerliğimizdir. Şekerliğimiz 14 cm yüksekliğinde, 10 cm çapındadır, sütlük 11,5 cm yüksekliğinde, 10 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Capodimonte Porselen Bonbonyer-Pembe güllerle süslenmiş kuğu formunda bej renkli bonbonyer12x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Capodimonte Porselen Bonbonyer-Pembe güllerle süslenmiş kuğu formunda bej renkli bonbonyer12x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Capodimonte Porselen Şekerlik-Mavi güllerle süslenmiş şık bir şekerliğimizdir.14x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Capodimonte Porselen Şekerlik-Mavi güllerle süslenmiş şık bir şekerliğimizdir.14x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • El Yapımı Mermer Mini Vazo-10 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  El Yapımı Mermer Mini Vazo-10 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • El Yapımı Mermer Çakmaklık-10 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  El Yapımı Mermer Çakmaklık-10 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Mourano El Yapımı Elma Obje-12,5 cm yüksekliğinde, 9 cm çapındadır.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Mourano El Yapımı Elma Obje-12,5 cm yüksekliğinde, 9 cm çapındadır.

  TLSold
 • Büyük Boy Bira Şişesi-Cam üzerine porselen kaplı büyük boy yaklaşık 2 litre ölçüsünde bira şişesi. Şişenin alt kısmında resimlerde görüldüğü gibi bozulmalar vardır 33,5 cm yüksekliğinde kulbu ile birlikte 18 cm genişliğindedir.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Büyük Boy Bira Şişesi-Cam üzerine porselen kaplı büyük boy yaklaşık 2 litre ölçüsünde bira şişesi. Şişenin alt kısmında resimlerde görüldüğü gibi bozulmalar vardır 33,5 cm yüksekliğinde kulbu ile birlikte 18 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Eski Alman Luminarc Mosel veya Rhein şarap kadehi-11 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Eski Alman Luminarc Mosel veya Rhein şarap kadehi-11 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Kuğu Vazo-Kuğu formunda altın vermeyle süslenmiş evinizin en güzel yerini süsleyecel şık bir vazo 20x18 cm ölçülerindedir..

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Kuğu Vazo-Kuğu formunda altın vermeyle süslenmiş evinizin en güzel yerini süsleyecel şık bir vazo 20x18 cm ölçülerindedir..

  TLSold
 • Gien Harmonie Tabak Seti-18,5 cm çapındadır.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Gien Harmonie Tabak Seti-18,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Royal Wessex Gravür Baskı Pasta Tabakları-İngiltere Royal Wessex marka gravür baskı yapılmış 6 adet pasta tabaklarımızdır. 25,5 cm çapındadır.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Royal Wessex Gravür Baskı Pasta Tabakları-İngiltere Royal Wessex marka gravür baskı yapılmış 6 adet pasta tabaklarımızdır. 25,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Osmanlı Tuğralı Çini Duvar Tabağı-32,5 cm çapındadır.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Osmanlı Tuğralı Çini Duvar Tabağı-32,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Churchill Blue Willow Seramik Çukur Tabakları-1795 yılından beri İngilterenin seramik markası olan churchill tabaklarımız uzakdoğu motiflerimiz ile süslenmiş dört adet çukur tabaklarımızdır. 20 cm çapındadır. 17 cm çapındadır.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Churchill Blue Willow Seramik Çukur Tabakları-1795 yılından beri İngilterenin seramik markası olan churchill tabaklarımız uzakdoğu motiflerimiz ile süslenmiş dört adet çukur tabaklarımızdır. 20 cm çapındadır. 17 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable Porcelain Pasta Tabağı-Fransız Veritable porselen çiçek desenli 6 adet pasta tabaklarımızdır. 18 cm çapındadır.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Veritable Porcelain Pasta Tabağı-Fransız Veritable porselen çiçek desenli 6 adet pasta tabaklarımızdır. 18 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable Porcelain Pasta tabağı-Fransız Veritable porselen Siyah güllerle desenli 2 fincanlı sütlük ve şekerlikten oluşan çay setimizdir.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Veritable Porcelain Pasta tabağı-Fransız Veritable porselen Siyah güllerle desenli 2 fincanlı sütlük ve şekerlikten oluşan çay setimizdir.

  TLSold
 • Winterling Çerezlik-Almanya yapımı Winterling Bavaria kuş ve çiçek desenli kenarları altın vermeyli şık iki adet küçük tabağımızdır. 11 cm çapındadır.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Winterling Çerezlik-Almanya yapımı Winterling Bavaria kuş ve çiçek desenli kenarları altın vermeyli şık iki adet küçük tabağımızdır. 11 cm çapındadır.

