Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 50 TL Starting Bid: 50 TL Estimated: TL Losing Winning

Sankyo Super cm 300 filim kamerası

Japonya yapımı Sankyo 300 marka 8 mm film kamerası test edilmemiştir.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Sankyo Super cm 300 filim kamerası-Japonya yapımı Sankyo 300 marka 8 mm film kamerası test edilmemiştir.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Sankyo Super cm 300 filim kamerası-Japonya yapımı Sankyo 300 marka 8 mm film kamerası test edilmemiştir.

  TLSold
 • Zenit Fotoğraf makinesi-Zenit 12 XP orijinal kılıfında fotoğraf makinesi.
Çok eski ürün olup iyi kondisyondadır. ufak bir parçası eksiktir. haliyle

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Zenit Fotoğraf makinesi-Zenit 12 XP orijinal kılıfında fotoğraf makinesi. Çok eski ürün olup iyi kondisyondadır. ufak bir parçası eksiktir. haliyle

  TLSold
 • Meissen Kase-1972 yılı ve sonrası döneme ailt damgası ile Almanya'nın en ünlü porselen markası Kaiserden çok şık bir kase. Kasenin ağız kısmında fotoğrafta da görüldüğü gibi ufak bir kırığı vardır. 10 cm çapında 8,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Meissen Kase-1972 yılı ve sonrası döneme ailt damgası ile Almanya'nın en ünlü porselen markası Kaiserden çok şık bir kase. Kasenin ağız kısmında fotoğrafta da görüldüğü gibi ufak bir kırığı vardır. 10 cm çapında 8,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Princess 300 Daktilo-1960 lı yıllarda Almanya Bavyerada üretilen vintage beyaz Princess 300 hala yazılarını daktiloda yazmak isteyen tutkunları bekliyor.

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Princess 300 Daktilo-1960 lı yıllarda Almanya Bavyerada üretilen vintage beyaz Princess 300 hala yazılarını daktiloda yazmak isteyen tutkunları bekliyor.

  TLSold
 • Herend vazo-1826 yılında kurulan dünyaca ünlü Macaristan porselen üreticisi Herend markasının el yapımı çok şık bir vazosudur. Halen geleneksel yöntemlerle porselenlerini üretmektedirler. Evinizin en güzel köşesindeki yerini almak için alıcısını bekliyor. 16 cm yüksekliğinde, 15,5 cm ağız çapındadır.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Herend vazo-1826 yılında kurulan dünyaca ünlü Macaristan porselen üreticisi Herend markasının el yapımı çok şık bir vazosudur. Halen geleneksel yöntemlerle porselenlerini üretmektedirler. Evinizin en güzel köşesindeki yerini almak için alıcısını bekliyor. 16 cm yüksekliğinde, 15,5 cm ağız çapındadır.

  TLSold
 • Masino kurmalı cep saati-Ön kapak kısmı kabartma geyik ve köpek rölyefi ile süslü, kadranı kırmızı sarmaşık çiçekleri ile süslenmiş Masino marka antimanyetik kurmalı şık bir cep saatimizdir. 4,7 cm çapındadır.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Masino kurmalı cep saati-Ön kapak kısmı kabartma geyik ve köpek rölyefi ile süslü, kadranı kırmızı sarmaşık çiçekleri ile süslenmiş Masino marka antimanyetik kurmalı şık bir cep saatimizdir. 4,7 cm çapındadır.

  TLSold
 • Fransız Gaz lambası-Pirinç ve mermer gövdeli dönem ürünü gaz lambamız yaklaşık 47 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Fransız Gaz lambası-Pirinç ve mermer gövdeli dönem ürünü gaz lambamız yaklaşık 47 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Gemi Alarm zili-Rusya yapımı dönem ürünü gemilerde ve büyük alanlarda kullanılan alarm zili

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Gemi Alarm zili-Rusya yapımı dönem ürünü gemilerde ve büyük alanlarda kullanılan alarm zili

  TLSold
 • Limoges Demlik seti-Fransız limoges marka altın vermey ve yeşil desenli çok şık demlik sütlük ve şekerlik seti. Damgası Fransanın sembolü olan horoz ile süslenmiştir. Demlik boyu kapağı ile birlikte 26 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Limoges Demlik seti-Fransız limoges marka altın vermey ve yeşil desenli çok şık demlik sütlük ve şekerlik seti. Damgası Fransanın sembolü olan horoz ile süslenmiştir. Demlik boyu kapağı ile birlikte 26 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Dugena Şömine saati-Almanya yapımı Dugena marka ahşap gövdeli 3 anahtar kurmalı şömine saatimiz çalışır durumda ve anahtarı mevcuttur. 50 x 18 x 10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Dugena Şömine saati-Almanya yapımı Dugena marka ahşap gövdeli 3 anahtar kurmalı şömine saatimiz çalışır durumda ve anahtarı mevcuttur. 50 x 18 x 10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Osmanlı Sedef kakmalı rahle-Dönem ürünü sedef kakmalı rahlemizin bazı yerlerinde yaşına nazaran dökülmeler olmuştur. Kapalı halde 32,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Osmanlı Sedef kakmalı rahle-Dönem ürünü sedef kakmalı rahlemizin bazı yerlerinde yaşına nazaran dökülmeler olmuştur. Kapalı halde 32,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Gümüş 800 ayar çatal bıçak seti-Orijinal kutusunda 800 ayar gümüş damgalı 6 çatal ve 6 bıçaklı set. 28 x 16,5 x 3 cm kutu ölçülerindedir.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Gümüş 800 ayar çatal bıçak seti-Orijinal kutusunda 800 ayar gümüş damgalı 6 çatal ve 6 bıçaklı set. 28 x 16,5 x 3 cm kutu ölçülerindedir.

  TLSold
 • Fransız porselen vazo-Fransanın Nice şehri temalı altın vermeyli veritable porcelaine damgalı kulplu şık bir vazomuzdur. 17 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Fransız porselen vazo-Fransanın Nice şehri temalı altın vermeyli veritable porcelaine damgalı kulplu şık bir vazomuzdur. 17 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Adolf Hitler Konuşuyor 33'lük plak -Nazi tarihi nadir plak
HİTLER KONUŞUYOR
1933'te Alman Reichstag'ından canlı kayıt
"BEYLER, ZAMANINIZ BAŞLADI"
15 Temmuz 1932 Hohenfriedberg seçim konuşması NSDAP'nin Zafer Yürüyüşü Hitler'in 30 Ocak 1945'te iktidarın ele geçirilmesinin 12. yıldönümünde Alman halkına yaptığı son konuşma

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Adolf Hitler Konuşuyor 33'lük plak -Nazi tarihi nadir plak HİTLER KONUŞUYOR 1933'te Alman Reichstag'ından canlı kayıt "BEYLER, ZAMANINIZ BAŞLADI" 15 Temmuz 1932 Hohenfriedberg seçim konuşması NSDAP'nin Zafer Yürüyüşü Hitler'in 30 Ocak 1945'te iktidarın ele geçirilmesinin 12. yıldönümünde Alman halkına yaptığı son konuşma

  TLSold
 • Kurmalı cep saati-Kadranı melek tasvirli arka yüzeyi şeffaf şık bir cep saati 5,1 cm çapındadır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Kurmalı cep saati-Kadranı melek tasvirli arka yüzeyi şeffaf şık bir cep saati 5,1 cm çapındadır.

  TLSold
 • Ironstone senli benli fincan-İngiltere yapımı İronstone marka senli benli fincan seti. Pembe tonlarında İngiltere kırsalı tasvirleri ile tablo gibi işlenmiş çok şık kusursuz setimizdir.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Ironstone senli benli fincan-İngiltere yapımı İronstone marka senli benli fincan seti. Pembe tonlarında İngiltere kırsalı tasvirleri ile tablo gibi işlenmiş çok şık kusursuz setimizdir.

  TLSold
 • Osmanlı gümüş Telkari işlemeli Tuğralı kaşıklar ve çatal-Osmanlı dönemi paradan yapılmış telkarı işlemeli kaşıklarda bir yüzü tuğralı, diğer yüzü yazılı beş adet kaşık ve bir adet çatalımızdır. Kutu ile birlikte gönderilecektir. 14,5 x 14,5 x 3,5 cm kutu ölçüsündedir.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Osmanlı gümüş Telkari işlemeli Tuğralı kaşıklar ve çatal-Osmanlı dönemi paradan yapılmış telkarı işlemeli kaşıklarda bir yüzü tuğralı, diğer yüzü yazılı beş adet kaşık ve bir adet çatalımızdır. Kutu ile birlikte gönderilecektir. 14,5 x 14,5 x 3,5 cm kutu ölçüsündedir.

  TLSold
 • Genç kız ve köpeği alçı biblo-Dönem ürünü Country Corner St. Aj damgalı alçı biblomuzuda yer yer çok ufak dökülmeler vardır. 34 cm yüksekliğinde 20 cm genişliğindedir.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Genç kız ve köpeği alçı biblo-Dönem ürünü Country Corner St. Aj damgalı alçı biblomuzuda yer yer çok ufak dökülmeler vardır. 34 cm yüksekliğinde 20 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Pasta seti- 800 ayar gümüş damgalı orijinal kutusunda bir eksikli pasta setimizdir. Altı adet çatal, bıçak ve bir adet spatuladan oluşmaktadır. 38 x 24,5 x 5 cm kutu ölçülerindedir.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Pasta seti- 800 ayar gümüş damgalı orijinal kutusunda bir eksikli pasta setimizdir. Altı adet çatal, bıçak ve bir adet spatuladan oluşmaktadır. 38 x 24,5 x 5 cm kutu ölçülerindedir.

  TLSold
 • Berger çoban lambası-Fransız Berger marka çoban lambası ya da parfümlü ev kokularına kullanılmaktadır. Pembe çiçeklerle süslenmiştir. Yaklaşık 16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Berger çoban lambası-Fransız Berger marka çoban lambası ya da parfümlü ev kokularına kullanılmaktadır. Pembe çiçeklerle süslenmiştir. Yaklaşık 16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • AEG radyo-Kozmetiği sağlam. Sadece Age müzesinde bulunan nadir ürünlerdendir. Haliyledir. 15 x 8 x 3,5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 21

  Lot: 21

  AEG radyo-Kozmetiği sağlam. Sadece Age müzesinde bulunan nadir ürünlerdendir. Haliyledir. 15 x 8 x 3,5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Akbank gümüş 25. yıl madalyonu-Akbankın 25. yılı anısına 1973 yılında basılmış gümüş madalyon  5 cm çapındadır.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Akbank gümüş 25. yıl madalyonu-Akbankın 25. yılı anısına 1973 yılında basılmış gümüş madalyon 5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Kurmalı cep saati-Şık kapaklı, yarı saydam ön kadranlı ve arka kısmı da saydam kurmalı şık bir cep saatidir. 4,8 cm çapındadır.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Kurmalı cep saati-Şık kapaklı, yarı saydam ön kadranlı ve arka kısmı da saydam kurmalı şık bir cep saatidir. 4,8 cm çapındadır.

  TLSold
 • Erkin Korap LP-Erkin Koray Tutkusu yeni baskı açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Erkin Korap LP-Erkin Koray Tutkusu yeni baskı açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Cem Karaca ve Moğollar LP-2.2 .1973 Ankara yeni baskı açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Cem Karaca ve Moğollar LP-2.2 .1973 Ankara yeni baskı açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Cem Karaca LP-Merhaba Gençler yeni baskı açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Cem Karaca LP-Merhaba Gençler yeni baskı açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Eddie Higgins Trio LP-Secret Love Japonya basımıdır

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Eddie Higgins Trio LP-Secret Love Japonya basımıdır

  TLSold
 • Renato Sellani Trio-O sole Mio Japonya basımıdır.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Renato Sellani Trio-O sole Mio Japonya basımıdır.

  TLSold
 • The Roling Stones LP-Sticky Finger Albümüdür. Albümün pantolon şeklinde tasarlanmış ve ön kapağa bir fermuar yerleştirilmiştir.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  The Roling Stones LP-Sticky Finger Albümüdür. Albümün pantolon şeklinde tasarlanmış ve ön kapağa bir fermuar yerleştirilmiştir.

  TLSold
 • Minyatür gümüş vazo-800 ayar gümüş, 30 gr ağırlığında işlemeli minyatür vazo 5,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Minyatür gümüş vazo-800 ayar gümüş, 30 gr ağırlığında işlemeli minyatür vazo 5,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Cem Karaca LP-Yiyin Efendiler yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Cem Karaca LP-Yiyin Efendiler yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Cengiz Kurtoğlu LP-Yıllarım yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Cengiz Kurtoğlu LP-Yıllarım yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • MFÖ LP-Peki peki anladık yeni basım aşılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  MFÖ LP-Peki peki anladık yeni basım aşılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Müslüm Gürses LP-Zalim "bir bilsen" yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Müslüm Gürses LP-Zalim "bir bilsen" yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Terence Hill - Bud Spenser LP -1972 yılında çekilen spagetti vestern türünde Devlerin Öfkesi filminin müziklerini Guido ve Maurizio De Angelis yaptığı soundtrack albümü

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Terence Hill - Bud Spenser LP -1972 yılında çekilen spagetti vestern türünde Devlerin Öfkesi filminin müziklerini Guido ve Maurizio De Angelis yaptığı soundtrack albümü

  TLSold
 • Henry Mancini LP-İki oscar ödüllü müzisyen Henry Mancini'nin müziklerini yaptığı,  başrollerini John Wayne'nin oynadığı Hatari Filminin Soundtrack albümü

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Henry Mancini LP-İki oscar ödüllü müzisyen Henry Mancini'nin müziklerini yaptığı, başrollerini John Wayne'nin oynadığı Hatari Filminin Soundtrack albümü

  TLSold
 • Kitaro LP-Live in Asia

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Kitaro LP-Live in Asia

  TLSold
 • Melody Gardot LP-Worissome Heart Jazz albümü

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Melody Gardot LP-Worissome Heart Jazz albümü

  TLSold
 • Recep Kaymak LP-Bağlandı Yollarım dönem ürünü plak

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Recep Kaymak LP-Bağlandı Yollarım dönem ürünü plak

  TLSold
 • Pirinç saat standı-Cep saati standı - Saat görseldir saatsiz yollanacaktır

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Pirinç saat standı-Cep saati standı - Saat görseldir saatsiz yollanacaktır

  TLSold
 • Cep saati anahtarları-Koleksiyonerlerin elinin altında olması gereken tam takım anahtar takımı

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Cep saati anahtarları-Koleksiyonerlerin elinin altında olması gereken tam takım anahtar takımı

  TLSold
 • Cep saati anahtarları-3-5-7-9-11 numaralı anahtarlar

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Cep saati anahtarları-3-5-7-9-11 numaralı anahtarlar

  TLSold
 • Cep saati anahtarları-2-4-6-8-10 numaralı cep saati anahtarları

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Cep saati anahtarları-2-4-6-8-10 numaralı cep saati anahtarları

  TLSold
 • Demiryolları Hislon kurmalı cep saati-İsviçre dönem ürünü zaman yorgunlukları bulunan çalışır durumda kılcalı olan cep saati

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Demiryolları Hislon kurmalı cep saati-İsviçre dönem ürünü zaman yorgunlukları bulunan çalışır durumda kılcalı olan cep saati

  TLSold
 • Efsane demiryolları Serkisof kurmalı cep saati-Orijinal Sovyetler birliği dönem ürünü zaman yorgunlukları bulunan çalışır durumda

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Efsane demiryolları Serkisof kurmalı cep saati-Orijinal Sovyetler birliği dönem ürünü zaman yorgunlukları bulunan çalışır durumda

  TLSold
 • Victor Chemie 800 Ayar gümüş kalem-1900 başlarına ait gümüş kalem

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Victor Chemie 800 Ayar gümüş kalem-1900 başlarına ait gümüş kalem

  TLSold
 • Koleksiyonluk çakmak-Nadir değerli model - haliyle kullanım test edilmedi

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Koleksiyonluk çakmak-Nadir değerli model - haliyle kullanım test edilmedi

  TLSold
 • Nazi Almanyası "Savaş Dökümanlarının kayıtları" 33lük plak-"Tek millet tek imparatorluk tek lider" sloganının konuşma kayıtları
Hitler dönemi ve 2. Dünya savaşı dönemi bilgi içeren harika bir plak

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Nazi Almanyası "Savaş Dökümanlarının kayıtları" 33lük plak-"Tek millet tek imparatorluk tek lider" sloganının konuşma kayıtları Hitler dönemi ve 2. Dünya savaşı dönemi bilgi içeren harika bir plak

  TLSold
 • Adolf Hitler "KAVGAM" 8mm Film (Belgesel)-Siyasal Manifestonun belgeseli, Erwin Leiser'in 2. dünya savaşı ve Nazi Almanya'sı belgeseli

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Adolf Hitler "KAVGAM" 8mm Film (Belgesel)-Siyasal Manifestonun belgeseli, Erwin Leiser'in 2. dünya savaşı ve Nazi Almanya'sı belgeseli

  TLSold
 • Limoges Fincan seti-Orijinal kutusunda altılı Fransız Limoges fincan setimizdir. 30 x 24 x 7,5 cm kutu ölçülerindedir

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Limoges Fincan seti-Orijinal kutusunda altılı Fransız Limoges fincan setimizdir. 30 x 24 x 7,5 cm kutu ölçülerindedir

  TLSold
 • Cobalt vazo-El boyaması mor ve kırmızı çiçeklerle süslenmiş Cobalt vazomuz yaklaşık 20 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Cobalt vazo-El boyaması mor ve kırmızı çiçeklerle süslenmiş Cobalt vazomuz yaklaşık 20 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Empire Porselen fincan-İngiltere yapımı Empire marka Kırmızı üzeri altın vermeylerle işlenmiş şık porselen fincanımızdır.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Empire Porselen fincan-İngiltere yapımı Empire marka Kırmızı üzeri altın vermeylerle işlenmiş şık porselen fincanımızdır.

  TLSold
 • Osmanlı savatlı bileklik-Osmanlı dönemi pirinç üzerine düşük ayar savatlı gümüş işlemeli bileklik.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Osmanlı savatlı bileklik-Osmanlı dönemi pirinç üzerine düşük ayar savatlı gümüş işlemeli bileklik.

  TLSold
 • El boyaması abajur alt porseleni-Porselen üzerine el boyaması yapılmış geleneksel uzak doğu tarzında iki adet abajur ayaklarıdır. 28 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  El boyaması abajur alt porseleni-Porselen üzerine el boyaması yapılmış geleneksel uzak doğu tarzında iki adet abajur ayaklarıdır. 28 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Limoges tabak-1988 yılında yapılmış Fransız limoges marka Rönesans çiçekleri temalı, sanatçı imzalı tabağımızdır. 22 cm çapındadır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Limoges tabak-1988 yılında yapılmış Fransız limoges marka Rönesans çiçekleri temalı, sanatçı imzalı tabağımızdır. 22 cm çapındadır.

  TLSold
 • Cobalt sürahi-Fransız R marka altın vermeyli cobalt sürahimizdir. 23,5 cm yükskeliğindedir.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Cobalt sürahi-Fransız R marka altın vermeyli cobalt sürahimizdir. 23,5 cm yükskeliğindedir.

  TLSold
 • Opal kadeh-Sarmaşıklarla süslenmiş el boyaması opal kadeh. Yaklaşık 13 cm yüksekliğindedir. 12 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Opal kadeh-Sarmaşıklarla süslenmiş el boyaması opal kadeh. Yaklaşık 13 cm yüksekliğindedir. 12 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • James Kent Staffordshire tepsi-İngiltere yapımı Staffordshire marka çiçekler ve kelebeklerle süslenmiş şık bir tepsimizdir. 32 x 14 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  James Kent Staffordshire tepsi-İngiltere yapımı Staffordshire marka çiçekler ve kelebeklerle süslenmiş şık bir tepsimizdir. 32 x 14 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges yumurta obje-Fransız limoges marka el boyaması kapak ağızları bronzdan yumurta objemizdir. 10 cm yüksekliğinde 6 cm çapındadır.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Limoges yumurta obje-Fransız limoges marka el boyaması kapak ağızları bronzdan yumurta objemizdir. 10 cm yüksekliğinde 6 cm çapındadır.

  TLSold
 • Roma manzarası çerçeve-İtalyan Lori marka gümüş kristal porselen işlemeli Roma manzarası çerçeve 20,5 x 18,5 cm çerçeve ölçülerindedir.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Roma manzarası çerçeve-İtalyan Lori marka gümüş kristal porselen işlemeli Roma manzarası çerçeve 20,5 x 18,5 cm çerçeve ölçülerindedir.

  TLSold
 • Osmanlı Hilal-i Ahmer damgalı bakır tencere kapağı-Osmanlı dönemine Hilal-i Ahmer (Kızılay) ait kapağın iç kısmana damgalanmış ay yıldız ve yazılar vardır. Bakır kapakta yaşına bağlı olarak resimde de görüldüğü üzere bazı bozulmalar vardır. 29,5 cm çapındadır.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Osmanlı Hilal-i Ahmer damgalı bakır tencere kapağı-Osmanlı dönemine Hilal-i Ahmer (Kızılay) ait kapağın iç kısmana damgalanmış ay yıldız ve yazılar vardır. Bakır kapakta yaşına bağlı olarak resimde de görüldüğü üzere bazı bozulmalar vardır. 29,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Pillivuyt porselen tepsi-Fransız Pillivuyt marka çiçeklerle süslenmiş el boyaması dikdörtgen tepsi 36,5 x 14,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Pillivuyt porselen tepsi-Fransız Pillivuyt marka çiçeklerle süslenmiş el boyaması dikdörtgen tepsi 36,5 x 14,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges yumurta obje-Fransız limoges marka el boyaması kapak ağızları bronzdan yumurta objemizdir. 10 cm yüksekliğinde, 6 cm çapındadır.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Limoges yumurta obje-Fransız limoges marka el boyaması kapak ağızları bronzdan yumurta objemizdir. 10 cm yüksekliğinde, 6 cm çapındadır.

  TLSold
 • Meissen çerçeveli madalyon. -Prusya kraliçesi Louisenin kabartmalı portresi çerçeve içerisinde maissen madalyonuna işlenmiştir. 13 cm çerçeve çapındadır.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Meissen çerçeveli madalyon. -Prusya kraliçesi Louisenin kabartmalı portresi çerçeve içerisinde maissen madalyonuna işlenmiştir. 13 cm çerçeve çapındadır.

  TLSold
 • Scherzer bavaria tepsi- Almanya Scherzer marka kırmızı ve pembe çiçeklerle süslenmiş dikdörtgen porselen tepsimizdir.42,5 x 17,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Scherzer bavaria tepsi- Almanya Scherzer marka kırmızı ve pembe çiçeklerle süslenmiş dikdörtgen porselen tepsimizdir.42,5 x 17,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pink Floyd Ummagumma LP-Ummagumma İngilterede kaydedilmiştir. Plak 8,5 kondisyonundadır.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Pink Floyd Ummagumma LP-Ummagumma İngilterede kaydedilmiştir. Plak 8,5 kondisyonundadır.

  TLSold
 • Pink Floyd LP-Animals albümü 1977 yılında kaydedilmiştir. Orijinal iç zarfı ile birlikte 8 kondisyonundadır.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Pink Floyd LP-Animals albümü 1977 yılında kaydedilmiştir. Orijinal iç zarfı ile birlikte 8 kondisyonundadır.

  TLSold
 • Doors LP-Alive she cried albümü

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Doors LP-Alive she cried albümü

  TLSold
 • Elton John LP-Ice on fire albümü 1985 yılında piyasaya sürülmüştür.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Elton John LP-Ice on fire albümü 1985 yılında piyasaya sürülmüştür.

  TLSold
 • Kalem İşçilikli Pirinç Yunus Balığı-Büyük boyda 56 cm
Bu boy nadir çıkar kusursuz ürün

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Kalem İşçilikli Pirinç Yunus Balığı-Büyük boyda 56 cm Bu boy nadir çıkar kusursuz ürün

  TLSold
 • Yahudi Hanukiya şamdan-İsrail yapımı çok iyi kondisyonda ve farklı model ile nadir sayılacak durumdadır.
Hanukiya, Musevilikte Hanuka Bayramı'nda yakılan Menora'ya benzeyen fakat fazladan iki kolu daha olan 9 kollu şamdan. 29 cm genişliğinde , 9 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Yahudi Hanukiya şamdan-İsrail yapımı çok iyi kondisyonda ve farklı model ile nadir sayılacak durumdadır. Hanukiya, Musevilikte Hanuka Bayramı'nda yakılan Menora'ya benzeyen fakat fazladan iki kolu daha olan 9 kollu şamdan. 29 cm genişliğinde , 9 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • İspanya sanatçı imzalı Bronz heykel-Paor sanat evi damgalı, 25cm x 24cm çok ince detayları mevcut değerli ürün

  Lot No: 72

  Lot: 72

  İspanya sanatçı imzalı Bronz heykel-Paor sanat evi damgalı, 25cm x 24cm çok ince detayları mevcut değerli ürün

  TLSold
 • Pirinç raflı dolabında minyatür obje-16x12cm minyatür obje dolabı
Ürünler dolaba montedir 
Yüksek kondisyonda

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Pirinç raflı dolabında minyatür obje-16x12cm minyatür obje dolabı Ürünler dolaba montedir Yüksek kondisyonda

  TLSold
 • Pirinç reşolu demlik-Üzeri işçilikli altında ısıtma “Reşo” haznesi ve standıyla yüksek kondisyonda

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Pirinç reşolu demlik-Üzeri işçilikli altında ısıtma “Reşo” haznesi ve standıyla yüksek kondisyonda

  TLSold
 • Nicola Bonbonyer-Fransız Nicola marka oval formda pembe güllerle süslenmiş ayaklı bonbonyer 12,5 x 8 x 6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Nicola Bonbonyer-Fransız Nicola marka oval formda pembe güllerle süslenmiş ayaklı bonbonyer 12,5 x 8 x 6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • RCF porselen pasta tabağı-Fransız RCF marka altılı pembe ve mor kır çiçekleri ile süslenmiş porselen pasta tabaklarımızdır. 17,5 cm çapındadır.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  RCF porselen pasta tabağı-Fransız RCF marka altılı pembe ve mor kır çiçekleri ile süslenmiş porselen pasta tabaklarımızdır. 17,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Limoges porselen pasta tabakları-Fransız limoges marka kenarları altın vermeyli altılı porselen pasta tabaklarımızdır. 16,5 cm çapındadır

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Limoges porselen pasta tabakları-Fransız limoges marka kenarları altın vermeyli altılı porselen pasta tabaklarımızdır. 16,5 cm çapındadır

  TLSold
 • Bavaria çerezlik kase-1950ler de Almanyada üretilen Schwarzenbach kentinde bulunan Oscar Schaller şirketine aittir. Marka daha sonraları winterling markası adı ile üretilmiştir. 6 adet çezez kasemizdir. 13 cm çapındadır.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Bavaria çerezlik kase-1950ler de Almanyada üretilen Schwarzenbach kentinde bulunan Oscar Schaller şirketine aittir. Marka daha sonraları winterling markası adı ile üretilmiştir. 6 adet çezez kasemizdir. 13 cm çapındadır.