  TLSold
 • Zin Kapaklı Cam Bira Bardakları-13,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Zin Kapaklı Cam Bira Bardakları-13,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Cam Parfüm Şişesi-Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Limoges Porselen Kare Sunum Kasesi-Fransız marka el boyaması ejderha desenli kare sunum tabağı, 17,5x17,5x3 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Limoges Porselen Kare Sunum Kasesi-Fransız marka el boyaması ejderha desenli kare sunum tabağı, 17,5x17,5x3 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • J&C Porselen Sosluk-Fransız J&C marka özel tasarım sosluğumuzdur.15,5x12,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  J&C Porselen Sosluk-Fransız J&C marka özel tasarım sosluğumuzdur.15,5x12,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Porselen Damlatmaz Bardak-Çek cumhuriyeti yapımı Karlovy kale temalı bardak 14x14cm ölçülerindedir.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Porselen Damlatmaz Bardak-Çek cumhuriyeti yapımı Karlovy kale temalı bardak 14x14cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Mazagran Kupa-Fransız porselen markasının Cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türünün bardaklarıdır. 8 cm yüksekliğinde, 7 cm ağız çapındadır.

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Mazagran Kupa-Fransız porselen markasının Cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türünün bardaklarıdır. 8 cm yüksekliğinde, 7 cm ağız çapındadır.

  TLSold
 • El Boyaması Kare Formda Sunum Tabağı-16x16 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  El Boyaması Kare Formda Sunum Tabağı-16x16 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges Vazo-Fransız marka çiçek desenleri ile süslenmiş şık bir vazomuzdur. 18,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Limoges Vazo-Fransız marka çiçek desenleri ile süslenmiş şık bir vazomuzdur. 18,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Limoges Porselen Yumurta Vazo-Fransız marka yumurta formunda üç ayaklı vazo, 11,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Limoges Porselen Yumurta Vazo-Fransız marka yumurta formunda üç ayaklı vazo, 11,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • El Boyaması Yumurta Obje-7 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 238

  Lot: 238

  El Boyaması Yumurta Obje-7 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Bakır Vazo-24 cm yüksekliğinde Selçuklar damgalı bakır vazo

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Bakır Vazo-24 cm yüksekliğinde Selçuklar damgalı bakır vazo

  TLSold
 • Pirinç Tek Mumluk İki adet Şamdan

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Pirinç Tek Mumluk İki adet Şamdan

  TLSold
 • Hatem İşi Sandık-400 yılıdır İran'ın en bilinen sanatlarından olan Hatem işi anahtarlı sandığımızdır. 23x14,5x7,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Hatem İşi Sandık-400 yılıdır İran'ın en bilinen sanatlarından olan Hatem işi anahtarlı sandığımızdır. 23x14,5x7,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Alman Gümüşü Kutu-İçi kırmızı kadife döşeli kabartma gül rölyefleri ile süslenmiş oval formda kutumuzdur.11x7,5x5,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Alman Gümüşü Kutu-İçi kırmızı kadife döşeli kabartma gül rölyefleri ile süslenmiş oval formda kutumuzdur.11x7,5x5,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Çekecek-48 cm uzunluğundadır.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Pirinç Çekecek-48 cm uzunluğundadır.

  TLSold
 • Diamond Pilli Satranç Saati-Arka pil kapağı eksiktir. Haliyle 18x10x6,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Diamond Pilli Satranç Saati-Arka pil kapağı eksiktir. Haliyle 18x10x6,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sedef Kakmalı Ahşap Kutu-Balıklar, istiridye kabukları temalı sedef kakmalı ahşap kutumuzdur. 12x8x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Sedef Kakmalı Ahşap Kutu-Balıklar, istiridye kabukları temalı sedef kakmalı ahşap kutumuzdur. 12x8x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Çini Seramik Sunum Tabağı-18x24,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Çini Seramik Sunum Tabağı-18x24,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Çini Seramik Sürahi Obje-20 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Çini Seramik Sürahi Obje-20 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Formalities Baum Bross Fildişi Vazo Porselen Vazo-19 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Formalities Baum Bross Fildişi Vazo Porselen Vazo-19 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Zin Metal Kapaklı Bira Bardağı-15,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Zin Metal Kapaklı Bira Bardağı-15,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Maria Theresia Ajurlu Porselen Vazo-13cm yüksekliğinde, 10,5 cm ağız çağındadır.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Maria Theresia Ajurlu Porselen Vazo-13cm yüksekliğinde, 10,5 cm ağız çağındadır.

  TLSold
 • Wedgwood Mini Vazo-1835 yılında İngiltere'de kurulan Wegdwood marka tavuskuşu desenli kenarları kulplu mini vazomuzdur.8,5 cm yüksekliğinde, 7 cm ağız çapındadır.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Wedgwood Mini Vazo-1835 yılında İngiltere'de kurulan Wegdwood marka tavuskuşu desenli kenarları kulplu mini vazomuzdur.8,5 cm yüksekliğinde, 7 cm ağız çapındadır.

  TLSold
 • Limoges Vazo-Fransız marka el boyaması mavi çiçekler ve altın vermey desenlerle süslü mini vazomuzdur. 10,5 cm yüksekliğinde, 9 cm ağız çapındadır.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Limoges Vazo-Fransız marka el boyaması mavi çiçekler ve altın vermey desenlerle süslü mini vazomuzdur. 10,5 cm yüksekliğinde, 9 cm ağız çapındadır.