  TLSold
 • Limoges çerezlik-Fransız Limoges marka el boyaması dörtlü çerez kaselerimizdir. 12,5 cm çapındadır.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Limoges çerezlik-Fransız Limoges marka el boyaması dörtlü çerez kaselerimizdir. 12,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Hartporzellan çay seti-Almanya yapımı Hartporzellan marka 6 lı fincan demlik şekelik ve sütlükten oluşam altın vermeyli çay setimizdir.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Hartporzellan çay seti-Almanya yapımı Hartporzellan marka 6 lı fincan demlik şekelik ve sütlükten oluşam altın vermeyli çay setimizdir.

  TLSold
 • 1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.20 cm çapındadır. Yapıldığı yıllara göre ufak kusurları vardır.

  Lot No: 106

  Lot: 106

  1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.20 cm çapındadır. Yapıldığı yıllara göre ufak kusurları vardır.

  TLSold
 • Limoges el boyaması duvar tabağı-Fransa Paris şehrinde bulunan 20. yüzyılın ortalarında dünyanın en ünlü restoranı kabul edilen Maxim' restoranının Limoges tabağına işlenmiş el boyaması duvar tabağıdır. Fransız dansçı Liane de pougy'nin restorana girişi tasvir edilmiştir. 25,5 cm çapındadır.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Limoges el boyaması duvar tabağı-Fransa Paris şehrinde bulunan 20. yüzyılın ortalarında dünyanın en ünlü restoranı kabul edilen Maxim' restoranının Limoges tabağına işlenmiş el boyaması duvar tabağıdır. Fransız dansçı Liane de pougy'nin restorana girişi tasvir edilmiştir. 25,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Johnson Bros seramik kase-İngiltere yapımı Johnson Bros marka gravür tekniği ile yapılmış seramik salata kasesidir. 30 cm genişliğinde 10 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Johnson Bros seramik kase-İngiltere yapımı Johnson Bros marka gravür tekniği ile yapılmış seramik salata kasesidir. 30 cm genişliğinde 10 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • 1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı 22,5 Cm çapındandadır. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.Yapıldığı yıllara göre ufak kusurları vardır.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı 22,5 Cm çapındandadır. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.Yapıldığı yıllara göre ufak kusurları vardır.

  TLSold
 • Porselen kutu-Pembe çiçeklerle işlenmiş yaklaşık 6 cm çapında 4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Porselen kutu-Pembe çiçeklerle işlenmiş yaklaşık 6 cm çapında 4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Herbena porselen fincan-mor ve pembe güllerle bezeli ince porselen kahve fincanı

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Herbena porselen fincan-mor ve pembe güllerle bezeli ince porselen kahve fincanı

  TLSold
 • Rudolf Schock taş plak -Du bist die welt für mich film müziği taş plak

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Rudolf Schock taş plak -Du bist die welt für mich film müziği taş plak

  TLSold
 • Vera Lynn - Roland Shaw orkestrası taş plak-Auf wiederseh'n sweetheart

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Vera Lynn - Roland Shaw orkestrası taş plak-Auf wiederseh'n sweetheart

  TLSold
 • Vera Lynn taş plak -Yours

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Vera Lynn taş plak -Yours

  TLSold
 • Claude Robin taş plak-Malaguena

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Claude Robin taş plak-Malaguena

  TLSold
 • Bayan Süheyla Bedriye ve Dramalı Hasan Taş plak-Samsun havası - Kız seni alacağım Samsuna varacağım / Giresun havası - İşte geldim yanına sakla beni canına. Kondüsyonu 9 durumundadır.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Bayan Süheyla Bedriye ve Dramalı Hasan Taş plak-Samsun havası - Kız seni alacağım Samsuna varacağım / Giresun havası - İşte geldim yanına sakla beni canına. Kondüsyonu 9 durumundadır.

  TLSold
 • Nevzat Soykal Taş plak-Esmerimin çekemedim nazını / Zamanla bekle belki gelir. Kondüsyonu 7

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Nevzat Soykal Taş plak-Esmerimin çekemedim nazını / Zamanla bekle belki gelir. Kondüsyonu 7

  TLSold
 • Bayan Neriman Taş plak-Yörük kızı / Merzifon havası . Kondüsyonu 8

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Bayan Neriman Taş plak-Yörük kızı / Merzifon havası . Kondüsyonu 8

  TLSold
 • Hamiyet Yüceses Taş plak-Uşak şarkı Güzelsin bir gül gibi / Nihavent şarkı yanakların gül olsun. Kondüsyonu 8

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Hamiyet Yüceses Taş plak-Uşak şarkı Güzelsin bir gül gibi / Nihavent şarkı yanakların gül olsun. Kondüsyonu 8

  TLSold
 • 2021 Türkiye Cumhuriyeti tedavül para seti-Darphane basımıdır. İçinde darphane gümüş jetonu vardır.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  2021 Türkiye Cumhuriyeti tedavül para seti-Darphane basımıdır. İçinde darphane gümüş jetonu vardır.

  TLSold
 • 2020 Türkiye Cumhuriyeti tedavül para seti-Darphane basımıdır. İçinde darphane gümüş jetonu vardır.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  2020 Türkiye Cumhuriyeti tedavül para seti-Darphane basımıdır. İçinde darphane gümüş jetonu vardır.

  TLSold
 • Türkiye Cumhuriyeti hatıra para seti

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Türkiye Cumhuriyeti hatıra para seti

  TLSold
 • UEFA şampiyon ligi 2014 - 2015 futbolcu kartları

  Lot No: 123

  Lot: 123

  UEFA şampiyon ligi 2014 - 2015 futbolcu kartları

  TLSold
 • Pirinç seti-Demlik, şekerlik ve dört fincanı ile kalem işçilikli setimizdir. 29 cm tepsi çapındadır.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Pirinç seti-Demlik, şekerlik ve dört fincanı ile kalem işçilikli setimizdir. 29 cm tepsi çapındadır.

  TLSold
 • Polyester biblo -Gümüş dore renginde trompet temalı biblo 30 x 25 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Polyester biblo -Gümüş dore renginde trompet temalı biblo 30 x 25 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Polyester biblo -Altın dore renginde duymayan, konuşmayan, görmeyen insan tasvir edilmiştir. 27 cm genişliğinde 31 cm yüksekliğndedir.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Polyester biblo -Altın dore renginde duymayan, konuşmayan, görmeyen insan tasvir edilmiştir. 27 cm genişliğinde 31 cm yüksekliğndedir.

  TLSold
 • Pirinç ispirto ocağı-13 cm yüksekliğinde 10 cm genişliğindedir.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Pirinç ispirto ocağı-13 cm yüksekliğinde 10 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç barutluk-Üzeri işlemeli polisajlı barutluk 12 cm genişliğindedir.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Pirinç barutluk-Üzeri işlemeli polisajlı barutluk 12 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Bakır Matara-Avrupada üretilmiştir. Yaklaşık 26,5 cm yüksekliğinde

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Bakır Matara-Avrupada üretilmiştir. Yaklaşık 26,5 cm yüksekliğinde

  TLSold
 • Gazlı çakmak-Japonyada üretilmiş brother lite marka gazlı çakmak. Çalışır durumdadır. 5x3,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Gazlı çakmak-Japonyada üretilmiş brother lite marka gazlı çakmak. Çalışır durumdadır. 5x3,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Cep saati köstekleri-Yedi adet cep saati köstekleridir.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Cep saati köstekleri-Yedi adet cep saati köstekleridir.

  TLSold
 • 1915 Çanakkale köprüsü / Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi hatıra parası-Darphane basımıdır. Özel kapamalarındadır .

  Lot No: 132

  Lot: 132

  1915 Çanakkale köprüsü / Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi hatıra parası-Darphane basımıdır. Özel kapamalarındadır .

  TLSold
 • 1947 Gümüş 1 lira

  Lot No: 133

  Lot: 133

  1947 Gümüş 1 lira

  TLSold
 • 1948 Gümüş 1 lira

  Lot No: 134

  Lot: 134

  1948 Gümüş 1 lira

  TLSold
 • 1972 gümüş 50 lira-30 Ağustos zaferinin ellinci yıldönümü 1922 - 1972

  Lot No: 135

  Lot: 135

  1972 gümüş 50 lira-30 Ağustos zaferinin ellinci yıldönümü 1922 - 1972

  TLSold
 • 1293 Abdülhamit dönemi 2 kuruş

  Lot No: 136

  Lot: 136

  1293 Abdülhamit dönemi 2 kuruş

  TLSold
 • 1327 Mehmet Reşat dönemi gümüş 2 kuruş

  Lot No: 137

  Lot: 137

  1327 Mehmet Reşat dönemi gümüş 2 kuruş

  TLSold
 • Limoges Mazagran Kupa-Fransız Limoges marka cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türünün bardaklarıdır. 13,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Limoges Mazagran Kupa-Fransız Limoges marka cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türünün bardaklarıdır. 13,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Tradition Mazagran kupa -Fransız Tradition marka cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türünün bardaklarıdır. 14 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Tradition Mazagran kupa -Fransız Tradition marka cezayir kökenli kahve olan soğuk ve şekerli içilen bir kahve türünün bardaklarıdır. 14 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Kurmalı cep saati-Şeffaf kadranlı kurmalı cep saati 4,9 cm çapındadır.

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Kurmalı cep saati-Şeffaf kadranlı kurmalı cep saati 4,9 cm çapındadır.

  TLSold
 • Balık formunda tesbih-Koleksiyonluk iyi kondisyonda- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Balık formunda tesbih-Koleksiyonluk iyi kondisyonda- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • 33 lük boynuz tesbih-Günlük kullanıma uygun koleksiyonluk- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 142

  Lot: 142

  33 lük boynuz tesbih-Günlük kullanıma uygun koleksiyonluk- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Sıkma yeni kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Sıkma yeni kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Prince de Monaco teneke kutu-Ed.Laurens teneke tütün kutusu 8 x 7 x 1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Prince de Monaco teneke kutu-Ed.Laurens teneke tütün kutusu 8 x 7 x 1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Minerva Teneke kutu-Almanya yapımı parfumlu pudra reneke kutusudur. 7x7x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Minerva Teneke kutu-Almanya yapımı parfumlu pudra reneke kutusudur. 7x7x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Zaza Blade jilet kutusu-8,5x4,5x3 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Zaza Blade jilet kutusu-8,5x4,5x3 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • 1943 yılı Tekel idaresi Türkiye tütün kongresi açılmamış karton sigara kutusudur.-8,5x7x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  1943 yılı Tekel idaresi Türkiye tütün kongresi açılmamış karton sigara kutusudur.-8,5x7x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Murattı's Bouquet teneke sigara kutusu-9x7x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Murattı's Bouquet teneke sigara kutusu-9x7x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Sezen Aksu söylüyor yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Sezen Aksu LP-Sezen Aksu söylüyor yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Neşet Ertaş LP-Gönül ne gezersin seyran yerinde / iki büyük nimetim var . yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Neşet Ertaş LP-Gönül ne gezersin seyran yerinde / iki büyük nimetim var . yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Neşet Ertaş LP-Neşet Ertaş 97 yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Neşet Ertaş LP-Neşet Ertaş 97 yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Nilüfer LP-Kendi cennetim iki plaklı albüm. yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Nilüfer LP-Kendi cennetim iki plaklı albüm. yeni basım açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Arif ve 216 LP-Film Şarkıları açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Arif ve 216 LP-Film Şarkıları açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • Hüseyin Altın LP-Dargınım yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Hüseyin Altın LP-Dargınım yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sibel Can LP-Yeni Aşkım açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Sibel Can LP-Yeni Aşkım açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Işık Doğudan Yükselir. Yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Sezen Aksu LP-Işık Doğudan Yükselir. Yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Ajda Pekkan LP-Unutulmayanlar açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Ajda Pekkan LP-Unutulmayanlar açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Erol Evgin LP-Sevdiklerim açilmamış orijinal paketinde

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Erol Evgin LP-Sevdiklerim açilmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Kardelen Açılmamış orijinal paketinde.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Sezen Aksu LP-Kardelen Açılmamış orijinal paketinde.

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Deli Kızın Türküsü açılmamış orijinal paketinde.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Sezen Aksu LP-Deli Kızın Türküsü açılmamış orijinal paketinde.

  TLSold
 • The Beatles LP-The Beatles 1962 / 1966 kapak kondüsyonu 7,5 plak kondüsyonu 8,5 dur.

  Lot No: 161

  Lot: 161

  The Beatles LP-The Beatles 1962 / 1966 kapak kondüsyonu 7,5 plak kondüsyonu 8,5 dur.

  TLSold
 • The Beatles LP-The Beatles 1967 / 1970 kapak kondüsyonu 7,5 plak kondüsyonu 8,5 dur.

  Lot No: 162

  Lot: 162

  The Beatles LP-The Beatles 1967 / 1970 kapak kondüsyonu 7,5 plak kondüsyonu 8,5 dur.

  TLSold
 • The Beatles LP-Hey Jude

  Lot No: 163

  Lot: 163

  The Beatles LP-Hey Jude

  TLSold
 • Michel Villard orkestrası LP-Les Musiques Des Films De Charlie Chaplin

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Michel Villard orkestrası LP-Les Musiques Des Films De Charlie Chaplin

  TLSold
 • Charlie Chaplin & Duke Ellington LP-Kostelanetz

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Charlie Chaplin & Duke Ellington LP-Kostelanetz

  TLSold
 • Santana LP-Abraxas albümü

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Santana LP-Abraxas albümü

  TLSold
 • Limoges çorba tenceresi-Fransız yapımı Limoges marka oval formda çiçeklerle süslenmiş çok şık bir çorba tenceremizdir. Kapağın ve tencerenin kulplarındaki altın yaldızlarda yer yer bozulmalar vardır.kulpları ile beraber 35,5x19x16,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Limoges çorba tenceresi-Fransız yapımı Limoges marka oval formda çiçeklerle süslenmiş çok şık bir çorba tenceremizdir. Kapağın ve tencerenin kulplarındaki altın yaldızlarda yer yer bozulmalar vardır.kulpları ile beraber 35,5x19x16,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Decor Lamballe banyo seti-Fransız porselen De Paris mavi desenleri ile süslü porselen banyo seti parfümlük ve pamukluk

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Decor Lamballe banyo seti-Fransız porselen De Paris mavi desenleri ile süslü porselen banyo seti parfümlük ve pamukluk

  TLSold
 • Royal Vale fincan -İngiltere yapımı Royal Vale marka kırmızı ve sarı güllerle süslenmiş şık bir çay fincanı

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Royal Vale fincan -İngiltere yapımı Royal Vale marka kırmızı ve sarı güllerle süslenmiş şık bir çay fincanı

  TLSold
 • Kesme cam şekerlik-10,5 cm çapında, kapağı ile birlikte 13,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Kesme cam şekerlik-10,5 cm çapında, kapağı ile birlikte 13,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Limoges pilav tenceresi-Fransız yapımı Limoges marka oval formda çiçeklerle süslenmiş çok şık bir tenceremizdir. Kapağın ve tencerenin kulplarındaki altın yaldızlarda yer yer bozulmalar vardır. 32x18x12 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Limoges pilav tenceresi-Fransız yapımı Limoges marka oval formda çiçeklerle süslenmiş çok şık bir tenceremizdir. Kapağın ve tencerenin kulplarındaki altın yaldızlarda yer yer bozulmalar vardır. 32x18x12 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • italyan baharat kavanozları-11 cm yüksekliğindedirler.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  italyan baharat kavanozları-11 cm yüksekliğindedirler.

  TLSold
 • Domino taşları -Double six dominoes marka açılmamış dönem ürünü domino taşlarımızdır.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Domino taşları -Double six dominoes marka açılmamış dönem ürünü domino taşlarımızdır.

  TLSold
 • Winterling çerezlik-Almanya yapımı Winterling Bavaria kuş ve çiçek desenli kenarları altın vermeyli şık iki adet küçük tabağımızdır. 11 cm çapındadır.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Winterling çerezlik-Almanya yapımı Winterling Bavaria kuş ve çiçek desenli kenarları altın vermeyli şık iki adet küçük tabağımızdır. 11 cm çapındadır.

  TLSold
 • Bareuther waldsassen Porselen fincan-Almanya bareuther waldessen bavaria fincan altın vermeyli çiçek desenli şık bir fincan setimizdir.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Bareuther waldsassen Porselen fincan-Almanya bareuther waldessen bavaria fincan altın vermeyli çiçek desenli şık bir fincan setimizdir.

  TLSold
 • Limoges sütlük-Fransız yapımı limoges marka bardak formunda şık bir sütlük. 11 cm yüksekliğinde 7 cm çapındadır.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Limoges sütlük-Fransız yapımı limoges marka bardak formunda şık bir sütlük. 11 cm yüksekliğinde 7 cm çapındadır.

  TLSold
 • Carraresi V.V vazo-İtalyada yapılmış özgürlük temalı el boyaması vazo 16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Carraresi V.V vazo-İtalyada yapılmış özgürlük temalı el boyaması vazo 16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Porselen Çan-İsviçre Bern şehri temalı porselen çan . 9,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Porselen Çan-İsviçre Bern şehri temalı porselen çan . 9,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Limoges çarık obje-Çiçeklerle işlenmiş altın vermeyli Fransız limoges terlik formunda obje 11,5 cm genişliğindedir.

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Limoges çarık obje-Çiçeklerle işlenmiş altın vermeyli Fransız limoges terlik formunda obje 11,5 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Gümüş yüzük-Çiçek formunda taşlı görünümünde 17.3 gr ağırlığında gümüş yüzük. İç çapı 2 cmdir. Kutusuz olarak gönderilecektir.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Gümüş yüzük-Çiçek formunda taşlı görünümünde 17.3 gr ağırlığında gümüş yüzük. İç çapı 2 cmdir. Kutusuz olarak gönderilecektir.

  TLSold
 • Gümüş yüzük-Kalp formunda taşlı görünümünde gümüş yüzüğümüzdür. İç çapı 1,6 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Gümüş yüzük-Kalp formunda taşlı görünümünde gümüş yüzüğümüzdür. İç çapı 1,6 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • inci taşlı gümüş yüzük - İç çapı 2 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  inci taşlı gümüş yüzük - İç çapı 2 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Taşlı gümüş yüzük- İç çapı 2 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Taşlı gümüş yüzük- İç çapı 2 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Taşlı gümüş yüzük- İç çapı 1,8 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Taşlı gümüş yüzük- İç çapı 1,8 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Taşlı gümüş yüzük- İç çapı 1,8 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Taşlı gümüş yüzük- İç çapı 1,8 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Gümüş yüzük- İç çapı 1,8 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Gümüş yüzük- İç çapı 1,8 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Gümüş yüzük- İç çapı 1,9 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Gümüş yüzük- İç çapı 1,9 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Gümüş yüzük- İç çapı 2 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Gümüş yüzük- İç çapı 2 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Pirinç mangal / şömine çatalı-Sap kısmında denizcilik temalı yaklaşık 43 cm yüksekliğinde dönem ürünü mangal/ şömine çatalımızdır.43 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Pirinç mangal / şömine çatalı-Sap kısmında denizcilik temalı yaklaşık 43 cm yüksekliğinde dönem ürünü mangal/ şömine çatalımızdır.43 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Gümüş kaplama bonbonyerler-900 ayar gümüş kaplama iki adet kapaklı bonbonyerlerimizdir. Büyük olan kapakta orta kısmında kaplamada dökülme vardır. 14 ve 12 cm çaplarında 6 ve 4 cm yüksekliklerindedir.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Gümüş kaplama bonbonyerler-900 ayar gümüş kaplama iki adet kapaklı bonbonyerlerimizdir. Büyük olan kapakta orta kısmında kaplamada dökülme vardır. 14 ve 12 cm çaplarında 6 ve 4 cm yüksekliklerindedir.

  TLSold
 • Piştov-Antep işi sedef kakmalı piştov yaklaşık 28 cm genişliğindedir. Kullanım amaçlı değildir.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Piştov-Antep işi sedef kakmalı piştov yaklaşık 28 cm genişliğindedir. Kullanım amaçlı değildir.

  TLSold
 • Benkil biblo-Orijinal, ahşap kaidesinde davul çalan çocuk temalı biblo 20 cm yüksekliğindedir. Şapkasının ön kımında çok ufak bir çıtı vardır.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Benkil biblo-Orijinal, ahşap kaidesinde davul çalan çocuk temalı biblo 20 cm yüksekliğindedir. Şapkasının ön kımında çok ufak bir çıtı vardır.

  TLSold
 • Fransız porselen sunumluk-12 cm yüksekliğinde 14 cm çapındadır.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Fransız porselen sunumluk-12 cm yüksekliğinde 14 cm çapındadır.

  TLSold
 • Pirinç erkek tavuskuşu obje-21,5 cmgenişliğindedir.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Pirinç erkek tavuskuşu obje-21,5 cmgenişliğindedir.

  TLSold
 • Çini seramik demlik ve şekerlik-el boyaması çini seramik objeler 17 ve 11 cm yüksekliğnde, 7,5 ve 9 cm çaplarındadır.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Çini seramik demlik ve şekerlik-el boyaması çini seramik objeler 17 ve 11 cm yüksekliğnde, 7,5 ve 9 cm çaplarındadır.

  TLSold
 • Pirinç dişi tavuskuşu obje

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Pirinç dişi tavuskuşu obje

  TLSold
 • Delprado itfaiye arabası-1:50 ölçeğinde 1990 yılı VSRTT UMM Beamex Fransız itfaiye arabası

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Delprado itfaiye arabası-1:50 ölçeğinde 1990 yılı VSRTT UMM Beamex Fransız itfaiye arabası

  TLSold
 • Delprado itfaiye arabası-Amerikan itfaiye arabası 2006 model 1/80 ölçüsünde Quantum Pumper Pierce

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Delprado itfaiye arabası-Amerikan itfaiye arabası 2006 model 1/80 ölçüsünde Quantum Pumper Pierce

  TLSold
 • Delprado itfaiye arabası-Almanya itfaiye arabası 1:57 ölçeğinde 2005 model TLF 16/25 iveco Magirus

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Delprado itfaiye arabası-Almanya itfaiye arabası 1:57 ölçeğinde 2005 model TLF 16/25 iveco Magirus

  TLSold
 • Delprado itfaiye arabası-İtalya itfaiye arabası 1:50 ölçeğinde Forest Fire Vehicle - Scout TSK 1000

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Delprado itfaiye arabası-İtalya itfaiye arabası 1:50 ölçeğinde Forest Fire Vehicle - Scout TSK 1000

  TLSold
 • 007 James Bond lisanslı model arabası-Golden eye filminde kullanılan Ferrari F355 GTS modeli açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  007 James Bond lisanslı model arabası-Golden eye filminde kullanılan Ferrari F355 GTS modeli açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • 007 James Bond lisanslı model arabası-Die Another Day filminde kullanılan Jaguar XKR açılmamış orijinal paketindedir.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  007 James Bond lisanslı model arabası-Die Another Day filminde kullanılan Jaguar XKR açılmamış orijinal paketindedir.

  TLSold
 • 007 James Bond lisanslı model arabası-Diamonds Are Forever filminde kullanılan Triumph Stag model arabası. Ambalajı açılmış fakat kutusu kapalıdır.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  007 James Bond lisanslı model arabası-Diamonds Are Forever filminde kullanılan Triumph Stag model arabası. Ambalajı açılmış fakat kutusu kapalıdır.

  TLSold
 • 007 James Bond lisanslı model arabası-On Her Majesty's secret Service filminde kullanılan Aston Martin DBS model arabası. Ambalajı açılmış fakat kutusu kapalıdır.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  007 James Bond lisanslı model arabası-On Her Majesty's secret Service filminde kullanılan Aston Martin DBS model arabası. Ambalajı açılmış fakat kutusu kapalıdır.

  TLSold
 • Bir kutu Dia fotoğraf-65 adettir.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Bir kutu Dia fotoğraf-65 adettir.

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Pirinç kakmalı- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Pirinç kakmalı- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Kırmızı Katalin -4xx4x10 cm ölçülerinde 219,9 gr ağırlığındadır.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Kırmızı Katalin -4xx4x10 cm ölçülerinde 219,9 gr ağırlığındadır.