  TLSold
 • Vintage Opal Cam Eczacı Kavanozu-Belçika yapımı kabartma damgalı bu kavanoz mutfağınızda her türlü malzemeniz için kullanılabilir. Yaklaşık 17 cm yüksekliğinde, 8 cm çapındadır.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Vintage Opal Cam Eczacı Kavanozu-Belçika yapımı kabartma damgalı bu kavanoz mutfağınızda her türlü malzemeniz için kullanılabilir. Yaklaşık 17 cm yüksekliğinde, 8 cm çapındadır.

  TLSold
 • Seramik Gövdeli Pirinç Mumluk-16 cm yüksekliğinde, 12,5 cm alt ayak çapındadır.

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Seramik Gövdeli Pirinç Mumluk-16 cm yüksekliğinde, 12,5 cm alt ayak çapındadır.

  TLSold
 • Bernardaud Limoges Tütsülük-Fransız Bernardaud Limoges marka porselen mavi çeçeklerle süslenmiş tütsülüğümüz yakşalık 7 cm yüksekliğinde 7 cm çapındadır.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Bernardaud Limoges Tütsülük-Fransız Bernardaud Limoges marka porselen mavi çeçeklerle süslenmiş tütsülüğümüz yakşalık 7 cm yüksekliğinde 7 cm çapındadır.

  TLSold
 • Royal Tettau Bonbonyer-Almanya Bavaria porselen şık bir bonbonyerimizdir. Mavi çiçekler ve gümüş vermeyle detaylandırılmıştır. Kapaklı 11 cm çapında, 9 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Royal Tettau Bonbonyer-Almanya Bavaria porselen şık bir bonbonyerimizdir. Mavi çiçekler ve gümüş vermeyle detaylandırılmıştır. Kapaklı 11 cm çapında, 9 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Limoges Minyatür Tabak-Fransız Limoges marka Fragonard tarzda altın vermeyli yaklaşık 8 cm çapında çık bir tabağımızdır.

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Limoges Minyatür Tabak-Fransız Limoges marka Fragonard tarzda altın vermeyli yaklaşık 8 cm çapında çık bir tabağımızdır.

  TLSold
 • Limoges Minyatür Vazo-Kırmızı ve mavi çiçeklerle süslenmiş ağız kısmı altın vermeyli minyatür vazomuz yaklaşık 6 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Limoges Minyatür Vazo-Kırmızı ve mavi çiçeklerle süslenmiş ağız kısmı altın vermeyli minyatür vazomuz yaklaşık 6 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Murano Cam Şekerlik-Sepet formunda murano cam şekerliğimizin sarı çiçek kısmında çok hafif bir kırığı vardır.14 cm yüksekliğinde, 14 cm genişliğindedir.

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Murano Cam Şekerlik-Sepet formunda murano cam şekerliğimizin sarı çiçek kısmında çok hafif bir kırığı vardır.14 cm yüksekliğinde, 14 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Minyatür Tabak -İngiltere çini porselen minyatür tabak. Yaklaşık 5,5 cm çapındadır.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Minyatür Tabak -İngiltere çini porselen minyatür tabak. Yaklaşık 5,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Mitterteich Bavaria Fincan-1800 lü yıllarda Almanya'da kurulan porselen markasının pembe güller ve altın vermeyle bezenmiş şık bir kahve fincanımızdır.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Mitterteich Bavaria Fincan-1800 lü yıllarda Almanya'da kurulan porselen markasının pembe güller ve altın vermeyle bezenmiş şık bir kahve fincanımızdır.

  TLSold
 • Limoges SAP Porselen Tencere-Fransız Limoges SAP marka altın vermeyle ve fragonart desenlerle süslenmiş şık bir porselen tenceremizdir. Tencere iç ölçüsü 16x23,5 cm ölçülerinde, kapaklı 15,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Limoges SAP Porselen Tencere-Fransız Limoges SAP marka altın vermeyle ve fragonart desenlerle süslenmiş şık bir porselen tenceremizdir. Tencere iç ölçüsü 16x23,5 cm ölçülerinde, kapaklı 15,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Les Porselen Tepsi-35x16 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Les Porselen Tepsi-35x16 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pillivuyt Porselen Tepsi-Tepsinin arka kısmında hem Pillivuyt Fransa damgası hem de Fine Veritable porcelaine Colombia damgası bulunmaktadır. 7x15 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Pillivuyt Porselen Tepsi-Tepsinin arka kısmında hem Pillivuyt Fransa damgası hem de Fine Veritable porcelaine Colombia damgası bulunmaktadır. 7x15 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Porselen Tepsi-Tepsimizin arka kısmı damgalıdır, fakat damganın menşei bilinmemektedir. 35,5x15,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Porselen Tepsi-Tepsimizin arka kısmı damgalıdır, fakat damganın menşei bilinmemektedir. 35,5x15,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Manifattura Royal Porselen Tabak-Fragonard desenli kenarları altın vermeyli şık bir sunum tabağımızdır. Yaklaşık 27,5 cm çapındadır.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Manifattura Royal Porselen Tabak-Fragonard desenli kenarları altın vermeyli şık bir sunum tabağımızdır. Yaklaşık 27,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable Porselen sunum tabağı-Fransız ressam Jean-Antoine Watteau resimleri ile süslenmiş şık bir sunum tabağımızdır. 27,5 cm çapındadır.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Veritable Porselen sunum tabağı-Fransız ressam Jean-Antoine Watteau resimleri ile süslenmiş şık bir sunum tabağımızdır. 27,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Petrus Regout  Maastricht Porselen Çukur Tabakları-17. yüzyılda Hollanda'da kurulan markanın Old England eski desen serilerinden birinin adıdır. 6 adet çukur tabaktan oluşmaktadır. 23,5 cm çapındadır.