  TLSold
 • Yeşil Katalin-4x2x9 cm ölçülerindedir. 88,9 ngr ağırlığındadır

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Yeşil Katalin-4x2x9 cm ölçülerindedir. 88,9 ngr ağırlığındadır

  TLSold
 • Kırmızı alaca katalin-2,5x3x8 cm ölçülerindedir. 74,7 gr ağırlığındadır.

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Kırmızı alaca katalin-2,5x3x8 cm ölçülerindedir. 74,7 gr ağırlığındadır.

  TLSold
 • Turuncu Katalin-9x3,5x2 cm ölçülerindedir 95,4 gr ağırlığındadır

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Turuncu Katalin-9x3,5x2 cm ölçülerindedir 95,4 gr ağırlığındadır

  TLSold
 • Yeşil turuncu alaca katalin-3,5x4x8,5 cm ölçülerindedir. 159,2 gr ağırlığındadır

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Yeşil turuncu alaca katalin-3,5x4x8,5 cm ölçülerindedir. 159,2 gr ağırlığındadır

  TLSold
 • Taş içerisine işlenmiş dini figürleri-5,5 cm genişliğindedir.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Taş içerisine işlenmiş dini figürleri-5,5 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Almanya Şehirleri temalı 10 adet metal yüksük

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Almanya Şehirleri temalı 10 adet metal yüksük

  TLSold
 • Almanya Şehirleri temalı 5 adet metal yüksük-iki adedi bira bardağı formundadır.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Almanya Şehirleri temalı 5 adet metal yüksük-iki adedi bira bardağı formundadır.

  TLSold
 • Kovan kesme makinası-Orijinal kutusundadır mekanik vintage ürün

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Kovan kesme makinası-Orijinal kutusundadır mekanik vintage ürün

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Kemik üzeri işlemeli- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Kemik üzeri işlemeli- Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Clossione kolye -Clossionedan yapılma boncuklar ve çeşitli boncuklardan yapılmış kolye

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Clossione kolye -Clossionedan yapılma boncuklar ve çeşitli boncuklardan yapılmış kolye

  TLSold
 • turuncu alaca katalin-4x3x8,5 cm ölçülerinde 126,4 gr ağırlığındadır

  Lot No: 235

  Lot: 235

  turuncu alaca katalin-4x3x8,5 cm ölçülerinde 126,4 gr ağırlığındadır

  TLSold
 • Turuncu Katalin-4,4x2,5x10 cm ölçülerindedir. 95,4 gr ağırlığındadır 130,1 gr ağırlığındadır

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Turuncu Katalin-4,4x2,5x10 cm ölçülerindedir. 95,4 gr ağırlığındadır 130,1 gr ağırlığındadır

  TLSold
 • Katalin Lotu

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Katalin Lotu

  TLSold
 • Pardis Chine porselen tabak -Gravür baskı desenli mavi tonlarda gravür tabak 28 cm çapındadır.

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Pardis Chine porselen tabak -Gravür baskı desenli mavi tonlarda gravür tabak 28 cm çapındadır.

  TLSold
 • Bakır kulplu, ayaklı sunum kasesi-16,5 cm çapında kulpsuz 13,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Bakır kulplu, ayaklı sunum kasesi-16,5 cm çapında kulpsuz 13,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • 99 luk tesbih-İri taneli nadir boy 99'luk - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 240

  Lot: 240

  99 luk tesbih-İri taneli nadir boy 99'luk - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Günlük kullanıma uygun tesbih-Yeni ateş kehribar - Kutu görseldir ürünle yollanmayacaktır

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Alman imparatorluk dönemi kartpostallar-1800'lü yıllara ait postadan geçmiş antiye lotu

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Alman imparatorluk dönemi kartpostallar-1800'lü yıllara ait postadan geçmiş antiye lotu

  TLSold
 • Rozet Lotu-Bazıları mineli rozet lotu

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Rozet Lotu-Bazıları mineli rozet lotu

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • T.C Türk inhisarlar İdaresi pipo tütünü Teneke kutu-7,5x4,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 259

  Lot: 259

  T.C Türk inhisarlar İdaresi pipo tütünü Teneke kutu-7,5x4,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Antiseptik Pastil teneke kutusu-İngiliz Kanzuk Eczanesi ürünüdür. Yuvarlak formda teneke kutumuzdur. 7 cm çapında 3 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Antiseptik Pastil teneke kutusu-İngiliz Kanzuk Eczanesi ürünüdür. Yuvarlak formda teneke kutumuzdur. 7 cm çapında 3 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Batschari Mercedes Rein Orient teneke sigara kutusu-14,5x11x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Batschari Mercedes Rein Orient teneke sigara kutusu-14,5x11x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Omer Thomas Waterloo taş baskı teneke sabun kutusu-8,5x6x3,5 cm ölüçülerindedir

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Omer Thomas Waterloo taş baskı teneke sabun kutusu-8,5x6x3,5 cm ölüçülerindedir

  TLSold
 • Diapasme Pertev teneke kutu pudra-kapak kısmı bulunmamaktadır.10 cm yüksekliğinde, 4,5 cm çapındadır

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Diapasme Pertev teneke kutu pudra-kapak kısmı bulunmamaktadır.10 cm yüksekliğinde, 4,5 cm çapındadır

  TLSold
 • Mercedes Sosa LP-Chants de ma terre et de mon peuple

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Mercedes Sosa LP-Chants de ma terre et de mon peuple

  TLSold
 • Mercedes Sosa LP-Mercedes Sosa 83

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Mercedes Sosa LP-Mercedes Sosa 83

  TLSold
 • Mc Coy Tyner LP-Englightenment 2 plaklık album kondüsyonu 8

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Mc Coy Tyner LP-Englightenment 2 plaklık album kondüsyonu 8

  TLSold
 • Pink Floyd LP-The Wall 2 plaklık albüm kapak kondüsyon haliyle

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Pink Floyd LP-The Wall 2 plaklık albüm kapak kondüsyon haliyle

  TLSold
 • Phil Collins LP-No Ticket Reuired albümü

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Phil Collins LP-No Ticket Reuired albümü

  TLSold
 • Joan Baez LP-One Day At A Time albümü

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Joan Baez LP-One Day At A Time albümü

  TLSold
 • Henri Mancini LP-The Pink Panter albümü. Kapak kondüsyonu haliyle

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Henri Mancini LP-The Pink Panter albümü. Kapak kondüsyonu haliyle

  TLSold
 • Sting LP -The Dream Of The Blue Turtles albümü

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Sting LP -The Dream Of The Blue Turtles albümü

  TLSold
 • Pavarotti LP-O Sole Mio Favri Napolitan şarkılar albümü

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Pavarotti LP-O Sole Mio Favri Napolitan şarkılar albümü

  TLSold
 • Demis Roussos LP-My Only Fascination albümü

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Demis Roussos LP-My Only Fascination albümü

  TLSold
 • Madonna LP-Justify my Love albümü

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Madonna LP-Justify my Love albümü

  TLSold
 • Rolling Stones LP-Still Life 1981 Amerika konseri albümü

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Rolling Stones LP-Still Life 1981 Amerika konseri albümü

  TLSold
 • Stevie Wonder LP-Hotter Than July albümü

  Lot No: 276

  Lot: 276

  Stevie Wonder LP-Hotter Than July albümü

  TLSold
 • Ray Charles LP-Ray Charles albümü

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Ray Charles LP-Ray Charles albümü

  TLSold
 • Wham LP-The Final albümü 2 plaktan oluşmaktadır.

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Wham LP-The Final albümü 2 plaktan oluşmaktadır.

  TLSold
 • Wham LP-Make İt Big albümü

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Wham LP-Make İt Big albümü

  TLSold
 • Bee Gees LP-Best Of Bee Gees albümü

  Lot No: 280

  Lot: 280

  Bee Gees LP-Best Of Bee Gees albümü

  TLSold
 • Mozart - Weber LP-Basson Concerto albümü

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Mozart - Weber LP-Basson Concerto albümü

  TLSold
 • Joaquin Rodrigo LP-Concerto de Aranjuez albümü

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Joaquin Rodrigo LP-Concerto de Aranjuez albümü

  TLSold
 • Te Espero En Espana LP-Pasodobles Guitarras Costanuelas albümü

  Lot No: 283

  Lot: 283

  Te Espero En Espana LP-Pasodobles Guitarras Costanuelas albümü

  TLSold
 • Aretha Franklin LP-Soul, Soul, Soul albümü

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Aretha Franklin LP-Soul, Soul, Soul albümü

  TLSold
 • John Lennon Yoko Ono LP-Double Fantasy albümü

  Lot No: 285

  Lot: 285

  John Lennon Yoko Ono LP-Double Fantasy albümü

  TLSold
 • Erkin Koray LP-Fesuphanallan Yeni basım açılmamış paketindedir.

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Erkin Koray LP-Fesuphanallan Yeni basım açılmamış paketindedir.

  TLSold
 • Müslüm Gürses LP-Biz Babadan Böyle Gördük yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Müslüm Gürses LP-Biz Babadan Böyle Gördük yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Müslüm Gürses LP-Paramparça yeni basım orijinal paketinde.

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Müslüm Gürses LP-Paramparça yeni basım orijinal paketinde.

  TLSold
 • MFÖ LP-No Problem yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 290

  Lot: 290

  MFÖ LP-No Problem yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • MFÖ LP-MFÖ Collection yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  Lot No: 291

  Lot: 291

  MFÖ LP-MFÖ Collection yeni basım açılmamış orijinal paketinde

  TLSold
 • Sezen Aksu LP-Sevgilerimle 1980 yılı albümü yeni basım açılmamış paketinde.

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Sezen Aksu LP-Sevgilerimle 1980 yılı albümü yeni basım açılmamış paketinde.

  TLSold
 • Müslüm Gürses LP-Dünya Yalan yeni basım açılmamış orijinal paketinde.

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Müslüm Gürses LP-Dünya Yalan yeni basım açılmamış orijinal paketinde.

  TLSold
 • Ahmet Kaya LP-Biraz Da Sen Ağla yeni basım açılmamış paketinde.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Ahmet Kaya LP-Biraz Da Sen Ağla yeni basım açılmamış paketinde.

  TLSold
 • Ferdi Özbeğen LP-Şarkılarım yeni basım açılmamış orijinal paketinde.

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Ferdi Özbeğen LP-Şarkılarım yeni basım açılmamış orijinal paketinde.

  TLSold
 • Porselen vazo-Almanyanın Rheinland - Pflaz bölgesindeki Nierstein şehri manzaralı çok şık altın vermeyli işlemeli vazomuzdur. 19 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Porselen vazo-Almanyanın Rheinland - Pflaz bölgesindeki Nierstein şehri manzaralı çok şık altın vermeyli işlemeli vazomuzdur. 19 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Sutherland porselen fincan-Staffordshire Engiltere yapımı Sutherland marka porselen çay fincanımızdır.

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Sutherland porselen fincan-Staffordshire Engiltere yapımı Sutherland marka porselen çay fincanımızdır.

  TLSold
 • Royal Bavaria porselen fincan-Almanya yapımıRoyal Bavaria marka güller ve altın vermeylerle süslenmiş çok şık bir fincanımızdır

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Royal Bavaria porselen fincan-Almanya yapımıRoyal Bavaria marka güller ve altın vermeylerle süslenmiş çok şık bir fincanımızdır

  TLSold
 • Scherzer senli beni fincan seti-Almanya Yapımı Scherzer bavaria marka çok şık şeker pembesi renginde iki adet fincanımızdır. Mor mavi ve sarı kır çiçekleri ile süslenmiştir. Sevdiklerinizle keyifli bir kahve keyfiniz içindir.

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Scherzer senli beni fincan seti-Almanya Yapımı Scherzer bavaria marka çok şık şeker pembesi renginde iki adet fincanımızdır. Mor mavi ve sarı kır çiçekleri ile süslenmiştir. Sevdiklerinizle keyifli bir kahve keyfiniz içindir.

  TLSold
 • Royal Stafford porselen fincan-1845 yılında ingilterede kurulan bu porselen firması yüksek kaliteli porselen üretmesi ile tanınmaktadır.

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Royal Stafford porselen fincan-1845 yılında ingilterede kurulan bu porselen firması yüksek kaliteli porselen üretmesi ile tanınmaktadır.

  TLSold
 • Minyatür porselen tencere seti-Porcelain Art marka damgalı pembe tonlarda süslemeleri ile tepsili minyatür tenceremizdir.

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Minyatür porselen tencere seti-Porcelain Art marka damgalı pembe tonlarda süslemeleri ile tepsili minyatür tenceremizdir.

  TLSold
 • GCK Bavaria porselen fincan -Almanya yapımı  kır çiçekleri ile süslenmiş şık bir fincanımızdır

  Lot No: 316

  Lot: 316

  GCK Bavaria porselen fincan -Almanya yapımı kır çiçekleri ile süslenmiş şık bir fincanımızdır

  TLSold
 • Royal Ascot porselen fincan-İngiltere yapımı Royal Ascot marka Queen's Garden serisi pembe çiçeklerler süslenmiş fincanımızdır.

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Royal Ascot porselen fincan-İngiltere yapımı Royal Ascot marka Queen's Garden serisi pembe çiçeklerler süslenmiş fincanımızdır.

  TLSold
 • Bavaria Elfenbein trio set-Almanya yapımı Bavaria Elfenbein marka porselen trio set kır çiçekleri ve altın vermeylerle işlenmiş şık bir setimizdir.

  Lot No: 318

  Lot: 318

  Bavaria Elfenbein trio set-Almanya yapımı Bavaria Elfenbein marka porselen trio set kır çiçekleri ve altın vermeylerle işlenmiş şık bir setimizdir.

  TLSold
 • Limoges Bonbonyer-Oval formda pembe çiçekler ve altın vermeyli şık bonbonyerimizdir. Vermeylerde yer yer bozulmalar vardır. 17x10x4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Limoges Bonbonyer-Oval formda pembe çiçekler ve altın vermeyli şık bonbonyerimizdir. Vermeylerde yer yer bozulmalar vardır. 17x10x4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • De Luxe porsele şat bardakları-Fransız yapımı dört adet şat bardakları üzerinde Napolyon imzası bulunmaktadır. 5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 320

  Lot: 320

  De Luxe porsele şat bardakları-Fransız yapımı dört adet şat bardakları üzerinde Napolyon imzası bulunmaktadır. 5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Sümerbank Abajur gövdesi-Güler Zeytinbaş tarafından el işçiliği ile yapılmış abajur gövdesidir. Altında, üstünde ve yan kısmında açılmış delikleri vardır. 13x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Sümerbank Abajur gövdesi-Güler Zeytinbaş tarafından el işçiliği ile yapılmış abajur gövdesidir. Altında, üstünde ve yan kısmında açılmış delikleri vardır. 13x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bavaria üç katlı servis tabağı-24 - 19 - 14 cmlik tabak çaplarındadır. 35 cm yüksekliiğindedir.

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Bavaria üç katlı servis tabağı-24 - 19 - 14 cmlik tabak çaplarındadır. 35 cm yüksekliiğindedir.

  TLSold
 • De Luxe porselen salata kasesi-Fransa imparatoru Napolyon ve eşi Josephine temalı Napolyonun imzası bulunan kare formunda kenarları altın vermeyli salata kasesi 21x21x8,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 323

  Lot: 323

  De Luxe porselen salata kasesi-Fransa imparatoru Napolyon ve eşi Josephine temalı Napolyonun imzası bulunan kare formunda kenarları altın vermeyli salata kasesi 21x21x8,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Porselen yuvalak kutu-6x4 cm ölçülerindedir

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Porselen yuvalak kutu-6x4 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Porselen oval kutu-üst kapağında istiridye ve balık temalı minyatür kutu 6x4x8 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 325

  Lot: 325

  Porselen oval kutu-üst kapağında istiridye ve balık temalı minyatür kutu 6x4x8 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • kulplu Çorba kasesi / fincan-Fransanın Verdun şehrinin 1. dünya savaşında büyük Alman saldırısını püskürttükleri zaferin anıtının resmi ile süslenmiştir. Kenarları altın vermeylidir.

  Lot No: 326

  Lot: 326

  kulplu Çorba kasesi / fincan-Fransanın Verdun şehrinin 1. dünya savaşında büyük Alman saldırısını püskürttükleri zaferin anıtının resmi ile süslenmiştir. Kenarları altın vermeylidir.

  TLSold
 • Churchill seramik çukur tabakları-1795 yılından beri İngilterenin seramik markası olan churchill tabaklarımız mor üzüm salkımı ve böğürtlenlerle süslenmiş altı adet çukur tabaklarımızdır. 20 cm çapındadır.

  Lot No: 327

  Lot: 327

  Churchill seramik çukur tabakları-1795 yılından beri İngilterenin seramik markası olan churchill tabaklarımız mor üzüm salkımı ve böğürtlenlerle süslenmiş altı adet çukur tabaklarımızdır. 20 cm çapındadır.

  TLSold
 • Churchill seramik pasta tabakları-1795 yılından beri İngilterenin seramik markası olan churchill tabaklarımız çok şık kır çiçekleri ile süslenmiş altı adet pasta tabaklarımızdır. 20 cm çapındadır.

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Churchill seramik pasta tabakları-1795 yılından beri İngilterenin seramik markası olan churchill tabaklarımız çok şık kır çiçekleri ile süslenmiş altı adet pasta tabaklarımızdır. 20 cm çapındadır.

  TLSold
 • Porselen Fincan -Kırmızı güllerler süslenmiş kenarları kıvrımlı tabağı ile çok şık bir çay fincanımızdır. Ürünümüzde damga bulunmamaktadır.

  Lot No: 329

  Lot: 329

  Porselen Fincan -Kırmızı güllerler süslenmiş kenarları kıvrımlı tabağı ile çok şık bir çay fincanımızdır. Ürünümüzde damga bulunmamaktadır.

  TLSold
 • Çerçeve içerisinde akrep -20x14,5 cm çerçeve ölçülerindedir.

  Lot No: 330

  Lot: 330

  Çerçeve içerisinde akrep -20x14,5 cm çerçeve ölçülerindedir.

  TLSold
 • Thomas Bavaria trio set-Sarı ve pembe güllerle süslenmiş Almanya thomas bavaria trio setimizdir

  Lot No: 331

  Lot: 331

  Thomas Bavaria trio set-Sarı ve pembe güllerle süslenmiş Almanya thomas bavaria trio setimizdir

  TLSold
 • Sofafils Europeen porselen katlı servis tabağı-Atlı avcılar temalı iki katlı porselen servis tabağımızdır. 16-20 cm çaplarında tabakları, 21,5 c yüksekliğindedir.

  Lot No: 332

  Lot: 332

  Sofafils Europeen porselen katlı servis tabağı-Atlı avcılar temalı iki katlı porselen servis tabağımızdır. 16-20 cm çaplarında tabakları, 21,5 c yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Ayaklı Taş Tepsi-Üzeri kayısılarla süslenmiş masa üzerine konduğunda 360 derece dönebilen ayak üzerinde şık bir taş tepsimizdir. 30 cm çapında, 5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 333

  Lot: 333

  Ayaklı Taş Tepsi-Üzeri kayısılarla süslenmiş masa üzerine konduğunda 360 derece dönebilen ayak üzerinde şık bir taş tepsimizdir. 30 cm çapında, 5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Kulplu taş tepsi-Mavi çiçeklerle işlenmiş üzerinde yer yer kahverengi lekelenmeler olan kılcal çatlakları vardır. 30 cm çapındadır.

  Lot No: 334

  Lot: 334

  Kulplu taş tepsi-Mavi çiçeklerle işlenmiş üzerinde yer yer kahverengi lekelenmeler olan kılcal çatlakları vardır. 30 cm çapındadır.

  TLSold
 • Güvercinli bonbonyer-Kapak kısmı iki adet güvercin ve güllerle süslenmiş mavinin ve altın yaldızın en çık tonu olan zarif bir bonbonyerimizdir.güllerin birkaç yaprağı kırıktır. 12 cm çapında, 10 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Güvercinli bonbonyer-Kapak kısmı iki adet güvercin ve güllerle süslenmiş mavinin ve altın yaldızın en çık tonu olan zarif bir bonbonyerimizdir.güllerin birkaç yaprağı kırıktır. 12 cm çapında, 10 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • De luxe porselen çerezlik-Fransa İmparatoru Napolyon ve eşi Josephine temalı Napolyonun imzası bulunan kare formunda kenarları altın vermeyli dört adet porselen çerezliğimizdir.

  Lot No: 336

  Lot: 336

  De luxe porselen çerezlik-Fransa İmparatoru Napolyon ve eşi Josephine temalı Napolyonun imzası bulunan kare formunda kenarları altın vermeyli dört adet porselen çerezliğimizdir.

  TLSold
 • İngiliz seramik yumurtalık-üzeri mavi gravür baskı kırsal temalı 6 adet yumurtalığımızdır. Yumurtalıklardan bir tanesinin altında resimde de görüldüğü gibi ufak bir çıtı vardır.

  Lot No: 337

  Lot: 337

  İngiliz seramik yumurtalık-üzeri mavi gravür baskı kırsal temalı 6 adet yumurtalığımızdır. Yumurtalıklardan bir tanesinin altında resimde de görüldüğü gibi ufak bir çıtı vardır.

  TLSold
 • De Luxe porselen küllük-Fransız Napolyon Bonapart şapkası formunda küllük 7x6x13,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 338

  Lot: 338

  De Luxe porselen küllük-Fransız Napolyon Bonapart şapkası formunda küllük 7x6x13,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • English Life Çay potu-Barry Smith ve Barbara Wootton tarafından tasarlanan Vintage Wade England Conservatory English Life altıgen formunda Çaydanlık 12x12x13 cm ölçülerindedir

  Lot No: 339

  Lot: 339

  English Life Çay potu-Barry Smith ve Barbara Wootton tarafından tasarlanan Vintage Wade England Conservatory English Life altıgen formunda Çaydanlık 12x12x13 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • İngiltere yapımı soğuk damgalı sosluk-Gravür baskı İngiltere kırsalı temalı porselen sosluk 7,5x9,5x15 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 340

  Lot: 340

  İngiltere yapımı soğuk damgalı sosluk-Gravür baskı İngiltere kırsalı temalı porselen sosluk 7,5x9,5x15 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Avon bonbonyer-Vintage beyaz taş opalin avon damgali kapakli kutu cm çapında, cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Avon bonbonyer-Vintage beyaz taş opalin avon damgali kapakli kutu cm çapında, cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Ruby Porselen demlik-İngiltere yapımı Ruby marka çiçek buketi ile süslenmiş kapak kısmı altın vermeylı demliğimizdir. 19 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 342

  Lot: 342

  Ruby Porselen demlik-İngiltere yapımı Ruby marka çiçek buketi ile süslenmiş kapak kısmı altın vermeylı demliğimizdir. 19 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Limoges Çukur tabak-Fransız yapımı Limoges marka çukur tabağımız ünlü ressam Renoir imzalı bir tabağımızdır. 21 cm çapındadır.

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Limoges Çukur tabak-Fransız yapımı Limoges marka çukur tabağımız ünlü ressam Renoir imzalı bir tabağımızdır. 21 cm çapındadır.

  TLSold
 • Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  TLSold
 • Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  Lot No: 345

  Lot: 345

  Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  TLSold
 • Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  Lot No: 346

  Lot: 346

  Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  TLSold
 • Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  Lot No: 347

  Lot: 347

  Real Opalor Export sunum rabağı-Vintage sülün kuşları temalı kenarları altın vermeyli şık bir tabağımızdır. Yaklaşık 22 cm çapındadır

  TLSold
 • Ayaklı kesme cam şekerlik-13x9x7,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 348

  Lot: 348

  Ayaklı kesme cam şekerlik-13x9x7,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges bonbonyer-Fransız yapımı Limoges marka kapak kısmı mavi çiçek ve yapraklarla süslenmiş zarif bir bonbonyerimizdir. 9,5 cm çapında, 5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 349

  Lot: 349

  Limoges bonbonyer-Fransız yapımı Limoges marka kapak kısmı mavi çiçek ve yapraklarla süslenmiş zarif bir bonbonyerimizdir. 9,5 cm çapında, 5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Wrüttemberg Porzellan Fincan -20. yüzyılın başlarında Almanyada kurulan markanın 1934 yılına kadar kullandığı damgası ile şık bir dönem ürünü türk kahvesi boyutlarında fincanımızdır.

  Lot No: 350

  Lot: 350

  Wrüttemberg Porzellan Fincan -20. yüzyılın başlarında Almanyada kurulan markanın 1934 yılına kadar kullandığı damgası ile şık bir dönem ürünü türk kahvesi boyutlarında fincanımızdır.