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Petrus Regout  Maastricht Porselen Çukur Tabakları-17. yüzyılda Hollanda'da kurulan markanın Old England eski desen serilerinden birinin adıdır. 6 adet çukur tabaktan oluşmaktadır. 23,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Luneville KG Porselen Çukur Tabakları-Fransız KG Luneville marka gravür baskı 6 adet çukur tabaklarımızdır. 24 cm çapındadır.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Luneville KG Porselen Çukur Tabakları-Fransız KG Luneville marka gravür baskı 6 adet çukur tabaklarımızdır. 24 cm çapındadır.

  TLSold
 • De Luxe Porselen Konyak Şişesi-Fransız marka Napolyon ve Josephine temalı silindir şeklinde tasarlanmıştır. Kapak kısmı altın vermeyli olup tamir görmüştür. 11 cm çapında, kapaksız 13,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  De Luxe Porselen Konyak Şişesi-Fransız marka Napolyon ve Josephine temalı silindir şeklinde tasarlanmıştır. Kapak kısmı altın vermeyli olup tamir görmüştür. 11 cm çapında, kapaksız 13,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • R Porselen Likör Seti-Fransız R porselen Demlik ve 7 adet fincandan oluşan çok şık bir likör setidir. Demliğin kapağı yoktur. Ağız kısmından doldurulup boşaltılmaktadır.

  Lot No: 271

  Lot: 271

  R Porselen Likör Seti-Fransız R porselen Demlik ve 7 adet fincandan oluşan çok şık bir likör setidir. Demliğin kapağı yoktur. Ağız kısmından doldurulup boşaltılmaktadır.

  TLSold
 • Limoges Porselen Çay Seti-Fransız Limoges marka mor menekşelerle bezenmiş altın vermeyli kulplar ve ayakları ile çok şık kahve fincanları, demliki şekerlikten oluşan setimiz keyfinize keyif katmak için sizlere sunulmuştur.

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Limoges Porselen Çay Seti-Fransız Limoges marka mor menekşelerle bezenmiş altın vermeyli kulplar ve ayakları ile çok şık kahve fincanları, demliki şekerlikten oluşan setimiz keyfinize keyif katmak için sizlere sunulmuştur.

  TLSold
 • Mosa Maastricht Senli Benli Fincan Seti-Hollanda Mossa Maastricht marka, Hollanda tahta ayakkabıları hatırlatan mavisi ile senli benli fincanlarımızdır.

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Mosa Maastricht Senli Benli Fincan Seti-Hollanda Mossa Maastricht marka, Hollanda tahta ayakkabıları hatırlatan mavisi ile senli benli fincanlarımızdır.

  TLSold
 • CNP Mazagran Kahve Kupaları-Fransa CNP marka yabani sarmaşık damgalı 1900lerin başından şik bayanların resimleri ile süslenmiş iki adet mazagran kahve fincanımızdır. Mazagran Cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türüdür. 14,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  CNP Mazagran Kahve Kupaları-Fransa CNP marka yabani sarmaşık damgalı 1900lerin başından şik bayanların resimleri ile süslenmiş iki adet mazagran kahve fincanımızdır. Mazagran Cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türüdür. 14,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Mazagran Kupa-Yüzyıl başı atlı araba ve otomobil resimleri detayları ile işlenmiş mazagran kahve kupalarıdır. Cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türüdür. 12,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Mazagran Kupa-Yüzyıl başı atlı araba ve otomobil resimleri detayları ile işlenmiş mazagran kahve kupalarıdır. Cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türüdür. 12,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Winterling Bavaria Trio Set

  Lot No: 276

  Lot: 276

  Winterling Bavaria Trio Set

  TLSold
 • De Straatzangers Taş plak-Vier Lange Jaren Witte Rozen

  Lot No: 290

  Lot: 290

  De Straatzangers Taş plak-Vier Lange Jaren Witte Rozen

  TLSold
 • Mieke Telkamp Taş Plak-Wochenend Polka - Die Wilden Schwane Tango

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Mieke Telkamp Taş Plak-Wochenend Polka - Die Wilden Schwane Tango

  TLSold
 • Duo Hofmann Taş Plak-Kinderliedies -Potpourri

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Duo Hofmann Taş Plak-Kinderliedies -Potpourri

  TLSold
 • De Straatzangers Taş plak-Wanneer De Rozen Weer in Bloei Staan - Verlaten

  Lot No: 293

  Lot: 293

  De Straatzangers Taş plak-Wanneer De Rozen Weer in Bloei Staan - Verlaten

  TLSold
 • Kadın Rölyefli Teneke Kutu-14x14x7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Kadın Rölyefli Teneke Kutu-14x14x7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Uzakdoğu Teneke Çay Kutusu-8,5x8,5x11 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Uzakdoğu Teneke Çay Kutusu-8,5x8,5x11 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Brassil Danneman Peierrot Teneke Puro Kutusu-8,5x7,5x1 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Brassil Danneman Peierrot Teneke Puro Kutusu-8,5x7,5x1 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • J. Whitney - A. Kramer / Duke Ellington Taş Plak-Money is the Root of all evil - Hayfoot strawfoot

  Lot No: 297

  Lot: 297

  J. Whitney - A. Kramer / Duke Ellington Taş Plak-Money is the Root of all evil - Hayfoot strawfoot

  TLSold
 • Zeki Müren Taş Plak -Kimsesiz bir yolcuyum - Kaçamazsın

  Lot No: 298

  Lot: 298

  Zeki Müren Taş Plak -Kimsesiz bir yolcuyum - Kaçamazsın

  TLSold
 • Ballroom - Orkest Jan Corduwener Taş Plak -Unless Waltz - Roses of Picardy

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Ballroom - Orkest Jan Corduwener Taş Plak -Unless Waltz - Roses of Picardy

  TLSold
 • Bavaria Altın Vermeyli Fragonard Desenli Demlik, Sütlük ve Şekerlik Seti

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Bavaria Altın Vermeyli Fragonard Desenli Demlik, Sütlük ve Şekerlik Seti

  TLSold
 • Steinböck Emaye Minyatür Kutu-Avusturya yapımı Steinböck marka el yapımı ağız kısımları pirinçten emaye kutu 5,5 cm çapında 3 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Steinböck Emaye Minyatür Kutu-Avusturya yapımı Steinböck marka el yapımı ağız kısımları pirinçten emaye kutu 5,5 cm çapında 3 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Zin Kapaklı Cam Bira Bardağı -16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Zin Kapaklı Cam Bira Bardağı -16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Ceylanlar ve Kuş Desenler İle Bezli Teneke Kurabiye Kutusu-15x12x7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 303

  Lot: 303

  Ceylanlar ve Kuş Desenler İle Bezli Teneke Kurabiye Kutusu-15x12x7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Murrays Pipo Tütün Teneke Kutusu-9 cm çapındadır

  Lot No: 304

  Lot: 304

  Murrays Pipo Tütün Teneke Kutusu-9 cm çapındadır

  TLSold
 • Emile Deltour Okestrası Taş Plak-Spreken is zilver , zwijgen is goud - Marslied van de wandelaars

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Emile Deltour Okestrası Taş Plak-Spreken is zilver , zwijgen is goud - Marslied van de wandelaars

  TLSold
 • R Bavaria Demlik ve Şekerlik-Almanya yapımı R Bavaria marka altın vermey çiçek desenleri ile süslü çok şık bir demlik ve şekerlik

  Lot No: 306

  Lot: 306

  R Bavaria Demlik ve Şekerlik-Almanya yapımı R Bavaria marka altın vermey çiçek desenleri ile süslü çok şık bir demlik ve şekerlik

  TLSold
 • Limoges Shot Bardakları-Fransız Markası Limoges marka Napolyon ve resinleri ile süslenmiş 6 adet shot bardakları 4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Limoges Shot Bardakları-Fransız Markası Limoges marka Napolyon ve resinleri ile süslenmiş 6 adet shot bardakları 4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Porselen Sürahi -Pembe güllerle süslenmiş ağız kısımları altın vermeyli şık bir sürahimizdir. Sürahinin alt kısmında tam belirgin olmayan bir damgası vardır. 17x9,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Porselen Sürahi -Pembe güllerle süslenmiş ağız kısımları altın vermeyli şık bir sürahimizdir. Sürahinin alt kısmında tam belirgin olmayan bir damgası vardır. 17x9,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Zin kapaklı Cam Bira Bardağı -13 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Zin kapaklı Cam Bira Bardağı -13 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Akordeon Potpourri Taş Plak

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Akordeon Potpourri Taş Plak

  TLSold
 • George Hofmann Taş Plak-Vendetta - De noodklok

  Lot No: 311

  Lot: 311

  George Hofmann Taş Plak-Vendetta - De noodklok

  TLSold
 • Peter Kreuder Spielt Robert Stolz Taş Plak

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Peter Kreuder Spielt Robert Stolz Taş Plak

  TLSold
 • Frederic Hippmann Taş Plak-Kub Serenade - Küsse im Dunkeln Serenade

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Frederic Hippmann Taş Plak-Kub Serenade - Küsse im Dunkeln Serenade

  TLSold
 • Kilima Hawaiians Taş Plak

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Kilima Hawaiians Taş Plak

  TLSold
 • Royal Gold Lufthansa Teneke Sigara Kutusu-11,5x11,5x1 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Royal Gold Lufthansa Teneke Sigara Kutusu-11,5x11,5x1 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sinfonie Mertens Teneke Sigara Kutusu-14,5x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 316

  Lot: 316

  Sinfonie Mertens Teneke Sigara Kutusu-14,5x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Constantin No:85 Teneke Pipo Tütün Kutusu-8x8x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Constantin No:85 Teneke Pipo Tütün Kutusu-8x8x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Atos Auslese Teneke Sigara Kutusu-9,5x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 318

  Lot: 318

  Atos Auslese Teneke Sigara Kutusu-9,5x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Batschari Mercedes Teneke Sigara Kutusu-14,5x11x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Batschari Mercedes Teneke Sigara Kutusu-14,5x11x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bavaria Kahve Fincanı

  Lot No: 320

  Lot: 320

  Bavaria Kahve Fincanı

  TLSold
 • Ironstone Fincan-İngiltere yapımı İronstone marka fincan. Pembe tonlarında İngiltere kırsalı tasvirleri ile tablo gibi işlenmiş çok şık kusursuz setimizdir.

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Ironstone Fincan-İngiltere yapımı İronstone marka fincan. Pembe tonlarında İngiltere kırsalı tasvirleri ile tablo gibi işlenmiş çok şık kusursuz setimizdir.

  TLSold
 • Tirschenreuth Bavaria Fincan -Almanya yapımı mavi güller ve pembe çiçekler ile bezeli şık bir porselen fincanımızdır.

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Tirschenreuth Bavaria Fincan -Almanya yapımı mavi güller ve pembe çiçekler ile bezeli şık bir porselen fincanımızdır.

  TLSold
 • Kosmos Khedive Exouisit Teneke Sigara Kutusu -14x12x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 323

  Lot: 323

  Kosmos Khedive Exouisit Teneke Sigara Kutusu -14x12x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Faber Castel Teneke Boya Kalem Kutusu-11,5x10x1 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Faber Castel Teneke Boya Kalem Kutusu-11,5x10x1 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • WK Gold Blatt Expoer Teneke Sigara Kutusu-14,5x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 325

  Lot: 325

  WK Gold Blatt Expoer Teneke Sigara Kutusu-14,5x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Ardath London Teneke Sigara Kutusu-8x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 326

  Lot: 326

  Ardath London Teneke Sigara Kutusu-8x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Enala Mizrah Ekstra Tiraş Biçaği Teneke Kutusu-8x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 327

  Lot: 327

  Enala Mizrah Ekstra Tiraş Biçaği Teneke Kutusu-8x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bavaria Elfenbein Porselen Trio Set-Fildişi tonlarında kenarları altın vermeyli çiçeklerle bezenmiş şık bir trio setimizdir.

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Bavaria Elfenbein Porselen Trio Set-Fildişi tonlarında kenarları altın vermeyli çiçeklerle bezenmiş şık bir trio setimizdir.

  TLSold
 • Winterling Rosion Bavaria Trio Set-Almanya yapımı el boyaması kır çiçekler ile süslenmiş şık bir trio set

  Lot No: 329

  Lot: 329

  Winterling Rosion Bavaria Trio Set-Almanya yapımı el boyaması kır çiçekler ile süslenmiş şık bir trio set

  TLSold
 • Thomas Bavaria Trio Set-Almanya yapımı kırmızı ve sarı güller ile bezenmiş şık bir trio setimizdir.

  Lot No: 330

  Lot: 330

  Thomas Bavaria Trio Set-Almanya yapımı kırmızı ve sarı güller ile bezenmiş şık bir trio setimizdir.

  TLSold
 • HN Guldenring Teneke Sigara Kutusu-11,5x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 331

  Lot: 331

  HN Guldenring Teneke Sigara Kutusu-11,5x7,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Memphis Sport Teneke Sigara Kutusu -14x11x2,5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 332

  Lot: 332

  Memphis Sport Teneke Sigara Kutusu -14x11x2,5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Alman Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 333

  Lot: 333

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Alman Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Garbaty York Teneke Sigara Kutusu -1881 yılında Almanya Berlinde kurulan sigara fabrikasının 1920 lerde kullanılan teneke sigara kutusudur. 11,5x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 334

  Lot: 334

  Garbaty York Teneke Sigara Kutusu -1881 yılında Almanya Berlinde kurulan sigara fabrikasının 1920 lerde kullanılan teneke sigara kutusudur. 11,5x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Properts Dubbin Degras Teneke Tütün Kutusu-İngiltere'de üretilen Propert's firmasının deri koruyucu teneke kutusu 9 cm çapında 2,5 cm yükskeliğindedir.

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Properts Dubbin Degras Teneke Tütün Kutusu-İngiltere'de üretilen Propert's firmasının deri koruyucu teneke kutusu 9 cm çapında 2,5 cm yükskeliğindedir.

  TLSold
 • Meltem Çiklet Teneke Kutusu-13,5x11x5,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 336

  Lot: 336

  Meltem Çiklet Teneke Kutusu-13,5x11x5,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges Unique Fincan-Fransız Limoges marka şık bir kahve fincanımızdır.

  Lot No: 337

  Lot: 337

  Limoges Unique Fincan-Fransız Limoges marka şık bir kahve fincanımızdır.

  TLSold
 • Wedgwood Clementine Sunum Tabağı-1835 yılında İngiltere'de kurulan Wegdwood marka Mavi sarmaşık desenli sunum tabağımızdır. 24x17 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 338

  Lot: 338

  Wedgwood Clementine Sunum Tabağı-1835 yılında İngiltere'de kurulan Wegdwood marka Mavi sarmaşık desenli sunum tabağımızdır. 24x17 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Baeuther Walosassen Senli Benli Fincan Seti

  Lot No: 339

  Lot: 339

  Baeuther Walosassen Senli Benli Fincan Seti

  TLSold
 • Villeroy & Boch Fincan -Almanyanın dizayn ödüllü porselen markasıdır. 

  Lot No: 340

  Lot: 340

  Villeroy & Boch Fincan -Almanyanın dizayn ödüllü porselen markasıdır. 

  TLSold
 • Yeşil Tonlarında Altın Vermeyli Kulplu Şık Bir Kahve Fincanımızdır.

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Yeşil Tonlarında Altın Vermeyli Kulplu Şık Bir Kahve Fincanımızdır.

  TLSold
 • De Luxe Porselen Fincan-Fransız De Luxe porselen yapımı Napolyon Bonapart temalı büyük fincanımızdır.

  Lot No: 342

  Lot: 342

  De Luxe Porselen Fincan-Fransız De Luxe porselen yapımı Napolyon Bonapart temalı büyük fincanımızdır.

  TLSold
 • Steinböck Emaye Minyatür Kutu-Avusturya yapımı Steinböck marka el yapımı ağız kısımları pirinçten emaye kutu 5,5 cm çapında 3 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Steinböck Emaye Minyatür Kutu-Avusturya yapımı Steinböck marka el yapımı ağız kısımları pirinçten emaye kutu 5,5 cm çapında 3 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Minyatür Porselen Kutu Seti-Üst kapak kısımlarına Tuğra desenli 3 cm yüksekliğinde olan dört adet porselen kutumuzdur.

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Minyatür Porselen Kutu Seti-Üst kapak kısımlarına Tuğra desenli 3 cm yüksekliğinde olan dört adet porselen kutumuzdur.

  TLSold
 • Rosenthal Classic Vazo -1879 yılında Almanya Bavyera da kurulan porselen ve değerli ev eşyaları üreticisi olan Rosenthal firmasının 16 cm yüksekliğinde şık bir vazosudur.

  Lot No: 350

  Lot: 350

  Rosenthal Classic Vazo -1879 yılında Almanya Bavyera da kurulan porselen ve değerli ev eşyaları üreticisi olan Rosenthal firmasının 16 cm yüksekliğinde şık bir vazosudur.

  TLSold
 • Rosenthal Porselen Almanya'nın Ünlü Firması-1879 yılında kurulan firmanın limitli sayıda ürettiği Aladdin Serisine ait 16 cm çapındadır.

  Lot No: 351

  Lot: 351

  Rosenthal Porselen Almanya'nın Ünlü Firması-1879 yılında kurulan firmanın limitli sayıda ürettiği Aladdin Serisine ait 16 cm çapındadır.

  TLSold
 • Rosenthal Porselen Almanya'nın Ünlü Firması-1879 yılında kurulan firmanın limitli sayıda ürettiği Aladdin Serisine ait 16 cm çapındadır.

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Rosenthal Porselen Almanya'nın Ünlü Firması-1879 yılında kurulan firmanın limitli sayıda ürettiği Aladdin Serisine ait 16 cm çapındadır.

  TLSold
 • Seltmann Weiden Limitli Basım Duvar Tabağı-Ressam Christian Lückel'in Köy temalı duvar tabağı 20 cm çapındadır.

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Seltmann Weiden Limitli Basım Duvar Tabağı-Ressam Christian Lückel'in Köy temalı duvar tabağı 20 cm çapındadır.

  TLSold
 • Avrupa Üretimi Posta Terazisi-Ayak kısmı sedef kabuğundan yapılmış, Avrupa üretimi posta terazisi, 12,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Avrupa Üretimi Posta Terazisi-Ayak kısmı sedef kabuğundan yapılmış, Avrupa üretimi posta terazisi, 12,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Avrupa Üretimi Posta Terazisi-Antika posta terazisi 29 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 355

  Lot: 355

  Avrupa Üretimi Posta Terazisi-Antika posta terazisi 29 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Lületaşı Pipo-Kartal pençesi temalı kutusunda kullanılmamış pipo. Kutusundaki kadifeni rengini almıştır. 12,5 cm genişliğindedir.

  Lot No: 356

  Lot: 356

  Lületaşı Pipo-Kartal pençesi temalı kutusunda kullanılmamış pipo. Kutusundaki kadifeni rengini almıştır. 12,5 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Gümüş Galatasaray Takım Yüzüğü-1947 yılında kurulan Elmas İş tasarım atölyesi tarafından tasarlanan 900 ayar Gümüş Galatasaray takım yüzüğümüzdür.İç Çapı 2 cm genişliğindedir. Kutusuz yollanacaktır.

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Gümüş Galatasaray Takım Yüzüğü-1947 yılında kurulan Elmas İş tasarım atölyesi tarafından tasarlanan 900 ayar Gümüş Galatasaray takım yüzüğümüzdür.İç Çapı 2 cm genişliğindedir. Kutusuz yollanacaktır.

  TLSold
 • Kaiser Porselen Duvar Tabağı -Manfred Herzog Gerber tarafından tasarlanmiş Dinkelsbühl'ün görünümü koleksiyonu 3. baskı serisidir. 20 cm çapındadır.

  Lot No: 358

  Lot: 358

  Kaiser Porselen Duvar Tabağı -Manfred Herzog Gerber tarafından tasarlanmiş Dinkelsbühl'ün görünümü koleksiyonu 3. baskı serisidir. 20 cm çapındadır.

  TLSold
 • Bavaria Porselen Duvar Tabağı -Sanatçı Bound Gagel tarafından gizli köşeler koleksiyonu ikinci baskı duvar tabağıdır. 20 cm çapındadır.

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Bavaria Porselen Duvar Tabağı -Sanatçı Bound Gagel tarafından gizli köşeler koleksiyonu ikinci baskı duvar tabağıdır. 20 cm çapındadır.

  TLSold
 • Altın Varak Litografi -Altın varak üzerine yapılmış ördek resimleri çerçevesidir. 10x9 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Altın Varak Litografi -Altın varak üzerine yapılmış ördek resimleri çerçevesidir. 10x9 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Altın Varak Litografi -Altın varak üzerine yapılmış ördek resimleri çerçevesidir. 10x9 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 361

  Lot: 361

  Altın Varak Litografi -Altın varak üzerine yapılmış ördek resimleri çerçevesidir. 10x9 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Altın Varak Litografi -Altın varak üzerine yapılmış ördek resimleri çerçevesidir. 10x9 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Altın Varak Litografi -Altın varak üzerine yapılmış ördek resimleri çerçevesidir. 10x9 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Avrupa Üretimi Döküm Terazi-Dönem ürünü pirinç kefeli döküm terazi 31 cm genişliğinde 18 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 363

  Lot: 363

  Avrupa Üretimi Döküm Terazi-Dönem ürünü pirinç kefeli döküm terazi 31 cm genişliğinde 18 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Lületaşı Pipo-Kullanılmıştır.13 cm genişliğindedir.

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Lületaşı Pipo-Kullanılmıştır.13 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Rubin Oldemkaff Pipo -Kullanılmıştır. 14 cm genişliğindedir.

  Lot No: 365

  Lot: 365

  Rubin Oldemkaff Pipo -Kullanılmıştır. 14 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Porselen Minyatür Parfüm Şişesi -5,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 366

  Lot: 366

  Porselen Minyatür Parfüm Şişesi -5,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Minyatür Porselen Kapaklı Fragonart Desenli Alman Gümüşü Kutu-4,5x3x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 367

  Lot: 367

  Minyatür Porselen Kapaklı Fragonart Desenli Alman Gümüşü Kutu-4,5x3x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Kapağında Rafael'den Bir Keruv Resmi Olan Eski Teneke Kutu-Şeker veya hap kutusu olarak kullanılabilir. 4x2 cm ölçülerindedir

  Lot No: 368

  Lot: 368

  Kapağında Rafael'den Bir Keruv Resmi Olan Eski Teneke Kutu-Şeker veya hap kutusu olarak kullanılabilir. 4x2 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Porselen Kapaklı Pirinç Minyatür İğne İplik Kutusu-4x3x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 369

  Lot: 369

  Porselen Kapaklı Pirinç Minyatür İğne İplik Kutusu-4x3x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Ahşap saplı desenli Kamp bıçağı -33,5 cm uzunluğundadır

  Lot No: 380

  Lot: 380

  Ahşap saplı desenli Kamp bıçağı -33,5 cm uzunluğundadır

  TLSold
 • İstanbul Anma serisi SultanAhmet camii Madalyonu-İstabul adına hatıra paralardan biri olan Sultan Ahmet Camii madalyonu sadece 4000 adet basılmıştır.

  Lot No: 381

  Lot: 381

  İstanbul Anma serisi SultanAhmet camii Madalyonu-İstabul adına hatıra paralardan biri olan Sultan Ahmet Camii madalyonu sadece 4000 adet basılmıştır.

  TLSold