  TLSold
 • Porselen küllük-Arka kısmında C.M.J.G Judo imzası bulunan Fransız bubayı temalı porselen küllüğümüz 8x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 351

  Lot: 351

  Porselen küllük-Arka kısmında C.M.J.G Judo imzası bulunan Fransız bubayı temalı porselen küllüğümüz 8x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri. 11,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri 10,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri 10,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri 9 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri 9 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri 9 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 355

  Lot: 355

  Parfüm şişeleri -Üfleme cam el boyaması altın yaldızlı minyatür parfüm şişeleri 9 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Kadife duvar askısı-Londra hatırası temalı ile işlenmiş önemli yapılarının bulunduğu duvar askısıdır.91 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 356

  Lot: 356

  Kadife duvar askısı-Londra hatırası temalı ile işlenmiş önemli yapılarının bulunduğu duvar askısıdır.91 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Alman Gümüşü gondol-Üç ayaklı çiçek rölyefleri ile süslenmiş gümüş kaplama gondolumuzdur. Resimde de görüldüğü gübü dış yüzeyinde ufak bir paslanma vardır. 31 x16 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Alman Gümüşü gondol-Üç ayaklı çiçek rölyefleri ile süslenmiş gümüş kaplama gondolumuzdur. Resimde de görüldüğü gübü dış yüzeyinde ufak bir paslanma vardır. 31 x16 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Murano cam çerezlik-üç bölmeli murano camdam çık bir çerezliğimizdir.15,5x 5,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 358

  Lot: 358

  Murano cam çerezlik-üç bölmeli murano camdam çık bir çerezliğimizdir.15,5x 5,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Delprado tank-2. Dünya Savaşında Almanya Tarafından Kullanılan King Tiger Marka Savaş Tankının Modelidir. 1/60 ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Delprado tank-2. Dünya Savaşında Almanya Tarafından Kullanılan King Tiger Marka Savaş Tankının Modelidir. 1/60 ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  TLSold
 • Delprado tank-1989 Yılında Japonyada Hizmete Giren Typ 90 Tank Modelidir. 1/60 ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Delprado tank-1989 Yılında Japonyada Hizmete Giren Typ 90 Tank Modelidir. 1/60 ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  TLSold
 • cam divit şişesi-Dönem ürünü kesme camdan yapılmış gümüş kaplama kapaklı divit mürekkep hokkası 11 cm yüksekliğinde 4 cm çapındadır.

  Lot No: 361

  Lot: 361

  cam divit şişesi-Dönem ürünü kesme camdan yapılmış gümüş kaplama kapaklı divit mürekkep hokkası 11 cm yüksekliğinde 4 cm çapındadır.

  TLSold
 • Vintage Agfalux 6077 ışık ölçer-Özel kılıflı, koleksiyoner ürünü.

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Vintage Agfalux 6077 ışık ölçer-Özel kılıflı, koleksiyoner ürünü.

  TLSold
 • Gümüş Atatürk Rölyefi-İtalyan ürünü sertifikalı gümüş Atatürk rölyefi

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Gümüş Atatürk Rölyefi-İtalyan ürünü sertifikalı gümüş Atatürk rölyefi

  TLSold
 • Lületaşı pipo

  Lot No: 365

  Lot: 365

  Lületaşı pipo

  TLSold
 • Teneke yarış arabası -7,5 cm genişliğindedir

  Lot No: 366

  Lot: 366

  Teneke yarış arabası -7,5 cm genişliğindedir

  TLSold
 • Sedefli rozet-Denizlerin tanrısı poseidon temalı sedef üzerine pirinçten işlenmiş rozetimizdir.

  Lot No: 367

  Lot: 367

  Sedefli rozet-Denizlerin tanrısı poseidon temalı sedef üzerine pirinçten işlenmiş rozetimizdir.

  TLSold
 • Çelik Bıçak-Sap kısmı ceviz ağacından ve kendi deri kınıyla birlikte 23 cm genişliğindedir.

  Lot No: 368

  Lot: 368

  Çelik Bıçak-Sap kısmı ceviz ağacından ve kendi deri kınıyla birlikte 23 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Çelik Bıçak-Sap kısmı ceviz ağacından ve kendi deri kınıyla birlikte 23 cm genişliğindedir.

  Lot No: 369

  Lot: 369

  Çelik Bıçak-Sap kısmı ceviz ağacından ve kendi deri kınıyla birlikte 23 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Çelik Bıçak-Sap kısmı ceviz ağacından ve kendi deri kınıyla birlikte 23 cm genişliğindedir.

  Lot No: 370

  Lot: 370

  Çelik Bıçak-Sap kısmı ceviz ağacından ve kendi deri kınıyla birlikte 23 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Ayaklı mumluk-Alüminyum ayaklı 2 adet mumluk.yaklaşık 60 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 380

  Lot: 380

  Ayaklı mumluk-Alüminyum ayaklı 2 adet mumluk.yaklaşık 60 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Melba teneke kutu-Yuvarlak formda Melba şekerleme, çikolata kutusu 14x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 381

  Lot: 381

  Melba teneke kutu-Yuvarlak formda Melba şekerleme, çikolata kutusu 14x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Teneke yarış arabası -7,5 cm genişliğindedir

  Lot No: 382

  Lot: 382

  Teneke yarış arabası -7,5 cm genişliğindedir

  TLSold
 • THK mineli rozet ve Demir yolları armalı pirinç düğme lotu

  Lot No: 383

  Lot: 383

  THK mineli rozet ve Demir yolları armalı pirinç düğme lotu

  TLSold
 • Ahşap el oyması kalemtraşlar-7,5 cm yüksekliğindedirler

  Lot No: 384

  Lot: 384

  Ahşap el oyması kalemtraşlar-7,5 cm yüksekliğindedirler

  TLSold
 • Hazreti İsa ve papa temalı pirinç madalyon

  Lot No: 385

  Lot: 385

  Hazreti İsa ve papa temalı pirinç madalyon

  TLSold
 • Hazreti İsa ve papa temalı

  Lot No: 386

  Lot: 386

  Hazreti İsa ve papa temalı

  TLSold
 • Mustafa Topaloğlu LP-Muhabbet Olsun dönem ürünü plak

  Lot No: 387

  Lot: 387

  Mustafa Topaloğlu LP-Muhabbet Olsun dönem ürünü plak

  TLSold
 • James Brown's LP-James Browns Great Hits albümü

  Lot No: 388

  Lot: 388

  James Brown's LP-James Browns Great Hits albümü

  TLSold
 • Robert Plant LP-Yhe Principle Moments albümü

  Lot No: 389

  Lot: 389

  Robert Plant LP-Yhe Principle Moments albümü

  TLSold
 • Bülent Ersoy LP-Orkide dönem ürünü albümü Kapak kondüsyonu yorgun, plak kondüsyonu iyi durumdadır.

  Lot No: 390

  Lot: 390

  Bülent Ersoy LP-Orkide dönem ürünü albümü Kapak kondüsyonu yorgun, plak kondüsyonu iyi durumdadır.

  TLSold
 • Coşkun Sabah LP-Bir Pazar Günü dönem ürünü albümü

  Lot No: 391

  Lot: 391

  Coşkun Sabah LP-Bir Pazar Günü dönem ürünü albümü

  TLSold
 • Hector Berlioz Romeo and Juliet LP-dönem ürünü 2 palktan oluşan albümüdür

  Lot No: 392

  Lot: 392

  Hector Berlioz Romeo and Juliet LP-dönem ürünü 2 palktan oluşan albümüdür

  TLSold
 • Preservation Hall Jazz Band LP-When the Saints go Marchin'in dönem ürünü albümü

  Lot No: 393

  Lot: 393

  Preservation Hall Jazz Band LP-When the Saints go Marchin'in dönem ürünü albümü

  TLSold
 • Adnan Şenses LP-Gönlüm ve ben albümü. Kapaksızdır.

  Lot No: 394

  Lot: 394

  Adnan Şenses LP-Gönlüm ve ben albümü. Kapaksızdır.

  TLSold
 • Burhan Çaçan LP-Deh deyin kızlar albümü. Kapaksızdır.

  Lot No: 395

  Lot: 395

  Burhan Çaçan LP-Deh deyin kızlar albümü. Kapaksızdır.

  TLSold
 • Mahmut Tuncer LP-Ağlayan Gülmedi Mi albümü. Kapaksızdır.

  Lot No: 396

  Lot: 396

  Mahmut Tuncer LP-Ağlayan Gülmedi Mi albümü. Kapaksızdır.

  TLSold
 • Likör kadehi-El boyaması 2 adet likör kadehi 11,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 400

  Lot: 400

  Likör kadehi-El boyaması 2 adet likör kadehi 11,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Eski Alman Luminarc Mosel veya Rhein şarap kadehi-11 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 401

  Lot: 401

  Eski Alman Luminarc Mosel veya Rhein şarap kadehi-11 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Cam kapaksız şekerlik-11,5 cm çapında 6 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 402

  Lot: 402

  Cam kapaksız şekerlik-11,5 cm çapında 6 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • De Luxe porselen Bonbonyer-Armut formunda köy kırsalı temalı şık bir bonbonyer9 cm çapında 15 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 403

  Lot: 403

  De Luxe porselen Bonbonyer-Armut formunda köy kırsalı temalı şık bir bonbonyer9 cm çapında 15 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Amber kök şarap kadehi-12,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 404

  Lot: 404

  Amber kök şarap kadehi-12,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Yüksek Micron gümüş ayaklı kadeh-damgalı 90 ayar gümüş kaplamadır. Yaklaşık 9 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 405

  Lot: 405

  Yüksek Micron gümüş ayaklı kadeh-damgalı 90 ayar gümüş kaplamadır. Yaklaşık 9 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • İkili Trompet / flüt şampanya kadehi seti-2 adettir.20 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 406

  Lot: 406

  İkili Trompet / flüt şampanya kadehi seti-2 adettir.20 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Hacivat ve Karagöz işlemeli dekoratif bardak-2 adet yeşil tonlarda ince camlarda bardaklarımızdır. 12 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 407

  Lot: 407

  Hacivat ve Karagöz işlemeli dekoratif bardak-2 adet yeşil tonlarda ince camlarda bardaklarımızdır. 12 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Türk kahvesi fincanı-İki çizgi damgalı, üzeri kuş deseni ile süslenmiş Türk Kahvesi fincanımızdır.

  Lot No: 408

  Lot: 408

  Türk kahvesi fincanı-İki çizgi damgalı, üzeri kuş deseni ile süslenmiş Türk Kahvesi fincanımızdır.

  TLSold
 • Porselen obje-İki küçük eşek arabası formunda şık bir porselen objemizdir.6,5 cm yüksekliğinde 14 cm geişliğindedirler.

  Lot No: 409

  Lot: 409

  Porselen obje-İki küçük eşek arabası formunda şık bir porselen objemizdir.6,5 cm yüksekliğinde 14 cm geişliğindedirler.

  TLSold
 • Kristal cam vazo-Kare formunda kristal kesme cam vazomuzdur. 6,5x6,5x20,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 410

  Lot: 410

  Kristal cam vazo-Kare formunda kristal kesme cam vazomuzdur. 6,5x6,5x20,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Kaiser bonbonyer-Pembe gül ile süslenmiş batı Almanya yapımı AK Kaiser marka yuvarlak formda bonbonyerimizdir.8 cm çapında 5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 411

  Lot: 411

  Kaiser bonbonyer-Pembe gül ile süslenmiş batı Almanya yapımı AK Kaiser marka yuvarlak formda bonbonyerimizdir.8 cm çapında 5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Fine Veritable porselen yağdanlık -Colombiya yapımı fine veritable porcelaine altın vermeyli şık bir yağdanlık. 21 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 412

  Lot: 412

  Fine Veritable porselen yağdanlık -Colombiya yapımı fine veritable porcelaine altın vermeyli şık bir yağdanlık. 21 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Kesme kristal şekerlik-14 cm çapında 15 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 413

  Lot: 413

  Kesme kristal şekerlik-14 cm çapında 15 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Uzak doğu temalı trio set.

  Lot No: 414

  Lot: 414

  Uzak doğu temalı trio set.

  TLSold
 • Tuscan porselen pasta tabağı-İngiltere yapımı Tuscan çini el boyaması, kenarları altın vermeyli porselen 6 adet pasta tabaklarımızdır. 175 cm çapındadır.

  Lot No: 415

  Lot: 415

  Tuscan porselen pasta tabağı-İngiltere yapımı Tuscan çini el boyaması, kenarları altın vermeyli porselen 6 adet pasta tabaklarımızdır. 175 cm çapındadır.

  TLSold
 • Bavaria trio set-Almanya yapımı bavaria kral tacı damgalı altın vermeyli çiçek temalı trio setimizdir.

  Lot No: 416

  Lot: 416

  Bavaria trio set-Almanya yapımı bavaria kral tacı damgalı altın vermeyli çiçek temalı trio setimizdir.

  TLSold
 • Global Designs çini seramik seti-Büyük pasta tabağı, çukur tabağı, pasta tabağı ve fincanı ile birlikte çini setamik setimizdir.

  Lot No: 417

  Lot: 417

  Global Designs çini seramik seti-Büyük pasta tabağı, çukur tabağı, pasta tabağı ve fincanı ile birlikte çini setamik setimizdir.

  TLSold
 • Scarlet Pinpernel kapaklı seramik tencere-İngiltere yapımı kır çiçekleri ile süslenmiş kapaklı tencere, seri numarası altında damgalanmıştır. 25,5 cm çapında , kapaklı 11 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 418

  Lot: 418

  Scarlet Pinpernel kapaklı seramik tencere-İngiltere yapımı kır çiçekleri ile süslenmiş kapaklı tencere, seri numarası altında damgalanmıştır. 25,5 cm çapında , kapaklı 11 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Porselen fırın tepsisi-Dört mevsim dekorlu Fransız porselen fırın tepsisi. Meyveler ve çiçeklerle süslenmiştir. 24,5 cm çapında, 5,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 419

  Lot: 419

  Porselen fırın tepsisi-Dört mevsim dekorlu Fransız porselen fırın tepsisi. Meyveler ve çiçeklerle süslenmiştir. 24,5 cm çapında, 5,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Limoges pasta tabakları-Fransız Limoges marka kuşlar temalı kenarları altın vermeyli altı adet büyük pasta tabaklarımızdır. 21,5 cm çapındadır.

  Lot No: 420

  Lot: 420

  Limoges pasta tabakları-Fransız Limoges marka kuşlar temalı kenarları altın vermeyli altı adet büyük pasta tabaklarımızdır. 21,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  Lot No: 422

  Lot: 422

  Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  Lot No: 423

  Lot: 423

  Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  Lot No: 424

  Lot: 424

  Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  Lot No: 425

  Lot: 425

  Veritable porselen pasta tabağı-Fransız yapımı sülün kuşları ile süslenmiş kenarları altın vermeyli tabağımızdır23,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Japon el boyama porselen pasta tabakları-El boyaması çiçeklerle süslenmiş, kenarları altın vermeyli porselen altı adet pasta tabaklarımızdır. 17 cm çapındadır.

  Lot No: 426

  Lot: 426

  Japon el boyama porselen pasta tabakları-El boyaması çiçeklerle süslenmiş, kenarları altın vermeyli porselen altı adet pasta tabaklarımızdır. 17 cm çapındadır.

  TLSold
 • Fransız YR seramik tabak-Fransız yapımı YR seamik marka çoban kadın temalı seramik tabak 17.5 cm çapındadır.

  Lot No: 427

  Lot: 427

  Fransız YR seramik tabak-Fransız yapımı YR seamik marka çoban kadın temalı seramik tabak 17.5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Fransız YR seramik tabak-Fransız yapımı YR seamik marka süt satıcısı temalı seramik tabak 17,5 cm çapındadır.

  Lot No: 428

  Lot: 428

  Fransız YR seramik tabak-Fransız yapımı YR seamik marka süt satıcısı temalı seramik tabak 17,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Ceranord St Amand seramik tabak-1908 yılında Fransada kurulan yarı cam kaplama, St Amand marka manzara temalı porselen tabağımızdır. 16,5 cm çapoındadır

  Lot No: 429

  Lot: 429

  Ceranord St Amand seramik tabak-1908 yılında Fransada kurulan yarı cam kaplama, St Amand marka manzara temalı porselen tabağımızdır. 16,5 cm çapoındadır

  TLSold
 • Ceranord St Amand seramik tabak-1908 yılında Fransada kurulan yarı cam kaplama, St Amand marka manzara temalı porselen tabağımızdır. 16,5 cm çapoındadır

  Lot No: 430

  Lot: 430

  Ceranord St Amand seramik tabak-1908 yılında Fransada kurulan yarı cam kaplama, St Amand marka manzara temalı porselen tabağımızdır. 16,5 cm çapoındadır

  TLSold
 • Ceranord St Amand seramik tabak-19108 yılında Fransada kurulan yarı cam kaplama, St Amand marka manzara temalı porselen tabağımızdır. 16,5 cm çapoındadır

  Lot No: 431

  Lot: 431

  Ceranord St Amand seramik tabak-19108 yılında Fransada kurulan yarı cam kaplama, St Amand marka manzara temalı porselen tabağımızdır. 16,5 cm çapoındadır

  TLSold
 • Opal cam vazo-El boyaması çiçeklerle süslenmiş şık bir vazo. 24 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 432

  Lot: 432

  Opal cam vazo-El boyaması çiçeklerle süslenmiş şık bir vazo. 24 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Opal kadeh-Kenarları altın vermeyli el boyaması çiçeklerle işli kadeh 8,5x16,5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 433

  Lot: 433

  Opal kadeh-Kenarları altın vermeyli el boyaması çiçeklerle işli kadeh 8,5x16,5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Kütahya porselen tabak-Tulu poselen kuşlar temalı porselen pasta tabağımızdır. 18,5 cm paındadır.

  Lot No: 434

  Lot: 434

  Kütahya porselen tabak-Tulu poselen kuşlar temalı porselen pasta tabağımızdır. 18,5 cm paındadır.

  TLSold
 • Deluxe porselen tabak-Fransiz yapımı Napolyon bonapart ve Josephine temalı altın vermeyli pasta tabağımızdır. 24 cm çapındadır.

  Lot No: 435

  Lot: 435

  Deluxe porselen tabak-Fransiz yapımı Napolyon bonapart ve Josephine temalı altın vermeyli pasta tabağımızdır. 24 cm çapındadır.

  TLSold
 • Wegdwood tabak-İngiltere yapımı wegdwood marka Amerikan patentli soğuk damgalı tabağımız 25,5 cm çapındadır.

  Lot No: 436

  Lot: 436

  Wegdwood tabak-İngiltere yapımı wegdwood marka Amerikan patentli soğuk damgalı tabağımız 25,5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Zin kapaklı bira bardağı-Almanya yapımı şehirler temalı bira bardağımızdır. 16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 437

  Lot: 437

  Zin kapaklı bira bardağı-Almanya yapımı şehirler temalı bira bardağımızdır. 16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Minyatür porselen tencere seti-Porcelain Art marka damgalı mavi tonlarda süslemeleri ile tepsili minyatür tenceremizdir.

  Lot No: 438

  Lot: 438

  Minyatür porselen tencere seti-Porcelain Art marka damgalı mavi tonlarda süslemeleri ile tepsili minyatür tenceremizdir.

  TLSold
 • Minyatür cam at obje-Mavi cam at objelerimiz yaklaşık 4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 439

  Lot: 439

  Minyatür cam at obje-Mavi cam at objelerimiz yaklaşık 4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Murano minyatür cam obje lotu-Balık ve caretta carettalardan oluşan murano cam balık objelerimizdir.

  Lot No: 440

  Lot: 440

  Murano minyatür cam obje lotu-Balık ve caretta carettalardan oluşan murano cam balık objelerimizdir.

  TLSold
 • Atatürk rölyefli yüzük-iç çapı 2 cm dir

  Lot No: 441

  Lot: 441

  Atatürk rölyefli yüzük-iç çapı 2 cm dir

  TLSold
 • Bakalit çevirmeli telefon-Dönem ürünü çevirmeli telefon

  Lot No: 442

  Lot: 442

  Bakalit çevirmeli telefon-Dönem ürünü çevirmeli telefon

  TLSold
 • Kraz Altenmünster kamyon-Koleksiyonluk Bira toplama kamyonu açılmamış paketindedir.

  Lot No: 443

  Lot: 443

  Kraz Altenmünster kamyon-Koleksiyonluk Bira toplama kamyonu açılmamış paketindedir.

  TLSold
 • Kurmalı çalar saat-Yeni dönem ürünü kurmalı çalar saat

  Lot No: 444

  Lot: 444

  Kurmalı çalar saat-Yeni dönem ürünü kurmalı çalar saat

  TLSold
 • Diamonds çalar saat-Dönem ürünü kurmalı çalar saat

  Lot No: 445

  Lot: 445

  Diamonds çalar saat-Dönem ürünü kurmalı çalar saat

  TLSold
 • Kosmos brenner Gaz lambası-1780 de isviçrede kurulan markanın 1865 te kullanılmaya başlayan patentli katlanır fitilli Yeşil cam gövdeli gaz lambası Yaklaşık 30 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 446

  Lot: 446

  Kosmos brenner Gaz lambası-1780 de isviçrede kurulan markanın 1865 te kullanılmaya başlayan patentli katlanır fitilli Yeşil cam gövdeli gaz lambası Yaklaşık 30 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Diamonds çalar saat-Dönem ürünü kurmalı çalar saat

  Lot No: 447

  Lot: 447

  Diamonds çalar saat-Dönem ürünü kurmalı çalar saat

  TLSold
 • Yeni Rakı şişesi-dönem ürünü 45 derece tekel idaresi yeni rakı şişesi 50 cl dir

  Lot No: 448

  Lot: 448

  Yeni Rakı şişesi-dönem ürünü 45 derece tekel idaresi yeni rakı şişesi 50 cl dir

  TLSold
 • Tabii kanyak şişesi -Dönem ürünü tekel idaresi kanyak şişesi 240 kuruşluk

  Lot No: 449

  Lot: 449

  Tabii kanyak şişesi -Dönem ürünü tekel idaresi kanyak şişesi 240 kuruşluk

  TLSold
 • Gümüş kaplama bale ayakkabı obje-825 ayar gümüş kaplama nazarlıklı bale ayakkabısı obje 8,5 cm genişliğindedir.

  Lot No: 450

  Lot: 450

  Gümüş kaplama bale ayakkabı obje-825 ayar gümüş kaplama nazarlıklı bale ayakkabısı obje 8,5 cm genişliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç üç maymun-Minyatür pirinç üç maymun obje 5,5x4 cm ölçülerindedir

  Lot No: 451

  Lot: 451

  Pirinç üç maymun-Minyatür pirinç üç maymun obje 5,5x4 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Sedef kaplamalı minyatür kutu-Pirinç üzerine sedef kakmalı kapakta fil desenli kulplu minyatür kutu 4 cm çapında, kulptaki fil dahil 3 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 452

  Lot: 452

  Sedef kaplamalı minyatür kutu-Pirinç üzerine sedef kakmalı kapakta fil desenli kulplu minyatür kutu 4 cm çapında, kulptaki fil dahil 3 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Minyatür porselen obje lotu

  Lot No: 453

  Lot: 453

  Minyatür porselen obje lotu

  TLSold
 • Almanya ve İsviçre madalyon lotu-7 adet kısmi mineli madalyon lotu

  Lot No: 454

  Lot: 454

  Almanya ve İsviçre madalyon lotu-7 adet kısmi mineli madalyon lotu

  TLSold
 • Welly Nex models corvette z06 -1:24 ölçüsünde 2007 model Chevrolet Corvette Z06 model araba. Orijinal kutusundadır.

  Lot No: 455

  Lot: 455

  Welly Nex models corvette z06 -1:24 ölçüsünde 2007 model Chevrolet Corvette Z06 model araba. Orijinal kutusundadır.

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 456

  Lot: 456

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 457

  Lot: 457

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 458

  Lot: 458

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 459

  Lot: 459

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 460

  Lot: 460

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 461

  Lot: 461

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 462

  Lot: 462

  Koleksiyonluk kutusunda kurşun asker-Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Melba çikolata teneke kutu-20. yüzyılın sessiz sinemanın Alman film aktrisi Brigitte Helm resmi ile süslenmiş, çikolata teneke kutusu 9,5x9,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 463

  Lot: 463

  Melba çikolata teneke kutu-20. yüzyılın sessiz sinemanın Alman film aktrisi Brigitte Helm resmi ile süslenmiş, çikolata teneke kutusu 9,5x9,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Brezilya Kurukahvecisi teneke kutusu-7,5x6x9,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 464

  Lot: 464

  Brezilya Kurukahvecisi teneke kutusu-7,5x6x9,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Turmac teneke sigara kutusu-Türk ve Makedonya tütününden 25 lik sigara kutusu 12x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 465

  Lot: 465

  Turmac teneke sigara kutusu-Türk ve Makedonya tütününden 25 lik sigara kutusu 12x7,5x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Turmac Orient teneke tütün kutusu-1930 lu yıllara ait Türk Makedonya tütün kutusu 15 X 12 X2 CM ölçülerinde vintage teneke tütün kutusu

  Lot No: 466

  Lot: 466

  Turmac Orient teneke tütün kutusu-1930 lu yıllara ait Türk Makedonya tütün kutusu 15 X 12 X2 CM ölçülerinde vintage teneke tütün kutusu

  TLSold
 • Albayrak teneke çay kutusu -Uzak doğulu kadın temalı Albayrak Mustafa Nezih çayı 9X7X7 CM ölçülerindedir.

  Lot No: 467

  Lot: 467

  Albayrak teneke çay kutusu -Uzak doğulu kadın temalı Albayrak Mustafa Nezih çayı 9X7X7 CM ölçülerindedir.

  TLSold
 • Turmac teneke sigara kutusu-Türk ve Makedonya tütününden sigara kutusu kutunun arkasında fotoğrafta da görüldüğü gibi bir delik bulunmaktadır. 7,5x9,5x1 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 468

  Lot: 468

  Turmac teneke sigara kutusu-Türk ve Makedonya tütününden sigara kutusu kutunun arkasında fotoğrafta da görüldüğü gibi bir delik bulunmaktadır. 7,5x9,5x1 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Atikah - cigaretten teneke kutusu-Eght Türkische Tabaka 50 sigaralık teneke kutu 13,5x11,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 469

  Lot: 469

  Atikah - cigaretten teneke kutusu-Eght Türkische Tabaka 50 sigaralık teneke kutu 13,5x11,5x1,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt silindir teneke kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 470

  Lot: 470

  Schmidt silindir teneke kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold