Currency Converter:

Lot: 1

Current Price: 50 TL Starting Bid: 50 TL Estimated: TL Losing Winning

Lipar uçan tekerlek logolu Cep saati

İsviçre'nin ünlü markası Lipar'a ait kusursuz kondisyonda cep saati, kadranda uçan tekerlek ve arka kapağında lokomotif desenli 5,2cm çapındadır.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Lipar uçan tekerlek logolu Cep saati-İsviçre'nin ünlü markası Lipar'a ait kusursuz kondisyonda cep saati, kadranda uçan tekerlek ve arka kapağında lokomotif desenli 5,2cm çapındadır.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Lipar uçan tekerlek logolu Cep saati-İsviçre'nin ünlü markası Lipar'a ait kusursuz kondisyonda cep saati, kadranda uçan tekerlek ve arka kapağında lokomotif desenli 5,2cm çapındadır.

  TLSold
 • Serkisof uçan tekerlek logolu Cep saati-Sovyetler birliğinin ünlü markası Serkisof'a ait kusursuz kondisyonda cep saati, kadranda uçan tekerlek ve arka kapağında lokomotif desenli. 5 cm çapındadır.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Serkisof uçan tekerlek logolu Cep saati-Sovyetler birliğinin ünlü markası Serkisof'a ait kusursuz kondisyonda cep saati, kadranda uçan tekerlek ve arka kapağında lokomotif desenli. 5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Swatch kutusunda sıfır ürün-1994 yılı üretimi depodan çıkma nadir model, cam üstünde jelatini duruyor. Yaklaşık 30 senelik .

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Swatch kutusunda sıfır ürün-1994 yılı üretimi depodan çıkma nadir model, cam üstünde jelatini duruyor. Yaklaşık 30 senelik .

  TLSold
 • Osmanlı Sigara ağızlığı-Osmanlı katalin ve Gümüşün harika kombinasyonu. Koleksiyonluk nadir ürün

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Osmanlı Sigara ağızlığı-Osmanlı katalin ve Gümüşün harika kombinasyonu. Koleksiyonluk nadir ürün

  TLSold
 • Sarome Cruiser benzinli çakmak-Yüksek kondisyonda tüm dünyada popüler olan koleksiyon ürünü 8X3 cm ölçülerindedir

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Sarome Cruiser benzinli çakmak-Yüksek kondisyonda tüm dünyada popüler olan koleksiyon ürünü 8X3 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Bayan bilezik saat-Dönem ürünü, mekanik kurmalı çalışır vaziyette

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Bayan bilezik saat-Dönem ürünü, mekanik kurmalı çalışır vaziyette

  TLSold
 • Zenne model cep saati-1800'lü yıllara ait Gümüş kasa ve altın kaplama anahtar kurmalı çalışır durumda 3,9 cm çapındadır.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Zenne model cep saati-1800'lü yıllara ait Gümüş kasa ve altın kaplama anahtar kurmalı çalışır durumda 3,9 cm çapındadır.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı hokkalık-Tutya malzemeden 19.yy hokkalık hazne camı yoktur 21x12 cm ölçülerindedir

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Sanatçı imzalı hokkalık-Tutya malzemeden 19.yy hokkalık hazne camı yoktur 21x12 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Orca Cam tuş daktilo-Yüksek kondisyon antika değeri yüksek nadir marka/model 35x30x22 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Orca Cam tuş daktilo-Yüksek kondisyon antika değeri yüksek nadir marka/model 35x30x22 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Swatch iskelet model saat-Çok temiz çalışır durumda slikon kordon saat

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Swatch iskelet model saat-Çok temiz çalışır durumda slikon kordon saat

  TLSold
 • Erika Cam tuş daktilo-Yüksek kondisyon antika değeri yüksek nadir marka/model 32x30x14 cm kapaklı ölçülerindedir.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Erika Cam tuş daktilo-Yüksek kondisyon antika değeri yüksek nadir marka/model 32x30x14 cm kapaklı ölçülerindedir.

  TLSold
 • Tito Landi eseri bir Titus-Pariste yaşayan İspanyol Tito Landi(1873-1947) tarafından yapılmıştır. Tahmini 100 yıllık antika değerli bir ürün ufak tefek zaman yorgunlukları olabilmektedir 53 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Tito Landi eseri bir Titus-Pariste yaşayan İspanyol Tito Landi(1873-1947) tarafından yapılmıştır. Tahmini 100 yıllık antika değerli bir ürün ufak tefek zaman yorgunlukları olabilmektedir 53 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Murad aynalı tütün reklamı-1910 Yunan firmasının Türk tütünü için kurduğu fabrikanın reklam ürünü. Ayna üzerinde dönem görselleri vardır. 23x23 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Murad aynalı tütün reklamı-1910 Yunan firmasının Türk tütünü için kurduğu fabrikanın reklam ürünü. Ayna üzerinde dönem görselleri vardır. 23x23 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Gümüş 4 lü ayna fırça takımı-900 ayar gümüş ayna fırça seti, koleksiyonluk dönem ürünü

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Gümüş 4 lü ayna fırça takımı-900 ayar gümüş ayna fırça seti, koleksiyonluk dönem ürünü

  TLSold
 • Ohaus hassas toz ölçer terazi-dönem ürünü terazi 26x10 cm ölçülerindedir. Genelde silah sanayide çekirdeğe barut doldurmak için kullanılıyor.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Ohaus hassas toz ölçer terazi-dönem ürünü terazi 26x10 cm ölçülerindedir. Genelde silah sanayide çekirdeğe barut doldurmak için kullanılıyor.

  TLSold
 • Sahra telefonu-2, dünya savaşı sahra telefonu

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Sahra telefonu-2, dünya savaşı sahra telefonu

  TLSold
 • 5. Derece Mecidi Nişan -Darphane-i Amire ve padişahin kuyumcubaşısı tarafından yapıldığı gibi, yurt içi ve yurt dışındaki atölyelerde yaptırılmıştır. Bu madalya "Darphane-i Amire "yazılı gümüş parça ve altın kaplama minelidir. Kurdela orijinal, mine kusursuzdur. Madalya patinelidir. Temizletilmemiştir. Kutu orijinaldir. Sultan Abdülmecit tarafından 1851 yılında "Mecidiye Nişanı " olarak çıkartılmıştır. 5. dereceli ( rütbeli)dir.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  5. Derece Mecidi Nişan -Darphane-i Amire ve padişahin kuyumcubaşısı tarafından yapıldığı gibi, yurt içi ve yurt dışındaki atölyelerde yaptırılmıştır. Bu madalya "Darphane-i Amire "yazılı gümüş parça ve altın kaplama minelidir. Kurdela orijinal, mine kusursuzdur. Madalya patinelidir. Temizletilmemiştir. Kutu orijinaldir. Sultan Abdülmecit tarafından 1851 yılında "Mecidiye Nişanı " olarak çıkartılmıştır. 5. dereceli ( rütbeli)dir.

  TLSold
 • Harp Madalyası-Beş köşeli, yıldızın ortasında Hilal ve içinde El Gazi'li Reşad Tuğrası mevcut. Pirinç üründür. Bu tür genellikle Osmanlı erlere verilen tip madalyadır. Çanakkale Madalyası olarak bilinir. Üzeri kırmızı boyalı olanları da mevcuttur.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Harp Madalyası-Beş köşeli, yıldızın ortasında Hilal ve içinde El Gazi'li Reşad Tuğrası mevcut. Pirinç üründür. Bu tür genellikle Osmanlı erlere verilen tip madalyadır. Çanakkale Madalyası olarak bilinir. Üzeri kırmızı boyalı olanları da mevcuttur.

  TLSold
 • Replika Galiçya Rozeti-Bakır. Galiçya Çanakkale deniz, kara savaşları Çanakkale boğazını bekleyen iki Türk askeri ve ay yıldız tasvir edilmiştir. Orjinale çok yakındır. 1916 da savaşa katılan askerlere verilmiştir. Boyutları 2,5x4 cm dir.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Replika Galiçya Rozeti-Bakır. Galiçya Çanakkale deniz, kara savaşları Çanakkale boğazını bekleyen iki Türk askeri ve ay yıldız tasvir edilmiştir. Orjinale çok yakındır. 1916 da savaşa katılan askerlere verilmiştir. Boyutları 2,5x4 cm dir.

  TLSold
 • Mineli Harp Madalyası-Beş köşeli, yıldızın ortasında Hilal ve içinde El Gazili Reşad Tuğrası. Fakfondan( %50 bakır, %25 Nikel, %25 Çinko) dan üretilmiştir. 1, Dünay savaşında Çanakkale, Galiçya, Kafkasya, Irak, Mısır cephelerinde savaşanlara verilmiştir. Bu madalya Almanya'da BB&co tarafından üretilmiştir. İğnesi altında üretici arması mevcuttur. Genellikle Çanakkale madalyası olarak da bilinir. Patinesi üzerinde, minelerinde bozukluk yoktur.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Mineli Harp Madalyası-Beş köşeli, yıldızın ortasında Hilal ve içinde El Gazili Reşad Tuğrası. Fakfondan( %50 bakır, %25 Nikel, %25 Çinko) dan üretilmiştir. 1, Dünay savaşında Çanakkale, Galiçya, Kafkasya, Irak, Mısır cephelerinde savaşanlara verilmiştir. Bu madalya Almanya'da BB&co tarafından üretilmiştir. İğnesi altında üretici arması mevcuttur. Genellikle Çanakkale madalyası olarak da bilinir. Patinesi üzerinde, minelerinde bozukluk yoktur.

  TLSold
 • Muhtar mühürleri-3 adettir.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Muhtar mühürleri-3 adettir.

  TLSold
 • Pirinç Mühür-8 adet pirinç mühür. Cumhuriyetin erken dönem şahis mühürleridir.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Pirinç Mühür-8 adet pirinç mühür. Cumhuriyetin erken dönem şahis mühürleridir.

  TLSold
 • Vintage gaz lambası-Otantik geleneksel Anadolu motifleri ile bezenmiş el boyama gaz lambası 30x17 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Vintage gaz lambası-Otantik geleneksel Anadolu motifleri ile bezenmiş el boyama gaz lambası 30x17 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Art Deco Gece Lambası-Avrupa bronz görünümlü alçı döküm malzemedendir. Görsel ihtişamı ve kondüsyonu ile sınıfındaki ürünlere göre üst seviyededir. 18x36 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Art Deco Gece Lambası-Avrupa bronz görünümlü alçı döküm malzemedendir. Görsel ihtişamı ve kondüsyonu ile sınıfındaki ürünlere göre üst seviyededir. 18x36 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Kundo Kristal hazneli masa saati-Pirinç kasa, kristal camlar, porselen kadran Alman pilli model, çalışır durumda emsalsiz masa saati 17x25 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Kundo Kristal hazneli masa saati-Pirinç kasa, kristal camlar, porselen kadran Alman pilli model, çalışır durumda emsalsiz masa saati 17x25 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Gemici model Cep saati-Piyasa değeri yüksek dev boy gemici model cep saati kadran kısmında ufak deformeler vardır 6,6 cm çapındadır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Gemici model Cep saati-Piyasa değeri yüksek dev boy gemici model cep saati kadran kısmında ufak deformeler vardır 6,6 cm çapındadır.

  TLSold
 • 1955 Messerschmitt KR200-1:18 ölçek üretici Revell, Fritz Fend tarafından tasarlanan model Alman uçak fabrikası Messerchmitt fabrikasında üretilmiştir. Moto-Oto olarakda piyasada nam salmıştır.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  1955 Messerschmitt KR200-1:18 ölçek üretici Revell, Fritz Fend tarafından tasarlanan model Alman uçak fabrikası Messerchmitt fabrikasında üretilmiştir. Moto-Oto olarakda piyasada nam salmıştır.

  TLSold
 • 1946 Chevrolet Pepsi kamyonu-1:19 Fransız Soledo marka reklam logolu nadir model. Ufak tefek eksikleri vardır

  Lot No: 28

  Lot: 28

  1946 Chevrolet Pepsi kamyonu-1:19 Fransız Soledo marka reklam logolu nadir model. Ufak tefek eksikleri vardır

  TLSold
 • Barbaros Hayrettin Paşa Lületaşı büyük boy pipo-Kutusunda iyi kondisyonda pipo ek ağızlık kısmı eksiktir kutusu ile birlikte 11x27 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Barbaros Hayrettin Paşa Lületaşı büyük boy pipo-Kutusunda iyi kondisyonda pipo ek ağızlık kısmı eksiktir kutusu ile birlikte 11x27 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • 1800 lü yıllar antika hokkalık-Broz ve el boyama sanatıyla bezenmiş seramiğin kusursuz formu, ofisinizde veya evinizde ilgli odağı olabilecek bir ürün. 33x16 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  1800 lü yıllar antika hokkalık-Broz ve el boyama sanatıyla bezenmiş seramiğin kusursuz formu, ofisinizde veya evinizde ilgli odağı olabilecek bir ürün. 33x16 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Kapitemonte çiçekli Jardinyer-1700 lü yıllarda Doccia fabrikasında başlayan Kapitemonte hikayesini 1800 lerde devam ettirdi. Kral Ferdinardın fabrikasında dünya üzerinde söz sahibi olan bir porselen sanatı oldu. Fırınlamasının zorluğu ürünlerin değerini arttırdı. Bu nadir eser çiçeklerde ufak tefek kusurlar olsa da dönemin değerli ürünüdür. 25x21x13 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Kapitemonte çiçekli Jardinyer-1700 lü yıllarda Doccia fabrikasında başlayan Kapitemonte hikayesini 1800 lerde devam ettirdi. Kral Ferdinardın fabrikasında dünya üzerinde söz sahibi olan bir porselen sanatı oldu. Fırınlamasının zorluğu ürünlerin değerini arttırdı. Bu nadir eser çiçeklerde ufak tefek kusurlar olsa da dönemin değerli ürünüdür. 25x21x13 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bohemia Kristal 6'lı takım-Çekoslovakların zarif bir takımı, Altın varak ve dantel beyazının kristal üzerindeki zerafeti saray takımlarını anımsatıyor. 18 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 33

  Lot: 33

  Bohemia Kristal 6'lı takım-Çekoslovakların zarif bir takımı, Altın varak ve dantel beyazının kristal üzerindeki zerafeti saray takımlarını anımsatıyor. 18 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Bohemia Kristal 6'lı takım-Bohemia 6 lı Cup takımı canlı rekleriyle harika lot 12,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Bohemia Kristal 6'lı takım-Bohemia 6 lı Cup takımı canlı rekleriyle harika lot 12,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Bohemia Kristal 6'lı takım-Çekoslovakya kristal etiketleri üstünde Bohemia 6 lı kadeh takımı canlı rekleriyle harika lot 12 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Bohemia Kristal 6'lı takım-Çekoslovakya kristal etiketleri üstünde Bohemia 6 lı kadeh takımı canlı rekleriyle harika lot 12 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Charles Wicoski lisanslı lot 5 adet-Ressam Charles Wicoski karakterlerinden bir Schmind ürünü. Lisanslı orijinal kutusunda koleksiyon ürünü 5,5cm ölçüsündedir.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Charles Wicoski lisanslı lot 5 adet-Ressam Charles Wicoski karakterlerinden bir Schmind ürünü. Lisanslı orijinal kutusunda koleksiyon ürünü 5,5cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Pertev erken Cumhuriyet dönemi pudra kutusu-1800 sonlarında İzmirde kurulan fabrikanın teneke pudra kutusu 20krş etiketli 10x4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Pertev erken Cumhuriyet dönemi pudra kutusu-1800 sonlarında İzmirde kurulan fabrikanın teneke pudra kutusu 20krş etiketli 10x4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Pertev erken Cumhuriyet dönemi pudra kutusu-1801 sonlarında İzmirde kurulan fabrikanın teneke pudra kutusu 35krş etiketli 10x4 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Pertev erken Cumhuriyet dönemi pudra kutusu-1801 sonlarında İzmirde kurulan fabrikanın teneke pudra kutusu 35krş etiketli 10x4 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Osmanlı Serkisof cep saati-Tırnak basmalı çalışır durumda iyi kondisyonda, saat 6-8 arası kılcalı vardır. 4,5cm çapındadır.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Osmanlı Serkisof cep saati-Tırnak basmalı çalışır durumda iyi kondisyonda, saat 6-8 arası kılcalı vardır. 4,5cm çapındadır.

  TLSold
 • Hafız Burhan Taş plak-Ben yeminimi al isterim / Gittin bu gece

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Hafız Burhan Taş plak-Ben yeminimi al isterim / Gittin bu gece

  TLSold
 • Safiye Ayla Taş plak-Mahur şarkı Hala kanayan / Kürdili şarkı Neş'ele geçen ömrümü

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Safiye Ayla Taş plak-Mahur şarkı Hala kanayan / Kürdili şarkı Neş'ele geçen ömrümü

  TLSold
 • Canyakan Süleyman Taş plak-Diyarbakır mayası / Yozgat şarkısı Mehmet Çauş

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Canyakan Süleyman Taş plak-Diyarbakır mayası / Yozgat şarkısı Mehmet Çauş

  TLSold
 • Bayan Semiha Taş Plak-Amasyalı / Besteci Yasim Asım Arsoy eserleri kenarda ufak bir atık var şarkıya denk gelmiyor

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Bayan Semiha Taş Plak-Amasyalı / Besteci Yasim Asım Arsoy eserleri kenarda ufak bir atık var şarkıya denk gelmiyor

  TLSold
 • Abdullah Yüce Taş Plak-Bu ne sevgi bu ne ızdırap / Mahbushane çeşmesi

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Abdullah Yüce Taş Plak-Bu ne sevgi bu ne ızdırap / Mahbushane çeşmesi

  TLSold
 • Osmanlı savatlı Gümüş tabaka-Kula Ermeni usta işçilikli, bu tabakalar artık zor bulunuyor

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Osmanlı savatlı Gümüş tabaka-Kula Ermeni usta işçilikli, bu tabakalar artık zor bulunuyor

  TLSold
 • Gümüş Çatal kaşık-Sap kısmı gümüş ağız kısımları boynuz harika kondisyonda kendi dönem kutusunda

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Gümüş Çatal kaşık-Sap kısmı gümüş ağız kısımları boynuz harika kondisyonda kendi dönem kutusunda

  TLSold
 • Resulta 9 hesap makinası-Çalışır durumda Resulta hesap makinası

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Resulta 9 hesap makinası-Çalışır durumda Resulta hesap makinası

  TLSold
 • Gülabdan ve sunumluk takım-Farklı aykırı formda set

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Gülabdan ve sunumluk takım-Farklı aykırı formda set

  TLSold
 • Rus seramik kapaklı şişe-Bleu Blanc esintisi motiflerde ve renklerde hissediliyor

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Rus seramik kapaklı şişe-Bleu Blanc esintisi motiflerde ve renklerde hissediliyor

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-43x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Sanatçı imzalı suluboya resim-43x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-42x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Sanatçı imzalı suluboya resim-42x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-41,5x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Sanatçı imzalı suluboya resim-41,5x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-40x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Sanatçı imzalı suluboya resim-40x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Ketebeli hat çalışması-32x32 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Ketebeli hat çalışması-32x32 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Ketebeli hat çalışması-32x32 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Ketebeli hat çalışması-32x32 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Ketebeli hat çalışması-32x32 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Ketebeli hat çalışması-32x32 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Ketebeli hat çalışması-29x21 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Ketebeli hat çalışması-29x21 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-42x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Sanatçı imzalı suluboya resim-42x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-38x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Sanatçı imzalı suluboya resim-38x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-41x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Sanatçı imzalı suluboya resim-41x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-42x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Sanatçı imzalı suluboya resim-42x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sonradan renklendirilmiş çift taraflı harika çalışma-40x30 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Sonradan renklendirilmiş çift taraflı harika çalışma-40x30 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-40x30 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Sanatçı imzalı suluboya resim-40x30 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Sanatçı imzalı suluboya resim-43x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Sanatçı imzalı suluboya resim-43x33 cm çerçeve ölçüsündedir.

  TLSold
 • Elhamra Çini Kütahya-32 cm çapındadır

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Elhamra Çini Kütahya-32 cm çapındadır

  TLSold
 • Elhamra Çini Kütahya-32cm çapındadır

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Elhamra Çini Kütahya-32cm çapındadır

  TLSold
 • Elhamra Çini Kütahya-32 cm çapındadır

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Elhamra Çini Kütahya-32 cm çapındadır

  TLSold
 • Limoges set-Demlik sütlük şekerlik ve 2 fincandan oluşan eski Limoges takım

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Limoges set-Demlik sütlük şekerlik ve 2 fincandan oluşan eski Limoges takım

  TLSold
 • Büyük boy cam Balkabağı-Murano tekniği ile renklendirilmiş koparma cam üsülü yapılmış obje 20x14 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Büyük boy cam Balkabağı-Murano tekniği ile renklendirilmiş koparma cam üsülü yapılmış obje 20x14 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Herend Vazo-Büyük boy Herend Apponyi serisi kusursuz vazo 15 cm yüksekliğinde 15,5cm ağız genişliğindedir.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Herend Vazo-Büyük boy Herend Apponyi serisi kusursuz vazo 15 cm yüksekliğinde 15,5cm ağız genişliğindedir.

  TLSold
 • 1800 sonları gümüş dikiş seti -900 ayar gümüş orijinal dönem çantası/kutusunda 2,5x7x12,5 cm kutu ölçülerindedir.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  1800 sonları gümüş dikiş seti -900 ayar gümüş orijinal dönem çantası/kutusunda 2,5x7x12,5 cm kutu ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bizoteli Fransız mücevher kutusu-5x5x5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Bizoteli Fransız mücevher kutusu-5x5x5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Alman Mavi kesme cam Şeker kavonozu-13x20 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Alman Mavi kesme cam Şeker kavonozu-13x20 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Turkuaz mücevher kutusu-Bronz çerçeve el boyama cam 1900 ler başı 3x5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Turkuaz mücevher kutusu-Bronz çerçeve el boyama cam 1900 ler başı 3x5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Hamiyet Yüceses Taş plak-Kalenin burcumuyum / Yüce Dağ başında

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Hamiyet Yüceses Taş plak-Kalenin burcumuyum / Yüce Dağ başında

  TLSold
 • Münir Nurettin Taş plak-Çiçekten nağmeden / Aşkınla sürünsem

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Münir Nurettin Taş plak-Çiçekten nağmeden / Aşkınla sürünsem

  TLSold
 • Yesari Asım Arsoy Taş Plak-Ceylan / Aşk nağmesi

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Yesari Asım Arsoy Taş Plak-Ceylan / Aşk nağmesi

  TLSold
 • Sabite Tur Taş plak-Sende Leyladan mı öğrendin / Düş ben gibi aşka

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Sabite Tur Taş plak-Sende Leyladan mı öğrendin / Düş ben gibi aşka

  TLSold
 • Alaettin Yavaşça Taş plak-Ümitsiz bir aşka düştüm / Aman cana

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Alaettin Yavaşça Taş plak-Ümitsiz bir aşka düştüm / Aman cana

  TLSold
 • Ayda Sönmez Taş plak-Vardar ovası / Püsküllü bela

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Ayda Sönmez Taş plak-Vardar ovası / Püsküllü bela

  TLSold
 • Münir Nurettin Taş plak-Nazlı nazlı / Karcıhar şarkı ikide turnam

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Münir Nurettin Taş plak-Nazlı nazlı / Karcıhar şarkı ikide turnam

  TLSold
 • Müganniye Safiye hanım-Anlat bana / Bilemem ben

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Müganniye Safiye hanım-Anlat bana / Bilemem ben

  TLSold
 • Müzeyyen Senar Taş plak-Çanakkale fiminden Hoy beni / Ela gözlüm

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Müzeyyen Senar Taş plak-Çanakkale fiminden Hoy beni / Ela gözlüm

  TLSold
 • Fredo Gardoni Taş plak-Malgre moi / mefiez vous Modemoiselle

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Fredo Gardoni Taş plak-Malgre moi / mefiez vous Modemoiselle

  TLSold
 • Sheffield Gümüş kaplama takım-İngiliz yüksek mikron A1 damgalı E.P.N.S.A1 16x15 cm üçgen formunda tepsi ölçüsündedir.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Sheffield Gümüş kaplama takım-İngiliz yüksek mikron A1 damgalı E.P.N.S.A1 16x15 cm üçgen formunda tepsi ölçüsündedir.

  TLSold
 • Zinn Dekoratif tabak-Dönem içki lokal havası tablo gibi detaylı işlenmiş yüksek kondisyon damgalı duvar tabağı 23 cm çapındadır.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Zinn Dekoratif tabak-Dönem içki lokal havası tablo gibi detaylı işlenmiş yüksek kondisyon damgalı duvar tabağı 23 cm çapındadır.

  TLSold
 • İtalya takvimli masa seti-Mekanik takvimli gravürlü masa kalemlik seti 15x8 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  İtalya takvimli masa seti-Mekanik takvimli gravürlü masa kalemlik seti 15x8 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Kodak Retina Fotoğraf makinası-Kodak'ın 1934-1969 yılları arası ürettiği yarı körüklü nadir modelidir.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Kodak Retina Fotoğraf makinası-Kodak'ın 1934-1969 yılları arası ürettiği yarı körüklü nadir modelidir.

  TLSold
 • Prinç At-Şahlanan model at figürü 19 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Prinç At-Şahlanan model at figürü 19 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Askeri cep sobası-Askerler için yapılmış avuç içi kadar cep sobası 9x6 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Askeri cep sobası-Askerler için yapılmış avuç içi kadar cep sobası 9x6 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Japon Askeri cep sobası-Askerler için yapılmış avuç içi kadar cep sobası 10x7 cm ölçüsündedir.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Japon Askeri cep sobası-Askerler için yapılmış avuç içi kadar cep sobası 10x7 cm ölçüsündedir.

  TLSold
 • Gelin kemeri-Pirinç savatlı gelin kemeri hiçbir eksiği yoktur 85 cm uzunluğundadır.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Gelin kemeri-Pirinç savatlı gelin kemeri hiçbir eksiği yoktur 85 cm uzunluğundadır.

  TLSold
 • Fransız mermer şömine saati-Çalışır durumda kaliteli mekanizma 12,5x12x4,5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Fransız mermer şömine saati-Çalışır durumda kaliteli mekanizma 12,5x12x4,5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Gümüş kadeh-Avrupa Gümüş kadeh 6,5x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Gümüş kadeh-Avrupa Gümüş kadeh 6,5x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç terazi-İşçilikli kaliteli terazi 20x27 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Pirinç terazi-İşçilikli kaliteli terazi 20x27 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Emaye Yemek Taşıma kabı-içi dışı tertemiz dökülme yoktur içindeki görünen benekler emayenin modelidir. 14x14x8 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Emaye Yemek Taşıma kabı-içi dışı tertemiz dökülme yoktur içindeki görünen benekler emayenin modelidir. 14x14x8 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç şamdan-19x31 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Pirinç şamdan-19x31 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bronz Boğaziçi Köprüsü Açılışı Anısına Madalya-30 Ekim 1973 Boğaziçi köprüsü açılış hatırası büyük boy 7,5cm çap

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Bronz Boğaziçi Köprüsü Açılışı Anısına Madalya-30 Ekim 1973 Boğaziçi köprüsü açılış hatırası büyük boy 7,5cm çap

  TLSold
 • Gümüş tesbih-925 ayar gümüş 24,6 gr ağırlığındadır.

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Gümüş tesbih-925 ayar gümüş 24,6 gr ağırlığındadır.

  TLSold
 • Maraş işi eski kutu-Ahşap el oyma işçilikli 24x14x11 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Maraş işi eski kutu-Ahşap el oyma işçilikli 24x14x11 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Avrupa kahve değirmeni-Vintage kahve değirmeni 14x16x8,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Avrupa kahve değirmeni-Vintage kahve değirmeni 14x16x8,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • 3 adet ahşap takı kutusu -Tam takım üzeri pirinç işlemeli ve oymalı ahşap kutu seti 15x10x6,5 cm , 17,5x12x5,5 cm, 20,5x12x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  3 adet ahşap takı kutusu -Tam takım üzeri pirinç işlemeli ve oymalı ahşap kutu seti 15x10x6,5 cm , 17,5x12x5,5 cm, 20,5x12x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • A.Neş'et Müstahzarat teneke ilaç kutusu-Dönem ürünü eski nadir koleksiyonluk teneke Kinin kutusu 17,5x12x8,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  A.Neş'et Müstahzarat teneke ilaç kutusu-Dönem ürünü eski nadir koleksiyonluk teneke Kinin kutusu 17,5x12x8,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Turmac Brun Makedon Türk ortak fabrika ürünü -Teneke koleksiyonluk kutu 15x12x3,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Turmac Brun Makedon Türk ortak fabrika ürünü -Teneke koleksiyonluk kutu 15x12x3,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Avrupa Barometre-Mekanik sistem vintage barometre 13x13 cm ölçüsündedir

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Avrupa Barometre-Mekanik sistem vintage barometre 13x13 cm ölçüsündedir

  TLSold
 • Avrupa kadeh takımı-Tepsisi ile birlikte kadeh takımı

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Avrupa kadeh takımı-Tepsisi ile birlikte kadeh takımı

  TLSold
 • Kutusunda harika Seyahat seti-1800 lü yıllara ait Alpaca (Alman gümüşü) damgalı (nikel üzeri gümüş kaplama)

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Kutusunda harika Seyahat seti-1800 lü yıllara ait Alpaca (Alman gümüşü) damgalı (nikel üzeri gümüş kaplama)

  TLSold
 • Cep saati özel üretim-Atlas okyanusunu 1927 de ilk defa geçen Charles Augustus Lindbergh adına yapılmış japon pilli cep saati. 4,7 cm çapındadır.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Cep saati özel üretim-Atlas okyanusunu 1927 de ilk defa geçen Charles Augustus Lindbergh adına yapılmış japon pilli cep saati. 4,7 cm çapındadır.

  TLSold
 • Kutusunda parfum şişesi-Otantik model orijinal kutusunda parfüm şişesi

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Kutusunda parfum şişesi-Otantik model orijinal kutusunda parfüm şişesi

  TLSold
 • Action vintage tv seti-Tv Radyo kısmı çalışır durumda teyp bakım ister

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Action vintage tv seti-Tv Radyo kısmı çalışır durumda teyp bakım ister

  TLSold
 • Otantik Boncuk işlemeli çanta-Tamamı boncuktan yapılmış vintage el emeği çanta

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Otantik Boncuk işlemeli çanta-Tamamı boncuktan yapılmış vintage el emeği çanta

  TLSold
 • 2 adet minyatür pirinç koltuk

  Lot No: 112

  Lot: 112

  2 adet minyatür pirinç koltuk

  TLSold
 • Timsah derisi cüzdan-1940-50 li yıllara ait bozuk para cüzdanı

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Timsah derisi cüzdan-1940-50 li yıllara ait bozuk para cüzdanı

  TLSold
 • Penguin's benzinli çakmak-Koleksiyon değeri yüksek eski model yüksek kondisyon seri numaralı benzinli çakmak

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Penguin's benzinli çakmak-Koleksiyon değeri yüksek eski model yüksek kondisyon seri numaralı benzinli çakmak

  TLSold
 • Mücevher kutusu-Üst camı eksik Bizoteli kırmızı minderli cep saati/ mücevher kutusu haliyle

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Mücevher kutusu-Üst camı eksik Bizoteli kırmızı minderli cep saati/ mücevher kutusu haliyle

  TLSold
 • Rus Müzik kutusu-Laternası sağlam Balalayka modeli muzik kutusu

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Rus Müzik kutusu-Laternası sağlam Balalayka modeli muzik kutusu

  TLSold
 • Avrupa kristal sosluk-2 adet kesme sosluk

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Avrupa kristal sosluk-2 adet kesme sosluk

  TLSold
 • Cloisonne kürdanlık

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Cloisonne kürdanlık

  TLSold
 • Pirinç bilezik-Otantik pirinç üzeri işçilikli bilezik

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Pirinç bilezik-Otantik pirinç üzeri işçilikli bilezik

  TLSold
 • Vintage porselen şömine saati-Mekanik kurmalı çalışır durumda hatasız 25x22x8,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Vintage porselen şömine saati-Mekanik kurmalı çalışır durumda hatasız 25x22x8,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • İngiliz Gümüş kaplama Tuzluk biberlik havyarlık-Yüksek mikron İngiliz gümüş kaplama 16,5x9 cm tepsi ölçüsündedir.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  İngiliz Gümüş kaplama Tuzluk biberlik havyarlık-Yüksek mikron İngiliz gümüş kaplama 16,5x9 cm tepsi ölçüsündedir.

  TLSold
 • El boyama Art Deco tablo-Altın varaklı çerçevesinin bir kenarında çok ufak bir çıtı vardır. Çerçeve ve resmin bir bütün olduğu bir üründür. Ahşap değildir. 33x21 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  El boyama Art Deco tablo-Altın varaklı çerçevesinin bir kenarında çok ufak bir çıtı vardır. Çerçeve ve resmin bir bütün olduğu bir üründür. Ahşap değildir. 33x21 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Mercedes 1:18 model araç-500 SL modelufak tefek deformeler olabilir.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Mercedes 1:18 model araç-500 SL modelufak tefek deformeler olabilir.

  TLSold
 • Junghans masa saati -Kurmalı çalışır durumda 5,5x6,5cm ölçülerindedir.

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Junghans masa saati -Kurmalı çalışır durumda 5,5x6,5cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Europa marka Alman seyahat saati-Kurmalı çalışır durumda 9,5x7,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Europa marka Alman seyahat saati-Kurmalı çalışır durumda 9,5x7,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Barometre -Vintage yüksek kondisyon 17x17,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Barometre -Vintage yüksek kondisyon 17x17,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • El yapımı standında pirinç kurşun objeler-24,5x18,5x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  El yapımı standında pirinç kurşun objeler-24,5x18,5x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Seiko vintage Transistörlü duvar saati-Kusursuz durumda (camda ışık parlama yaptı sorun yoktur) 33x33 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Seiko vintage Transistörlü duvar saati-Kusursuz durumda (camda ışık parlama yaptı sorun yoktur) 33x33 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • El yapımı satndında 20 Adet porselen Yüksük-21x17,5x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  El yapımı satndında 20 Adet porselen Yüksük-21x17,5x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Eski model kutusunda kumpas-Mekanik sağlam iyi kondisyonda 30x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Eski model kutusunda kumpas-Mekanik sağlam iyi kondisyonda 30x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Tek zilli Arlon masa saati-İsviçre üretimi 18x12,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Tek zilli Arlon masa saati-İsviçre üretimi 18x12,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Junghans masa saati -Kurmalı çalışır durumda 9x7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Junghans masa saati -Kurmalı çalışır durumda 9x7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Junghans masa saati -Kurmalı çalışır durumda 7,5x7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Junghans masa saati -Kurmalı çalışır durumda 7,5x7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Osmanlı kadran çift tepe zilli -Kurmalı çalışır durumda 10,5x9,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Osmanlı kadran çift tepe zilli -Kurmalı çalışır durumda 10,5x9,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç baharatlık ve tuzluk-Avrupa eski ürün

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Pirinç baharatlık ve tuzluk-Avrupa eski ürün

  TLSold
 • İngiliz gümüş kaplama çift kadeh-19 cm yüksekliğinde 9 cm ağız genişliğindedir.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  İngiliz gümüş kaplama çift kadeh-19 cm yüksekliğinde 9 cm ağız genişliğindedir.

  TLSold
 • Avrupa işçilikli şamdan-1950 lere ait eski dönem şamdan 25x19 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Avrupa işçilikli şamdan-1950 lere ait eski dönem şamdan 25x19 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Ziraat bankası saatli kumbara-Koleksiyoncular için harika parça

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Ziraat bankası saatli kumbara-Koleksiyoncular için harika parça

  TLSold
 • Cep saati -Çalışır durumda sadece kadranı yıpranmış. 5 cm çapındadır.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Cep saati -Çalışır durumda sadece kadranı yıpranmış. 5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Dugena seyahat saati-Efsane marka Dugena'nın yüksek kondisyon saati

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Dugena seyahat saati-Efsane marka Dugena'nın yüksek kondisyon saati

  TLSold
 • Yandan çarklı gemi kalemtraş-Eski hongkong üretimi

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Yandan çarklı gemi kalemtraş-Eski hongkong üretimi

  TLSold
 • Solido model araç-Limitli üretim nadir model

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Solido model araç-Limitli üretim nadir model

  TLSold
 • Mekanik kurmalı robot-çalışır durumda kusursuz ürün 15,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Mekanik kurmalı robot-çalışır durumda kusursuz ürün 15,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Mekanik kurmalı fil-çalışır durumda kusursuz ürün 25 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Mekanik kurmalı fil-çalışır durumda kusursuz ürün 25 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Eski üretim döküm mekanik oyun-Kolu çekince elindeki parayı ağzına atıyor alttan çıkarıyor 10x20 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Eski üretim döküm mekanik oyun-Kolu çekince elindeki parayı ağzına atıyor alttan çıkarıyor 10x20 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Model Motor -Triumph Daytona 955i

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Model Motor -Triumph Daytona 955i

  TLSold
 • Model Motor -Peugeot speed fight

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Model Motor -Peugeot speed fight

  TLSold
 • Model Motor -Moto Guzzi V10 Centauro

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Model Motor -Moto Guzzi V10 Centauro

  TLSold
 • Model Motor -1962 FLH Duo Glide

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Model Motor -1962 FLH Duo Glide

  TLSold
 • Mekanik Anker bayan kol saati-Kurmalı vintage saat

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Mekanik Anker bayan kol saati-Kurmalı vintage saat

  TLSold
 • Timex Kurmalı saat

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Timex Kurmalı saat

  TLSold
 • Genova otomatik saat

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Genova otomatik saat

  TLSold
 • Technos kurmalı saat

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Technos kurmalı saat

  TLSold
 • Jovial kurmalı alttan takvimli saat

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Jovial kurmalı alttan takvimli saat

  TLSold
 • Ankra kurmalı saat

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Ankra kurmalı saat

  TLSold
 • Hislon otomatik -23 Rubis Alttan disk saniyeli en nadir modeli

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Hislon otomatik -23 Rubis Alttan disk saniyeli en nadir modeli

  TLSold
 • Nacar kurmalı saat-Çalışır durumda kurma kolu bakım ister

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Nacar kurmalı saat-Çalışır durumda kurma kolu bakım ister

  TLSold
 • Kurmalı masa saati-Eski çin üretimi

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Kurmalı masa saati-Eski çin üretimi

  TLSold
 • Darvil vintage kol saati

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Darvil vintage kol saati

  TLSold
 • El boyama eski gece sürahisi-29 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 160

  Lot: 160

  El boyama eski gece sürahisi-29 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • İnce işlemeli Gümüş ağızlık

  Lot No: 161

  Lot: 161

  İnce işlemeli Gümüş ağızlık

  TLSold
 • İnce işlemeli Gümüş ağızlık-Puro ağızlığı

  Lot No: 162

  Lot: 162

  İnce işlemeli Gümüş ağızlık-Puro ağızlığı

  TLSold
 • Gümüş ağızlık

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Gümüş ağızlık

  TLSold
 • Mıknatıslı seyahat tavla seti- sıfır kondisyon 23x17x4,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Mıknatıslı seyahat tavla seti- sıfır kondisyon 23x17x4,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Tamamen kalem işçilikli pirinç lale vazo-25 cm yüksekliğndedir.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Tamamen kalem işçilikli pirinç lale vazo-25 cm yüksekliğndedir.

  TLSold
 • Pirinç demlik-Kaliteli işçilikli 15 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Pirinç demlik-Kaliteli işçilikli 15 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Harmonika -Orijinal kutusunda

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Harmonika -Orijinal kutusunda

  TLSold
 • Harmonika -Orijinal kutusunda

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Harmonika -Orijinal kutusunda

  TLSold
 • Osmanlı şinanay-Damgalı pirinç şinanay mumluk 14x5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Osmanlı şinanay-Damgalı pirinç şinanay mumluk 14x5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Standı ve 6 tane piposuyla tam takım

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Standı ve 6 tane piposuyla tam takım

  TLSold
 • Gümüş kakmalı Çekoslavak katalin ağızlık

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Gümüş kakmalı Çekoslavak katalin ağızlık

  TLSold
 • Lüle taşı ağızlık

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Lüle taşı ağızlık

  TLSold
 • Pipo-Real Briar marka

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Pipo-Real Briar marka

  TLSold
 • Pipo-Şahin extra marka

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Pipo-Şahin extra marka

  TLSold
 • Pipo-Şahin extra marka

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Pipo-Şahin extra marka

  TLSold
 • Pipo-Dr Plump marka

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Pipo-Dr Plump marka

  TLSold
 • Scrikss kutusunda -Vintage tükenmez kalem

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Scrikss kutusunda -Vintage tükenmez kalem

  TLSold
 • Scrikss set kutusunda -Vintage dolma kalem ve tükenmez kalem

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Scrikss set kutusunda -Vintage dolma kalem ve tükenmez kalem

  TLSold
 • Cross kutusunda gümüş kaplama dolmakalem

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Cross kutusunda gümüş kaplama dolmakalem

  TLSold
 • Malta çil para seti

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Malta çil para seti

  TLSold
 • Almanya Sertifikalı gümüş hatıra para

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Almanya Sertifikalı gümüş hatıra para

  TLSold
 • Almanya Sertifikalı gümüş hatıra para

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Almanya Sertifikalı gümüş hatıra para

  TLSold
 • Almanya Sertifikalı gümüş mineli hatıra para

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Almanya Sertifikalı gümüş mineli hatıra para

  TLSold
 • Cameo metal yüzük-Kutusunda

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Cameo metal yüzük-Kutusunda

  TLSold
 • Hollanda Çil para seti

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Hollanda Çil para seti

  TLSold
 • 2 sayfalı Atatürk albümünde Atatürk pulları

  Lot No: 186

  Lot: 186

  2 sayfalı Atatürk albümünde Atatürk pulları

  TLSold
 • Emniyet Sandığı Atatürk kumbara-17 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Emniyet Sandığı Atatürk kumbara-17 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç Atatürk büstü

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Pirinç Atatürk büstü

  TLSold
 • Avrupa kahve değirmeni-Ön etiketi eksik 12,5x12,5x21 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Avrupa kahve değirmeni-Ön etiketi eksik 12,5x12,5x21 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • 2005 Darphane TC para seti

  Lot No: 190

  Lot: 190

  2005 Darphane TC para seti

  TLSold
 • 1972 Gümüş 30 Ağustos zaferi hatıra parası-Yüksek kondisyon

  Lot No: 191

  Lot: 191

  1972 Gümüş 30 Ağustos zaferi hatıra parası-Yüksek kondisyon

  TLSold
 • Gümüş Reşat 2 kuruş-1327/4

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Gümüş Reşat 2 kuruş-1327/4

  TLSold
 • Gümüş Abdülhamit 1 Kuruş-1293/29

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Gümüş Abdülhamit 1 Kuruş-1293/29

  TLSold
 • Gümüş Reşat 10 kuruş-1327/7

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Gümüş Reşat 10 kuruş-1327/7

  TLSold
 • Gümüş Abdülmecid 5 kuruş-1255/6

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Gümüş Abdülmecid 5 kuruş-1255/6

  TLSold
 • 12 sayfalık pul defterinde USA pulları-sıfır defter içinde 50-100 yıllık yüzlerce pul

  Lot No: 196

  Lot: 196

  12 sayfalık pul defterinde USA pulları-sıfır defter içinde 50-100 yıllık yüzlerce pul

  TLSold
 • 13 sayfalık pul defterinde USA pulları-sıfır defter içinde 50-100 yıllık yüzlerce pul

  Lot No: 197

  Lot: 197

  13 sayfalık pul defterinde USA pulları-sıfır defter içinde 50-100 yıllık yüzlerce pul

  TLSold
 • Ayakabı kutusu dolu pullar-Binlerce pul çoğu avrupa

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Ayakabı kutusu dolu pullar-Binlerce pul çoğu avrupa

  TLSold
 • Özel kapamalarında 5 adet özel gün paraları

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Özel kapamalarında 5 adet özel gün paraları

  TLSold
 • Döküm Atatürk Rölyefi-14x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Döküm Atatürk Rölyefi-14x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Üfleme Cam hokka-Metal Açılır Kapaklı Vintage Cam hokka. Taban Çapı Yaklaşık 10 Cm'Dir.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Üfleme Cam hokka-Metal Açılır Kapaklı Vintage Cam hokka. Taban Çapı Yaklaşık 10 Cm'Dir.

  TLSold
 • Gümüş Kaplama Ayaklı Çerezlik-Alman Gümüş Kaplama kulplarıyla birlikte yaklaşık 15 Cm Genişliğinde Kulplu Dekoratif Çerezliklerdir.

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Gümüş Kaplama Ayaklı Çerezlik-Alman Gümüş Kaplama kulplarıyla birlikte yaklaşık 15 Cm Genişliğinde Kulplu Dekoratif Çerezliklerdir.

  TLSold
 • Sedef Kapaklı Pudriyer- Vintage Dönem Ürünü Tamamı Sedef Kaplı Kapağı İle Yaklaşık 7 Cm Genişliğinde Çok Şık Bir Pudriyerdir.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Sedef Kapaklı Pudriyer- Vintage Dönem Ürünü Tamamı Sedef Kaplı Kapağı İle Yaklaşık 7 Cm Genişliğinde Çok Şık Bir Pudriyerdir.

  TLSold
 • Üç Kollu İşlemeli Metal Şamdan-22x21 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Üç Kollu İşlemeli Metal Şamdan-22x21 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Üç Kollu İşlemeli Metal Şamdan-18x21 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Üç Kollu İşlemeli Metal Şamdan-18x21 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Üç Kollu İşlemeli Metal Şamdan-23x21 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Üç Kollu İşlemeli Metal Şamdan-23x21 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Wmf Marka Bebek Mama Kaşıkları -1853 Yılında Almanyada Kurulan Wmf Marka Eşsiz Mutfak Tasarımları Üretici Olan Firmanın Orijinal Kutusunda Bebek Mama Ezicisi Ve Mama Kaşığıdır.

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Wmf Marka Bebek Mama Kaşıkları -1853 Yılında Almanyada Kurulan Wmf Marka Eşsiz Mutfak Tasarımları Üretici Olan Firmanın Orijinal Kutusunda Bebek Mama Ezicisi Ve Mama Kaşığıdır.

  TLSold
 • Wmf Marka Bebek Mama Ezici Kaşıkları -1854 Yılında Almanyada Kurulan Wmf Marka Eşsiz Mutfak Tasarımları Üretici Olam Firmanın Orijinal Kutusunda Bebek Mama Ezici Kaşığıdır.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Wmf Marka Bebek Mama Ezici Kaşıkları -1854 Yılında Almanyada Kurulan Wmf Marka Eşsiz Mutfak Tasarımları Üretici Olam Firmanın Orijinal Kutusunda Bebek Mama Ezici Kaşığıdır.

  TLSold
 • Cam Gaz Lambası-Yeşil Cam Gövdeli Yaklaşık 34 Cm Yüksekliğinde Gaz Lambası

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Cam Gaz Lambası-Yeşil Cam Gövdeli Yaklaşık 34 Cm Yüksekliğinde Gaz Lambası

  TLSold
 • Gaz Lambası-Yaklaşık 48 Cm Yüksekliğinde Deniz Kabukları Desenli Poleyester Gövdeli Çok Şık Bir Gaz Lambası

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Gaz Lambası-Yaklaşık 48 Cm Yüksekliğinde Deniz Kabukları Desenli Poleyester Gövdeli Çok Şık Bir Gaz Lambası

  TLSold
 • Seramik Gaz Lambası-Dönem Ürünü Vintage El Boyası Kulplu Gaz Lambasıdır. Yaklaşık 23 Cm Yüksekliğindedir

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Seramik Gaz Lambası-Dönem Ürünü Vintage El Boyası Kulplu Gaz Lambasıdır. Yaklaşık 23 Cm Yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cam Gaz Lambası-Yaklaşık 30 Cm Yüksekliğinde Cam Gövdeli Şık Bir Gaz Lambasıdır.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Cam Gaz Lambası-Yaklaşık 30 Cm Yüksekliğinde Cam Gövdeli Şık Bir Gaz Lambasıdır.

  TLSold
 • Limoges Bonbonyer-El Boyaması Çiçek Desenleri İle Bezenmiş Altın Varaklı Kenarları İle Yaklaşık 12 Cm Genişliğinde 5 cm yüksekliğindedir.Fransız Limoges Bonbonyer.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Limoges Bonbonyer-El Boyaması Çiçek Desenleri İle Bezenmiş Altın Varaklı Kenarları İle Yaklaşık 12 Cm Genişliğinde 5 cm yüksekliğindedir.Fransız Limoges Bonbonyer.

  TLSold
 • Ortodoks Dini İkonası Sertifiklalı-Bizans Dönemindeki İkonagrafi Yöntemleri İle Kanvas Üzerine Solmayan Boyalarla Çizilmiş Ve Üzeri Has Arı Mumu İle Kaplanmış İkonadır. Yaklaşık 19x20 Cm ölçülerindedir.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Ortodoks Dini İkonası Sertifiklalı-Bizans Dönemindeki İkonagrafi Yöntemleri İle Kanvas Üzerine Solmayan Boyalarla Çizilmiş Ve Üzeri Has Arı Mumu İle Kaplanmış İkonadır. Yaklaşık 19x20 Cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bakır Kalem İşçilikli Şekerlik-10x7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Bakır Kalem İşçilikli Şekerlik-10x7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Limoges Tabak-Fransız Limoges Marka Porselen Yeşil Çiçeklerle Bezeli Büyük Pasta Tabağı 24 cm çapındadir.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Limoges Tabak-Fransız Limoges Marka Porselen Yeşil Çiçeklerle Bezeli Büyük Pasta Tabağı 24 cm çapındadir.

  TLSold
 • Meissen Tabak-1934 Yılı Sonrası Üretimi Olan Alman Meissen Marka Papatyalarla Süslenmiş Porselen Pasta Tabağı 25 cm çapındadir.

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Meissen Tabak-1934 Yılı Sonrası Üretimi Olan Alman Meissen Marka Papatyalarla Süslenmiş Porselen Pasta Tabağı 25 cm çapındadir.

  TLSold
 • Fransız El Boyaması Porselen Duvar Tabağı-26 cm çapındadır.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Fransız El Boyaması Porselen Duvar Tabağı-26 cm çapındadır.

  TLSold
 • US Zone Ajurlu porselen tabak-2. Dünya savaşında Amerika'nın Almanya'yı işgali sırasında üretilen çok nadir porselenlerdendir. Savaş ürünü olduğu için tüm dünya koleksiyonerlerinin ilgi odağıdır.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  US Zone Ajurlu porselen tabak-2. Dünya savaşında Amerika'nın Almanya'yı işgali sırasında üretilen çok nadir porselenlerdendir. Savaş ürünü olduğu için tüm dünya koleksiyonerlerinin ilgi odağıdır.

  TLSold
 • Marilyn Monroe Dekorasyon Tabağı-Delphi Bradex Marka 1993 Yılında Tescillenen Sanatçı Chris Notarile Tarafından Tasarlanan Limitli Basım Marilyn Monroe Tabağıdır. Gıda İçin Kullanılması Uygun Değildir. 21 cm çapındadır.

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Marilyn Monroe Dekorasyon Tabağı-Delphi Bradex Marka 1993 Yılında Tescillenen Sanatçı Chris Notarile Tarafından Tasarlanan Limitli Basım Marilyn Monroe Tabağıdır. Gıda İçin Kullanılması Uygun Değildir. 21 cm çapındadır.

  TLSold
 • Marilyn Monroe Dekorasyon Tabağı-Delphi Bradex Marka 1993 Yılında Tescillenen Sanatçı Chris Notarile Tarafından Tasarlanan Limitli Basım Marilyn Monroe Tabağıdır. Gıda İçin Kullanılması Uygun Değildir. 21 cm çapındadır.

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Marilyn Monroe Dekorasyon Tabağı-Delphi Bradex Marka 1993 Yılında Tescillenen Sanatçı Chris Notarile Tarafından Tasarlanan Limitli Basım Marilyn Monroe Tabağıdır. Gıda İçin Kullanılması Uygun Değildir. 21 cm çapındadır.

  TLSold
 • Herend Porselen Pasta Tabağı-Macaristan Yapımı Herend Marka Pembe Çiçeklerle Bezeli Yaklaşık 18 Cm Çapında Porselen Tabağımızdır.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Herend Porselen Pasta Tabağı-Macaristan Yapımı Herend Marka Pembe Çiçeklerle Bezeli Yaklaşık 18 Cm Çapında Porselen Tabağımızdır.

  TLSold
 • Meissen Tabak-1934 Yılı Sonrası Üretimi Olan Alman Meissen Marka Papatyalarla Süslenmiş Porselen Pasta Tabağı 17 cm çapındadır.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Meissen Tabak-1934 Yılı Sonrası Üretimi Olan Alman Meissen Marka Papatyalarla Süslenmiş Porselen Pasta Tabağı 17 cm çapındadır.

  TLSold
 • Meissen Tabak-1934 Yılı Sonrası Üretimi Olan Alman Meissen Marka Papatyalarla Süslenmiş Porselen Pasta Tabağı 17 cm çapındadır.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Meissen Tabak-1934 Yılı Sonrası Üretimi Olan Alman Meissen Marka Papatyalarla Süslenmiş Porselen Pasta Tabağı 17 cm çapındadır.

  TLSold
 • 1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı Yaklaşık 20 Cm Çapındandadır. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.

  Lot No: 225

  Lot: 225

  1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı Yaklaşık 20 Cm Çapındandadır. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.

  TLSold
 • M Z Marka Porselen Demlik Ve Şekerlik-Çekoslavakya Yapımı M Z Marka Pembe Renkli Şık Bir Demlik Ve Şekerlik

  Lot No: 226

  Lot: 226

  M Z Marka Porselen Demlik Ve Şekerlik-Çekoslavakya Yapımı M Z Marka Pembe Renkli Şık Bir Demlik Ve Şekerlik

  TLSold
 • Sake Bardağı-Uzakdoğu  İçeceği Olan Sake İçin Kullanılan 4 Adet Sake Bardağı. Bardağın Alt Kısmında Bulunan Delik Termos Görevi Görmektedir.

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Sake Bardağı-Uzakdoğu İçeceği Olan Sake İçin Kullanılan 4 Adet Sake Bardağı. Bardağın Alt Kısmında Bulunan Delik Termos Görevi Görmektedir.

  TLSold
 • Meissen Tabak-1924 -1934 Yılları Arasında Almanyada Üretilen Meissen Marka İris Çiçeği İle Süslenmiş Dekoratif Tabak. Yaklaşık 8 Cm Çapındadır.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Meissen Tabak-1924 -1934 Yılları Arasında Almanyada Üretilen Meissen Marka İris Çiçeği İle Süslenmiş Dekoratif Tabak. Yaklaşık 8 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Meissen Tabak-1934 Yılları Arasında Almanyada Üretilen Meissen Marka Alpin Aster Çiçeği İle Süslenmiş Dekoratif Tabak. Yaklaşık 8 Cm Çapındadır.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Meissen Tabak-1934 Yılları Arasında Almanyada Üretilen Meissen Marka Alpin Aster Çiçeği İle Süslenmiş Dekoratif Tabak. Yaklaşık 8 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Herend Porselen Çerezlik Tabak-Macaristan Yapımı Herend Marka Yeşil Renkli Bezeli Yaklaşık 10 Cm Çapında Porselen Tabağımızdır.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Herend Porselen Çerezlik Tabak-Macaristan Yapımı Herend Marka Yeşil Renkli Bezeli Yaklaşık 10 Cm Çapında Porselen Tabağımızdır.

  TLSold
 • Gümüş kaplama Tabak Ve Emaye Krema Ve Şeker Seti-1950 Lerde Üretilen Nadir Bulunan İçerisi Emaye Kaplı Sütlük Ve Şekerlik Seti

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Gümüş kaplama Tabak Ve Emaye Krema Ve Şeker Seti-1950 Lerde Üretilen Nadir Bulunan İçerisi Emaye Kaplı Sütlük Ve Şekerlik Seti

  TLSold
 • Herend Fincan -Macaristanda Üretilen Herend Marka Kahve Fincanı. Fincanda Resimde De Görüldüğü Gibi Kılcal Çatlak Bulunmaktadır.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Herend Fincan -Macaristanda Üretilen Herend Marka Kahve Fincanı. Fincanda Resimde De Görüldüğü Gibi Kılcal Çatlak Bulunmaktadır.

  TLSold
 • Delparado Tank-2. Dünya Savaşında Almanya Tarafından Kullanılan King Tiger Marka Savaş Tankının Modelidir. 1/60 Ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Delparado Tank-2. Dünya Savaşında Almanya Tarafından Kullanılan King Tiger Marka Savaş Tankının Modelidir. 1/60 Ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  TLSold
 • Delparado Tank-1989 Yılında Japonyada Hizmete Giren Typ 90 Tank Modelidir. 1/60 Ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Delparado Tank-1989 Yılında Japonyada Hizmete Giren Typ 90 Tank Modelidir. 1/60 Ölçüsündedir. Kutusunda Kapalı Olarak Gönderilecektir.

  TLSold
 • Pirinç Balık Şekerlik-Balık Formunda Dekoratif Obje. Balığın Diğer Yüzyinde Sedef Kaplaması Bulunmaktadır. 15x13 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Pirinç Balık Şekerlik-Balık Formunda Dekoratif Obje. Balığın Diğer Yüzyinde Sedef Kaplaması Bulunmaktadır. 15x13 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Sedef Elma Obje-Pirinç Üzerinde Sedef İşçilikli Elma Formunda Kutu Obje 10 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Pirinç Sedef Elma Obje-Pirinç Üzerinde Sedef İşçilikli Elma Formunda Kutu Obje 10 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç Sedef Armut Obje-Pirinç Üzerinde Sedef İşçilikli Armut Formunda Kutu Obje 13yüksekliğindedir.

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Pirinç Sedef Armut Obje-Pirinç Üzerinde Sedef İşçilikli Armut Formunda Kutu Obje 13yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Dekoratif Kahve Lokumluk Seti-Metal Dekoratif Amaçlı Porselen Fincan Kahve Lokumluk

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Dekoratif Kahve Lokumluk Seti-Metal Dekoratif Amaçlı Porselen Fincan Kahve Lokumluk

  TLSold
 • Opet Mayk Bebek-Opet Cem Yılmaz Mayk Bebeği. Çalışır durumdadır

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Opet Mayk Bebek-Opet Cem Yılmaz Mayk Bebeği. Çalışır durumdadır

  TLSold
 • Opet Mayk Bebek-Opet Cem Yılmaz Mayk Bebeği. Çalışır durumdadır

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Opet Mayk Bebek-Opet Cem Yılmaz Mayk Bebeği. Çalışır durumdadır

  TLSold
 • Motor Max Iron Choppers Motor tam koleksiyon-1/18 Ölçüsünde 6 Renk Bir Arada Orijinal Kutusunda Motorsikletler

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Motor Max Iron Choppers Motor tam koleksiyon-1/18 Ölçüsünde 6 Renk Bir Arada Orijinal Kutusunda Motorsikletler

  TLSold
 • Zamak Swarovski Yumurta Obje -Ayaklı Kutu Formunda Yumurta Obje. Yaklaşık 12 Cm Yüksekliğindedir

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Zamak Swarovski Yumurta Obje -Ayaklı Kutu Formunda Yumurta Obje. Yaklaşık 12 Cm Yüksekliğindedir

  TLSold
 • Cloisonne Fil Obje-Yeşil Renlerle Bezeli Filimiz Yaklaşık 8 Cm Yüksekliğindedir.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Cloisonne Fil Obje-Yeşil Renlerle Bezeli Filimiz Yaklaşık 8 Cm Yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Zamak Swarovski Yumurta Obje -Kutu Formunda Yaklaşık 6 Cm Genişliğinde Zamak Obje

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Zamak Swarovski Yumurta Obje -Kutu Formunda Yaklaşık 6 Cm Genişliğinde Zamak Obje

  TLSold
 • Cloisonne Minyatür Demlik- kapak orjinaldir. Ama tam oturmuyor 8 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Cloisonne Minyatür Demlik- kapak orjinaldir. Ama tam oturmuyor 8 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • El Boyaması Pirinç Obje-Kalp Biçiminde Kapaklı Küçük Kutumuz Yaklaşık 7 Cm Genişliğindedir.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  El Boyaması Pirinç Obje-Kalp Biçiminde Kapaklı Küçük Kutumuz Yaklaşık 7 Cm Genişliğindedir.

  TLSold
 • Emaye Şamdan-Dönem Ürünü Emaye Üzerine El Boyaması Tek Mumluk Şamdan Yaklaşık 7 Cm Yüksekliğindedir.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Emaye Şamdan-Dönem Ürünü Emaye Üzerine El Boyaması Tek Mumluk Şamdan Yaklaşık 7 Cm Yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Cloisonne Minyatür Vazo-Kırmızı Zemin Üzerine Çiçeklerle Bezenmiş Cloisonne Minyatür Vazo. Yaklaşık 5 Cm Yüksekliğindedir.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Cloisonne Minyatür Vazo-Kırmızı Zemin Üzerine Çiçeklerle Bezenmiş Cloisonne Minyatür Vazo. Yaklaşık 5 Cm Yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Cloisonne Minyatür Vazo-Mavi Ve Altın Yaldız Zemin Üzerine Çiçek Deseneleri İle Şık Bir Cloisonne Vazo . Yaklaşık 7,5 Cm Yüksekliğindedir.

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Cloisonne Minyatür Vazo-Mavi Ve Altın Yaldız Zemin Üzerine Çiçek Deseneleri İle Şık Bir Cloisonne Vazo . Yaklaşık 7,5 Cm Yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Cloisonne Minyatür Kutu-5 cm çapındadır.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Cloisonne Minyatür Kutu-5 cm çapındadır.

  TLSold
 • Güral Porselen Şekerlik-Özel Yapım El Boyaması Ülkemizin Önemli Porsselen Firmalarından Güral Porselenin Şık Bir Şekerliği

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Güral Porselen Şekerlik-Özel Yapım El Boyaması Ülkemizin Önemli Porsselen Firmalarından Güral Porselenin Şık Bir Şekerliği

  TLSold
 • Ayaklı Kahve Fincanı-Tavuskuşu Motifleri İle Süslü Damgasız. Ayaklı Fincanları İle 2 Kişilik Şık Bir Türk Kahvesi Fincanı

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Ayaklı Kahve Fincanı-Tavuskuşu Motifleri İle Süslü Damgasız. Ayaklı Fincanları İle 2 Kişilik Şık Bir Türk Kahvesi Fincanı

  TLSold
 • Shelley Georgian Kahve Fincanı-İngiliz Markası Olan Bu Fincanımız

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Shelley Georgian Kahve Fincanı-İngiliz Markası Olan Bu Fincanımız

  TLSold
 • Avrupa kaideli vazo-Muhtemelen Fransız üretimi

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Avrupa kaideli vazo-Muhtemelen Fransız üretimi

  TLSold
 • Winterling Bavaria Trio Set

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Winterling Bavaria Trio Set

  TLSold
 • Winterling Bavaria Trio Set

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Winterling Bavaria Trio Set

  TLSold
 • Winterling Bavaria Trio Set

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Winterling Bavaria Trio Set

  TLSold
 • Avrupa pirinç buz kovası-11x9 kase ölçüsünde 19,5 cm sapı ile birliktedir.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Avrupa pirinç buz kovası-11x9 kase ölçüsünde 19,5 cm sapı ile birliktedir.

  TLSold
 • Bavaria Tiro Set

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Bavaria Tiro Set

  TLSold
 • Ametist Kolye-Mor Rengin En Güzel Hali Ametist Kolyemiz Orijinal Taşları İle Çok Şık Bir Kolyedir. 131 gram ağırlığındadır.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Ametist Kolye-Mor Rengin En Güzel Hali Ametist Kolyemiz Orijinal Taşları İle Çok Şık Bir Kolyedir. 131 gram ağırlığındadır.

  TLSold
 • Osmanlı Mühür-4 Adet Osmanlı şahıs mühür

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Osmanlı Mühür-4 Adet Osmanlı şahıs mühür

  TLSold
 • Christofle Tabak-Üst Düzey Sofra Takımları Üreticisi Ünlü Fransız Markası Olan Christofle Metal Tabağımız Yaklaşık 15 Cm Genişliğindedir.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Christofle Tabak-Üst Düzey Sofra Takımları Üreticisi Ünlü Fransız Markası Olan Christofle Metal Tabağımız Yaklaşık 15 Cm Genişliğindedir.

  TLSold
 • Rose Design İnternaional Zinn Metal Sürahi-Fransız Markası Olan Bu Sürahimiz Tamamı El İşçiliği İle Üretilmiştir. 14 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Rose Design İnternaional Zinn Metal Sürahi-Fransız Markası Olan Bu Sürahimiz Tamamı El İşçiliği İle Üretilmiştir. 14 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Gümüş Atatürk rolyef masa üstü-İtalya ürünü sertifikalı Atatürk rolyefi

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Gümüş Atatürk rolyef masa üstü-İtalya ürünü sertifikalı Atatürk rolyefi

  TLSold
 • İspanyol Dansçı Zinn Metal Rölyef-Pembe Kadife Üzerine İspanyol Dansçısı Metal Kadın Ve Erkek Figürü 24x15 cm fon ölçülerindedir.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  İspanyol Dansçı Zinn Metal Rölyef-Pembe Kadife Üzerine İspanyol Dansçısı Metal Kadın Ve Erkek Figürü 24x15 cm fon ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Tek Mumluk Şamdan-23cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Pirinç Tek Mumluk Şamdan-23cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Tek Mumluk Şamdan-24cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Tek Mumluk Şamdan-24cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • El İşçilikli Mırra Seti Fincan Ve Cezvesi-Tamamı el emeği usta işi

  Lot No: 268

  Lot: 268

  El İşçilikli Mırra Seti Fincan Ve Cezvesi-Tamamı el emeği usta işi

  TLSold
 • Pirinç Sürahi-14,5x12 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Pirinç Sürahi-14,5x12 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Tek Mumluk Şamdan-21 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Pirinç Tek Mumluk Şamdan-21 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Bronz Dönem Ürünü şamdan-Sonradan abajur olarak tasarlanmış Elektrik Düzeneği İçin Taban Kısmında Delikleri Açılmıştır 18cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Bronz Dönem Ürünü şamdan-Sonradan abajur olarak tasarlanmış Elektrik Düzeneği İçin Taban Kısmında Delikleri Açılmıştır 18cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç Tek Mumluk Şamdan-21cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Pirinç Tek Mumluk Şamdan-21cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç Tek Mumluk Şamdan-14 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Pirinç Tek Mumluk Şamdan-14 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Bronz Okçuluk Temalı Döküm Tabak-11,5x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Bronz Okçuluk Temalı Döküm Tabak-11,5x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Tabak Madalyon-İnternette bazı yerlerde gümüş densede yüksek mikron gümüş kaplamadır. Fransız Yapımı İmparator Napolyon Rölyefli Tabak Yaklaşık 12 Cm Çapındadır.

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Tabak Madalyon-İnternette bazı yerlerde gümüş densede yüksek mikron gümüş kaplamadır. Fransız Yapımı İmparator Napolyon Rölyefli Tabak Yaklaşık 12 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Pirinç Kuğu Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Kuğu Obje tek ürün 24x8 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 276

  Lot: 276

  Pirinç Kuğu Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Kuğu Obje tek ürün 24x8 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Anahtarlık-Evinizin ofisinizin girişini süsleyecek duvar tipi anahtarlık 15x17 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Pirinç Anahtarlık-Evinizin ofisinizin girişini süsleyecek duvar tipi anahtarlık 15x17 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Sürahi model karanfillik Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Sürahi Obje tek ürün 
 23x11 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Pirinç Sürahi model karanfillik Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Sürahi Obje tek ürün 23x11 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Geyik Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Geyik Obje tek ürün 13,5x12 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Pirinç Geyik Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Geyik Obje tek ürün 13,5x12 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Dansçı Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Dansçı Obje tek ürün 20,5x8 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 280

  Lot: 280

  Pirinç Dansçı Obje-2 Adet Pirinçten Dekoratif Dansçı Obje tek ürün 20,5x8 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Kaşıklık-Mutfağınız için aşçı figürlü kaşıklık 19x10 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Pirinç Kaşıklık-Mutfağınız için aşçı figürlü kaşıklık 19x10 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Peçetelik-2 Adet Kuş Formunda Pirinç Peçetelik tek ürün 11x12 cm ölçülerindedir

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Pirinç Peçetelik-2 Adet Kuş Formunda Pirinç Peçetelik tek ürün 11x12 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Pirinç Anahtarlık-Evinizin ofisinizin girişini süsleyecek duvar tipi anahtarlık 26x16 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 283

  Lot: 283

  Pirinç Anahtarlık-Evinizin ofisinizin girişini süsleyecek duvar tipi anahtarlık 26x16 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • El Matkabı-Eski dönem mekanik sıfıra yakın kondisyonda

  Lot No: 284

  Lot: 284

  El Matkabı-Eski dönem mekanik sıfıra yakın kondisyonda

  TLSold
 • Poker Set-Orijinal Kutusunda Açılmamış Yeşil Masa Örtüsü İle Birlikte Poker Seti

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Poker Set-Orijinal Kutusunda Açılmamış Yeşil Masa Örtüsü İle Birlikte Poker Seti

  TLSold
 • Mustafa Nevzat Ampulları Karton İlaç Kutusu-13x6,5x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Mustafa Nevzat Ampulları Karton İlaç Kutusu-13x6,5x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • İyodopeton Kazim Orjinal Kutusunda İlaç Şişesi-13x3x3x cm ölçülerindedir.

  Lot No: 287

  Lot: 287

  İyodopeton Kazim Orjinal Kutusunda İlaç Şişesi-13x3x3x cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Coca Cola Teneke Kutusu-Orjinal Coca Cola Sekiz Kenarlı Teneke Kutusu 13x8,5x8,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Coca Cola Teneke Kutusu-Orjinal Coca Cola Sekiz Kenarlı Teneke Kutusu 13x8,5x8,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sudol Teneke İlaç Kutusu-1928 Tarihli İlaç Kutusu 5X5X8 Cm ölçülerindedir.

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Sudol Teneke İlaç Kutusu-1928 Tarihli İlaç Kutusu 5X5X8 Cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Suchard Cacao Teneke Kutusu-13,5x8,5x8,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Suchard Cacao Teneke Kutusu-13,5x8,5x8,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sulfosudol Teneke İlaç Kutusu-1928 Tarihli İlaç Kutusu 5X5X8 Cm ölçülerindedir.

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Sulfosudol Teneke İlaç Kutusu-1928 Tarihli İlaç Kutusu 5X5X8 Cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Kızılay Cemiyeti Klormaiyet Kinin Teneke İlaç Kutusu-14,5x10,5x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Kızılay Cemiyeti Klormaiyet Kinin Teneke İlaç Kutusu-14,5x10,5x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Droste'S Cacao Teneke Kutusu-Hollanda Markası Olan Drostre'S Marka Kutu 5x5x9 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Droste'S Cacao Teneke Kutusu-Hollanda Markası Olan Drostre'S Marka Kutu 5x5x9 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pertev Müstahzaratı Teneke Kutu-Pertev Mustahzaratı  Etem Pertev Ve Şeriki Kırmızı Teneke Kutusu 9x5,5x3 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Pertev Müstahzaratı Teneke Kutu-Pertev Mustahzaratı  Etem Pertev Ve Şeriki Kırmızı Teneke Kutusu 9x5,5x3 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pastil Midat Teneke İlaç Kutusu-8x2x5,5 cm ölçülerindedir

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Pastil Midat Teneke İlaç Kutusu-8x2x5,5 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Salih Necati Teneke İlaç Kutusu-9x5x3 cm ölçülerindedir

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Salih Necati Teneke İlaç Kutusu-9x5x3 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Colman Türk Çiviti Karton Kutusu-Açılmamış Orijinal Kutusundadır. 11x12x4,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 297

  Lot: 297

  Colman Türk Çiviti Karton Kutusu-Açılmamış Orijinal Kutusundadır. 11x12x4,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Halva Le Bosphore Marka Teneke Kutu-Teneke Lokum Kutusu 11x8x2,5

  Lot No: 298

  Lot: 298

  Halva Le Bosphore Marka Teneke Kutu-Teneke Lokum Kutusu 11x8x2,5

  TLSold
 • Ridgways Tea Teneke Çay Kutusu -9x12,5x8cm ölçülerindedir.

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Ridgways Tea Teneke Çay Kutusu -9x12,5x8cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Elit Fantazi Karamela Teneke Kutusu-13x13x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Elit Fantazi Karamela Teneke Kutusu-13x13x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Singer Teneke Kutusu-16x7,5x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Singer Teneke Kutusu-16x7,5x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Lion Kakao Teneke Kutusu-8x5x3 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Lion Kakao Teneke Kutusu-8x5x3 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sıcpa Halva Turk Teneke Kutusu-Cezayir Markası Türk Helvası Teneke Kutu 10x5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 303

  Lot: 303

  Sıcpa Halva Turk Teneke Kutusu-Cezayir Markası Türk Helvası Teneke Kutu 10x5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • 1970 ler teneke kutu-Dönem ürünü şekerleme kutusu üzeri piknik temalı 14x8x6 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 304

  Lot: 304

  1970 ler teneke kutu-Dönem ürünü şekerleme kutusu üzeri piknik temalı 14x8x6 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Le Khediye Teneke Sigara Kutusu- 15 x11x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Le Khediye Teneke Sigara Kutusu- 15 x11x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Atikah Echt Türk Tütünü Teneke Kutusu-14x11x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 306

  Lot: 306

  Atikah Echt Türk Tütünü Teneke Kutusu-14x11x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Turmac Osmanlı Teneke Sigara Kutusu-Türk Makedon ortak yapımı 15x11,5x4,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Turmac Osmanlı Teneke Sigara Kutusu-Türk Makedon ortak yapımı 15x11,5x4,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Carte Or Davros Teneke Sigara Kutusu-12x8x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Carte Or Davros Teneke Sigara Kutusu-12x8x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Le Khediye Ed. Laurens Tneke Sigara Kutusu-14,5x12x4 cm ölçülerindedir

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Le Khediye Ed. Laurens Tneke Sigara Kutusu-14,5x12x4 cm ölçülerindedir

  TLSold
 • Zetina Dikiş Makinesi Teneke Kutusu-Vintage dönem ürünü 16x8x4,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Zetina Dikiş Makinesi Teneke Kutusu-Vintage dönem ürünü 16x8x4,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Seaforth Traş Losyonu Cam Şişesi-Dönem Ürünü Cam Şişe İçi Boş Şekildedir. 11 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Seaforth Traş Losyonu Cam Şişesi-Dönem Ürünü Cam Şişe İçi Boş Şekildedir. 11 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Avon Hormone Creme Cam Kutusu-Koleksiyonluk 8 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Avon Hormone Creme Cam Kutusu-Koleksiyonluk 8 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Avon Krem Şişeleri Lotu-4 Adet Ürün Bulunmaktadir.

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Avon Krem Şişeleri Lotu-4 Adet Ürün Bulunmaktadir.

  TLSold
 • Yeni Rakı Cam Şişesi -Çok Şık Cam Şişesinde 630 Kuruşa Satılan Yeni Raki Şişesidir.

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Yeni Rakı Cam Şişesi -Çok Şık Cam Şişesinde 630 Kuruşa Satılan Yeni Raki Şişesidir.

  TLSold
 • Akman Şarabı Cam Şişesi-1937 Yılında Kurulan Akman Şarabının 1964 Yılında Üretilen Şarabın Şişesidir.

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Akman Şarabı Cam Şişesi-1937 Yılında Kurulan Akman Şarabının 1964 Yılında Üretilen Şarabın Şişesidir.

  TLSold
 • Jan Maria Conti Kolonya Şişesi -Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 316

  Lot: 316

  Jan Maria Conti Kolonya Şişesi -Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Kanzuk Kolonyası Cam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Kanzuk Kolonyası Cam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • T.C.İnhisarlar İdaresi Votka Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 318

  Lot: 318

  T.C.İnhisarlar İdaresi Votka Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Avon Elegance Parfümlü Krem Cam Kutusu-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Avon Elegance Parfümlü Krem Cam Kutusu-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Teneke İlaç Kutuları Lotu-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 320

  Lot: 320

  Teneke İlaç Kutuları Lotu-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Es-Ko Limon Çiçeği Kolonyası Cam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Es-Ko Limon Çiçeği Kolonyası Cam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Sırrı Enver Cam İlaç Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Sırrı Enver Cam İlaç Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • 4711 Almanya Cam Kolonya Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 323

  Lot: 323

  4711 Almanya Cam Kolonya Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Esmen - Ferid Marka Cam Kolonya Şişeleri Lotu-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Esmen - Ferid Marka Cam Kolonya Şişeleri Lotu-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Fredo Kolonyası Çam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 325

  Lot: 325

  Fredo Kolonyası Çam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • 91 Derece Orloy Kolonyası Cam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  Lot No: 326

  Lot: 326

  91 Derece Orloy Kolonyası Cam Şişesi-Koleksiyonluk üründür

  TLSold
 • Sedef Cüzdan yaklaşık 80-100 yıllık-7x5 cm ölçüsündedir. Ağız kısmında kabarma vardır

  Lot No: 327

  Lot: 327

  Sedef Cüzdan yaklaşık 80-100 yıllık-7x5 cm ölçüsündedir. Ağız kısmında kabarma vardır

  TLSold
 • Siku Marka Volvo Tır Oyuncak-Almanya Yapımı Siku Marka Volvo Flg İntercooler Tır. Tırın Büyük Römorkunun Arka Kapağı Yoktur.

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Siku Marka Volvo Tır Oyuncak-Almanya Yapımı Siku Marka Volvo Flg İntercooler Tır. Tırın Büyük Römorkunun Arka Kapağı Yoktur.

  TLSold
 • Wegdwood Tabak-İngiltere Markası Olam Wegdwood Marka Amerikan Patentli Tabağ Yaklaşık 23 Cm Çapındadır.

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Wegdwood Tabak-İngiltere Markası Olam Wegdwood Marka Amerikan Patentli Tabağ Yaklaşık 23 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Nesselsdorf Seramik Tabak-Çekoslavakyada Üretilmiş El Boyaması Seramik Duvar Tabağı 24 Cm Çapındadır.

  Lot No: 336

  Lot: 336

  Nesselsdorf Seramik Tabak-Çekoslavakyada Üretilmiş El Boyaması Seramik Duvar Tabağı 24 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Seramik Tabak-Dekoratif Kabartma Resimlerle Üretilmiş El Yapımı Tabak. Damgası Net Okunamamaktadır. Yaklaşık 22 Cm Çapındadır.

  Lot No: 337

  Lot: 337

  Seramik Tabak-Dekoratif Kabartma Resimlerle Üretilmiş El Yapımı Tabak. Damgası Net Okunamamaktadır. Yaklaşık 22 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Rosa Eglanteria Duvar Tabağı-Almanyanın Hutschenreuther Marka Duvar Tabağı. Pierre Joseph Redoutenin Eserinden Uyarlanan Deseni İşlenmiştir. Yaklaşık 23 Cm Çapındadır.

  Lot No: 338

  Lot: 338

  Rosa Eglanteria Duvar Tabağı-Almanyanın Hutschenreuther Marka Duvar Tabağı. Pierre Joseph Redoutenin Eserinden Uyarlanan Deseni İşlenmiştir. Yaklaşık 23 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Gollhammer Seramik Duvar Tabağı-Avusturya Markası Olan Gollhammer Marka El Boyaması Seramik Tabak Yaklaşık 27 Cm Çapındadır.

  Lot No: 339

  Lot: 339

  Gollhammer Seramik Duvar Tabağı-Avusturya Markası Olan Gollhammer Marka El Boyaması Seramik Tabak Yaklaşık 27 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • 1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı Yaklaşık 23 Cm Çapındandadır. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.

  Lot No: 340

  Lot: 340

  1800 lü yıllar Bleu Blanc Porselen Tabak-14.yy porselen sanatının 1800 lü yıllarda yapılan örneğidir. Kök Boya İle Boyanmış Çiçek Desenli Porselen Duvar Tabağı Yaklaşık 23 Cm Çapındandadır. Bu motifler genellikle İngiliz pazarı için yapılmıştır.

  TLSold
 • Ridgway İronstone Gravürlü et tabağı-1792 yılında kurulan İngiltere Markası Ridgway Gravür Baskı Seramik Et Tabağı

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Ridgway İronstone Gravürlü et tabağı-1792 yılında kurulan İngiltere Markası Ridgway Gravür Baskı Seramik Et Tabağı

  TLSold
 • Porselen Tabak-Yaklaşık 25 Cm Çapında Porselen Sunum Tabağı

  Lot No: 342

  Lot: 342

  Porselen Tabak-Yaklaşık 25 Cm Çapında Porselen Sunum Tabağı

  TLSold
 • Porselen Tabak-Yaklaşık 25 Cm Çapında Porselen Sunum Tabağı

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Porselen Tabak-Yaklaşık 25 Cm Çapında Porselen Sunum Tabağı

  TLSold
 • Tulu Porselen Tabak-Kütahya Tulu Porselen El Yapımı Porselen Sunum Tabağı 24 Cm Çapındadır

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Tulu Porselen Tabak-Kütahya Tulu Porselen El Yapımı Porselen Sunum Tabağı 24 Cm Çapındadır

  TLSold
 • Tulu Porselen Tabak-Kütahya Tulu Porselen Premium Porselen Sunum Tabağı 27 Cm Çapındadır

  Lot No: 345

  Lot: 345

  Tulu Porselen Tabak-Kütahya Tulu Porselen Premium Porselen Sunum Tabağı 27 Cm Çapındadır

  TLSold
 • Porselen Tabak-Yaklaşık 27 Cm Çapında Porselen Sunum Tabağı

  Lot No: 346

  Lot: 346

  Porselen Tabak-Yaklaşık 27 Cm Çapında Porselen Sunum Tabağı

  TLSold
 • Güral Digibone Porselen Tabak-Özel koleksiyon 21 Cm Çapında Güral Porselen Dekoratif Tabağı

  Lot No: 347

  Lot: 347

  Güral Digibone Porselen Tabak-Özel koleksiyon 21 Cm Çapında Güral Porselen Dekoratif Tabağı

  TLSold
 • Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselenin Sophia Femina Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. Yaklaşık 21 Cm Çapındadır

  Lot No: 348

  Lot: 348

  Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselenin Sophia Femina Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. Yaklaşık 21 Cm Çapındadır

  TLSold
 • Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselen İskambil Kağıtları Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. 21Cm Çapındadır.

  Lot No: 349

  Lot: 349

  Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselen İskambil Kağıtları Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. 21Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselen İskambil Kağıtları Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. 21Cm Çapındadır.

  Lot No: 350

  Lot: 350

  Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselen İskambil Kağıtları Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. 21Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselen İskambil Kağıtları Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. 21Cm Çapındadır.

  Lot No: 351

  Lot: 351

  Kütahya Porselen özel seri koleksiyonluk-Kütahya Porselen İskambil Kağıtları Koleksiyonu Dekoratif Tabağıdır. 21Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Alman gümüşü büyük boy jardinyer-17X22X34 Cm Ölçülerinde Alman Gümüşü Gondol . İç Kısımlarında Hafif Bozulmalar Vardır.

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Alman gümüşü büyük boy jardinyer-17X22X34 Cm Ölçülerinde Alman Gümüşü Gondol . İç Kısımlarında Hafif Bozulmalar Vardır.

  TLSold
 • Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  TLSold
 • Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  TLSold
 • Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  Lot No: 355

  Lot: 355

  Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  TLSold
 • Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  Lot No: 356

  Lot: 356

  Limoges Yumurta Obje-Fransız Limoges Marka El Boyaması Yumurta Obje Yaklaşık 10 Cm Yüksekliğindedir. Yumurtanın Metal Kısımları Bronzdur.

  TLSold
 • Bavaria Fincan -Almanya Markası Olan Bavaria Porselenin Şık Bir Çay Fincanı

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Bavaria Fincan -Almanya Markası Olan Bavaria Porselenin Şık Bir Çay Fincanı

  TLSold
 • Royal Albert Fincan-İngiliz Markası Rolay Albertin Kırmızı Güllerle Süslenmiş Çay Fincanı

  Lot No: 358

  Lot: 358

  Royal Albert Fincan-İngiliz Markası Rolay Albertin Kırmızı Güllerle Süslenmiş Çay Fincanı

  TLSold
 • Winterling Bavaria Fincan-Almanya Markası Winterling Röslau Bavaria Çay Fincanı

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Winterling Bavaria Fincan-Almanya Markası Winterling Röslau Bavaria Çay Fincanı

  TLSold
 • Mittertfich Bavaria Fincan -Almanya Markası Mittertfich Bavaria Fincan

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Mittertfich Bavaria Fincan -Almanya Markası Mittertfich Bavaria Fincan

  TLSold
 • Royal Albert Mose Rose Fincan-İngiltere Markası Rolay Albertin Moss Rose Serisi Fincanı

  Lot No: 361

  Lot: 361

  Royal Albert Mose Rose Fincan-İngiltere Markası Rolay Albertin Moss Rose Serisi Fincanı

  TLSold
 • Winterling Bavaria Trio Set

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Winterling Bavaria Trio Set

  TLSold
 • Eschenbach Bavaria Trio Set

  Lot No: 363

  Lot: 363

  Eschenbach Bavaria Trio Set

  TLSold
 • Rha Trio Set

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Rha Trio Set

  TLSold
 • Trio Set

  Lot No: 365

  Lot: 365

  Trio Set

  TLSold
 • Gerz Seit Bira Bardağı-Almanya Yapımı Gerz Seit Marka Seramik Rölyeflerle Süslenmiş Metal Kapaklı Bira Bardağı. Kapağı Kapalı Şekilde 17 Cm Yüksekliğinde 7 Cm Çapındadır.

  Lot No: 366

  Lot: 366

  Gerz Seit Bira Bardağı-Almanya Yapımı Gerz Seit Marka Seramik Rölyeflerle Süslenmiş Metal Kapaklı Bira Bardağı. Kapağı Kapalı Şekilde 17 Cm Yüksekliğinde 7 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Alman Bira Bardağı-Zin Kapaklı 14 Cm Yükseklik, 10 Cm Çapında Bira Bardağıdır.

  Lot No: 367

  Lot: 367

  Alman Bira Bardağı-Zin Kapaklı 14 Cm Yükseklik, 10 Cm Çapında Bira Bardağıdır.

  TLSold
 • Seramik Bira Bardağı-El Boyaması Seramik Bira Bardağıdır. 13 Cm Yükseklik 9 Cm Çapındadır.

  Lot No: 368

  Lot: 368

  Seramik Bira Bardağı-El Boyaması Seramik Bira Bardağıdır. 13 Cm Yükseklik 9 Cm Çapındadır.

  TLSold
 • Wallendorf porselen tabak-İngilterenin Wallendorf porselen Markası Kobalt 15cm Tabağı

  Lot No: 369

  Lot: 369

  Wallendorf porselen tabak-İngilterenin Wallendorf porselen Markası Kobalt 15cm Tabağı

  TLSold
 • Henri Manchini 33 Lük Lp -Themes From Romeo & Juliet Kondisyonu İyi Durumda

  Lot No: 370

  Lot: 370

  Henri Manchini 33 Lük Lp -Themes From Romeo & Juliet Kondisyonu İyi Durumda

  TLSold
 • Borsalino 33 Lük Lp -Jean - Paul Belmondo Ve Alain Delon Filmi Borsalinonun Film Müzikleri Albümü Kondisyonu İyi Durumda

  Lot No: 371

  Lot: 371

  Borsalino 33 Lük Lp -Jean - Paul Belmondo Ve Alain Delon Filmi Borsalinonun Film Müzikleri Albümü Kondisyonu İyi Durumda

  TLSold
 • Duke Ellington Orkestrası 33 Lük Lp -First Time The Count Meets The Duke Albümü. Kondisyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 372

  Lot: 372

  Duke Ellington Orkestrası 33 Lük Lp -First Time The Count Meets The Duke Albümü. Kondisyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Barry Whites 33 Lük Lp Plak-Sheet Music Albumü Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 373

  Lot: 373

  Barry Whites 33 Lük Lp Plak-Sheet Music Albumü Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Orchestral Moments From Favorite Operas 33 Lük Lp Plak-Mozart, Puccini, Straus , Tchaikovsky Gibi Sanatçıların Eserleri Vardır.Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 374

  Lot: 374

  Orchestral Moments From Favorite Operas 33 Lük Lp Plak-Mozart, Puccini, Straus , Tchaikovsky Gibi Sanatçıların Eserleri Vardır.Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Bethoven 33 Lük Lp Plak-Eroica Senfonisi Albümü. Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 375

  Lot: 375

  Bethoven 33 Lük Lp Plak-Eroica Senfonisi Albümü. Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Ub40 33 Lük Lp Plak-Labour Of Love Albümü. Kondüyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 376

  Lot: 376

  Ub40 33 Lük Lp Plak-Labour Of Love Albümü. Kondüyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Coctail Soundtrack 33 Lük Lp Plak-Coctail Film Müzikleri Albümü. Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 377

  Lot: 377

  Coctail Soundtrack 33 Lük Lp Plak-Coctail Film Müzikleri Albümü. Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • The Police 33 Lük Lp Plak (Sting)-Zenyatta Mondatta Albümü. Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 379

  Lot: 379

  The Police 33 Lük Lp Plak (Sting)-Zenyatta Mondatta Albümü. Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Sade 33 Lük Lp Plak-New Sade İncludes The Sweetest Taboo Albümü. Plakların Kondüsyonu İyi Durumdadır. İç Kapakta Deformasyon Bulunmaktadır

  Lot No: 380

  Lot: 380

  Sade 33 Lük Lp Plak-New Sade İncludes The Sweetest Taboo Albümü. Plakların Kondüsyonu İyi Durumdadır. İç Kapakta Deformasyon Bulunmaktadır

  TLSold
 • Alan Copeland 33 Lük Lp Plak-Basie Swingin Voices Singin Albümü . Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 381

  Lot: 381

  Alan Copeland 33 Lük Lp Plak-Basie Swingin Voices Singin Albümü . Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • The Saxophone 33 Lük Lp Plak -Albüm İçerisinde 3 Adet Plak Bulukmaktadır. Plakların Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 382

  Lot: 382

  The Saxophone 33 Lük Lp Plak -Albüm İçerisinde 3 Adet Plak Bulukmaktadır. Plakların Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Star Box 33 Lük Lp Set-The Platters, Ray Charles, Frank Sinatranın Albumlarının Bulunduğu The Golden Hits Albümü Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  Lot No: 383

  Lot: 383

  Star Box 33 Lük Lp Set-The Platters, Ray Charles, Frank Sinatranın Albumlarının Bulunduğu The Golden Hits Albümü Kondüsyonu İyi Durumdadır.

  TLSold
 • Seyyal Taner Kurtalan Ekspres 33 Lük Lp Plak-Aşıklar Bir Dede Korkut Masalı Albümü, Açılmamış Ambalajındadır.

  Lot No: 384

  Lot: 384

  Seyyal Taner Kurtalan Ekspres 33 Lük Lp Plak-Aşıklar Bir Dede Korkut Masalı Albümü, Açılmamış Ambalajındadır.

  TLSold
 • Yüksek Sadakat 33 Lük Lp Plak-Ambalajında Açılmamıştır.

  Lot No: 385

  Lot: 385

  Yüksek Sadakat 33 Lük Lp Plak-Ambalajında Açılmamıştır.

  TLSold
 • Efsane Dizi Müzikleri-Ambalajında Açılmamıştır.

  Lot No: 386

  Lot: 386

  Efsane Dizi Müzikleri-Ambalajında Açılmamıştır.

  TLSold
 • Gece Yolcuları 33 Lük Lp Plak-Kalbin Kadar Yakın Albümü. Ambalajında Açılmamıştır.

  Lot No: 387

  Lot: 387

  Gece Yolcuları 33 Lük Lp Plak-Kalbin Kadar Yakın Albümü. Ambalajında Açılmamıştır.

  TLSold
 • Hümeyra 33 Lük Lp Plak-Benim Şarkılarım Albümü. Ambalajında Açılmamıştır.

  Lot No: 388

  Lot: 388

  Hümeyra 33 Lük Lp Plak-Benim Şarkılarım Albümü. Ambalajında Açılmamıştır.

  TLSold
 • Nilüfer 33 Lük Lp Plak-Kendi Cennetim 2 Plaklı Albümü. Ambbalajında Açılmamıştır.

  Lot No: 389

  Lot: 389

  Nilüfer 33 Lük Lp Plak-Kendi Cennetim 2 Plaklı Albümü. Ambbalajında Açılmamıştır.

  TLSold
 • Bir Zamanlar 5 33 Lük Lp Plak-2 Plak Nostalji Şarkıları Ve Eski Zamanların Sanatçılarından Oluşan Albüm. Ambalajında Açılmamıştır.

  Lot No: 390

  Lot: 390

  Bir Zamanlar 5 33 Lük Lp Plak-2 Plak Nostalji Şarkıları Ve Eski Zamanların Sanatçılarından Oluşan Albüm. Ambalajında Açılmamıştır.

  TLSold
 • Porselen Bebek-30 Cm Yüksekliğinde Elleri Ve Kafası Porselen Olan Bebek. Ayakta Durması İçin İçerisinde Kaidesi Bulunmaktadır.

  Lot No: 391

  Lot: 391

  Porselen Bebek-30 Cm Yüksekliğinde Elleri Ve Kafası Porselen Olan Bebek. Ayakta Durması İçin İçerisinde Kaidesi Bulunmaktadır.

  TLSold
 • Porselen Bebek-37Cm Yüksekliğinde Elleri Ve Kafası Porselen Olan Bebek. Ayakta Durması İçin İçerisinde Kaidesi Bulunmaktadır.

  Lot No: 392

  Lot: 392

  Porselen Bebek-37Cm Yüksekliğinde Elleri Ve Kafası Porselen Olan Bebek. Ayakta Durması İçin İçerisinde Kaidesi Bulunmaktadır.

  TLSold
 • Porselen Bebek-Oturur Şekilde 21Cm, Uzunlamasına 30 Cm Ölçülerinde Elleri Ve Yüzü Porselen Bebek. Oturtulacak Şekilde Tasarlanmıştır.

  Lot No: 393

  Lot: 393

  Porselen Bebek-Oturur Şekilde 21Cm, Uzunlamasına 30 Cm Ölçülerinde Elleri Ve Yüzü Porselen Bebek. Oturtulacak Şekilde Tasarlanmıştır.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 394

  Lot: 394

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 395

  Lot: 395

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 396

  Lot: 396

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 397

  Lot: 397

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 398

  Lot: 398

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 399

  Lot: 399

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  Lot No: 400

  Lot: 400

  Schmidt Kurabiye Teneke Kutusu-Koleksiyonluk Almanya Yapımı 12X10 Cm Ölçülerindedir.

  TLSold
 • Murano Cam Baykuş Obje-El İşçilikle Yapılmış 7 Cm Yüksekliğnde Baykuş Obje

  Lot No: 409

  Lot: 409

  Murano Cam Baykuş Obje-El İşçilikle Yapılmış 7 Cm Yüksekliğnde Baykuş Obje

  TLSold
 • Fransız Vazo-Fransada Üretilen Çok Şık Kesme 2 Adet Vazo. 27X11 Ve 17X7 Cm Ölçülerindedirler.

  Lot No: 410

  Lot: 410

  Fransız Vazo-Fransada Üretilen Çok Şık Kesme 2 Adet Vazo. 27X11 Ve 17X7 Cm Ölçülerindedirler.

  TLSold
 • Murano Cam Küllük-Dönem Ürünü Kırmızı Renkli Küllük 13 Cm Genişliğindedir.

  Lot No: 411

  Lot: 411

  Murano Cam Küllük-Dönem Ürünü Kırmızı Renkli Küllük 13 Cm Genişliğindedir.

  TLSold
 • Apons Benzinli Çakmak-6 Cm Yüksekliğinde Benzinli Çakmak

  Lot No: 412

  Lot: 412

  Apons Benzinli Çakmak-6 Cm Yüksekliğinde Benzinli Çakmak

  TLSold
 • Boynuz Saplı Seyahat Çatalı-Sap Kısmı Boynuz Olan, Çatal Kısmı Pirinçten 2’Li Çatal Seti 15 Cm

  Lot No: 413

  Lot: 413

  Boynuz Saplı Seyahat Çatalı-Sap Kısmı Boynuz Olan, Çatal Kısmı Pirinçten 2’Li Çatal Seti 15 Cm

  TLSold
 • Field Conne Benzinli Otomatik Çakmak-Dönem ürünü

  Lot No: 414

  Lot: 414

  Field Conne Benzinli Otomatik Çakmak-Dönem ürünü

  TLSold
 • İş Bankası Atatürk Rölyefi-Türkiye İş Bankası 50. Yıldönümü Atatürk Rölyefi

  Lot No: 415

  Lot: 415

  İş Bankası Atatürk Rölyefi-Türkiye İş Bankası 50. Yıldönümü Atatürk Rölyefi

  TLSold
 • Atatürk Büstü-Ahşap Kaide Üzerinde Atatürk Büstü

  Lot No: 416

  Lot: 416

  Atatürk Büstü-Ahşap Kaide Üzerinde Atatürk Büstü

  TLSold
 • Gümüş kaplama karanfildan-16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 417

  Lot: 417

  Gümüş kaplama karanfildan-16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Zinn Metal Bardak-Almanyanın Baden Eyaletinin İlçesi Olan Riedlingen Şehri Temalı Zin Metal Bardak 8,5 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 418

  Lot: 418

  Zinn Metal Bardak-Almanyanın Baden Eyaletinin İlçesi Olan Riedlingen Şehri Temalı Zin Metal Bardak 8,5 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Zinn Metal Bardak-8 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 419

  Lot: 419

  Zinn Metal Bardak-8 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Pirinç Atatürk Rölyefi-14 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 420

  Lot: 420

  Pirinç Atatürk Rölyefi-14 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Bronz Osmanlı metal kutu damga yoktur

  Lot No: 421

  Lot: 421

  Bronz Osmanlı metal kutu damga yoktur

  TLSold
 • Pirinç Kutu Obje-İç Kısmı Bölmeli Pirinç Kutu Obje 8x6,5x2,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 422

  Lot: 422

  Pirinç Kutu Obje-İç Kısmı Bölmeli Pirinç Kutu Obje 8x6,5x2,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Lord Nelson Pottery Bonbonyer-1758 De İngiltere'De Kurulan Lord Nelson Potteri Porselen Markasının El Yapımı Bonbonyeri 10,5x9x4 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 423

  Lot: 423

  Lord Nelson Pottery Bonbonyer-1758 De İngiltere'De Kurulan Lord Nelson Potteri Porselen Markasının El Yapımı Bonbonyeri 10,5x9x4 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Metal Sigaralık-Kapak Üzerinde At Ve Nal Kabartması Bulunan Yıllara Pek Dayanamamış Metal Sigaralık 9,5x7x2 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 424

  Lot: 424

  Metal Sigaralık-Kapak Üzerinde At Ve Nal Kabartması Bulunan Yıllara Pek Dayanamamış Metal Sigaralık 9,5x7x2 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Sedef Kutu-Kenar Kısımları Pirinçten Gövde Kısımları Sedeften Kutu Obje 10x6x2,5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 425

  Lot: 425

  Sedef Kutu-Kenar Kısımları Pirinçten Gövde Kısımları Sedeften Kutu Obje 10x6x2,5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Pirinç Atatürk Rölyefi-16,5 cm yüksekliğindedir

  Lot No: 426

  Lot: 426

  Pirinç Atatürk Rölyefi-16,5 cm yüksekliğindedir

  TLSold
 • Uzakdoğu Temalı Demlik -11,5x5 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 427

  Lot: 427

  Uzakdoğu Temalı Demlik -11,5x5 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Kemik Kutu Obje-El boyama minyatürlü anadolu motifli

  Lot No: 428

  Lot: 428

  Kemik Kutu Obje-El boyama minyatürlü anadolu motifli

  TLSold
 • Hatem İşi Altıgen Kutu-Yaklaşık 6 Cm Genişliğinde Kapak Üzeri Minyatür Resimli Altıgen Kutu Obje

  Lot No: 429

  Lot: 429

  Hatem İşi Altıgen Kutu-Yaklaşık 6 Cm Genişliğinde Kapak Üzeri Minyatür Resimli Altıgen Kutu Obje

  TLSold
 • Reutter Porselen Minyatür Obje-Almanyanın Minyatür Porselen Firması Reutter Porcelain  Firmasının Orijinal Kutusunda Tabak Ve Bira Bardağı

  Lot No: 430

  Lot: 430

  Reutter Porselen Minyatür Obje-Almanyanın Minyatür Porselen Firması Reutter Porcelain Firmasının Orijinal Kutusunda Tabak Ve Bira Bardağı

  TLSold
 • Biscuit Porselen Biblo-17 ve 15 cm yüksekliklerindedir.

  Lot No: 431

  Lot: 431

  Biscuit Porselen Biblo-17 ve 15 cm yüksekliklerindedir.

  TLSold
 • Wmf Mutfak Aletleri -Yüksek Mikronlu Gümüş Kaplama Mutfak Tenceresi 1853 Yılında Almanyada Kurulan Wmf Marka Eşsiz Mutfak Tasarımları Üretici Olan Firmanın Harika Ürünüdür 12x7 cm ölçülerindedir. Kulbundan 18 cm dir.

  Lot No: 432

  Lot: 432

  Wmf Mutfak Aletleri -Yüksek Mikronlu Gümüş Kaplama Mutfak Tenceresi 1853 Yılında Almanyada Kurulan Wmf Marka Eşsiz Mutfak Tasarımları Üretici Olan Firmanın Harika Ürünüdür 12x7 cm ölçülerindedir. Kulbundan 18 cm dir.

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 433

  Lot: 433

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 434

  Lot: 434

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 435

  Lot: 435

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 436

  Lot: 436

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 437

  Lot: 437

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 438

  Lot: 438

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 439

  Lot: 439

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 440

  Lot: 440

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 441

  Lot: 441

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 442

  Lot: 442

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 443

  Lot: 443

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 444

  Lot: 444

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 445

  Lot: 445

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  Lot No: 446

  Lot: 446

  Koleksiyonluk kutusunda Kurşun Asker -Fabbri İtalya üretimi koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Alman Gümüşü Şekerlik-Kt Damgalı Yaklaşık 12,5x6 Cm ölçülerindedir. Şekerlik

  Lot No: 447

  Lot: 447

  Alman Gümüşü Şekerlik-Kt Damgalı Yaklaşık 12,5x6 Cm ölçülerindedir. Şekerlik

  TLSold
 • Bismarck Jilet 10luk 10 paket-Koleksiyonluk Almanya Üretimi Kutusunda Orijinal Jilet

  Lot No: 448

  Lot: 448

  Bismarck Jilet 10luk 10 paket-Koleksiyonluk Almanya Üretimi Kutusunda Orijinal Jilet

  TLSold
 • Zinn Metal Minyatür Tencere-6x7 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 449

  Lot: 449

  Zinn Metal Minyatür Tencere-6x7 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • Çini Kedi Biblo-15 x12 cm ölçülerindedir.

  Lot No: 451

  Lot: 451

  Çini Kedi Biblo-15 x12 cm ölçülerindedir.

  TLSold
 • İngiliz 1970 ler porselen -Biblo kusursuzdur. 20 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 452

  Lot: 452

  İngiliz 1970 ler porselen -Biblo kusursuzdur. 20 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Fransız süvari subayı porselen Biblosu-kusursuzdur 16 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 453

  Lot: 453

  Fransız süvari subayı porselen Biblosu-kusursuzdur 16 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • İngiliz antika porselen -Şapka kısmında ufak bir çıtı vardır 20 cm yüksekliğindedir.

  Lot No: 454

  Lot: 454

  İngiliz antika porselen -Şapka kısmında ufak bir çıtı vardır 20 cm yüksekliğindedir.

  TLSold
 • Dut yaprağı üzerinde Hat sanatı icrası-3 adettir.

  Lot No: 456

  Lot: 456

  Dut yaprağı üzerinde Hat sanatı icrası-3 adettir.

  TLSold
 • Mekanik Dinamometre-İsveç Halda Haldex Marka Gerginlik Kuvvet Ölçer Orijinal Kılıfında hafızalı model. Camda ufak çatlağı vardır

  Lot No: 457

  Lot: 457

  Mekanik Dinamometre-İsveç Halda Haldex Marka Gerginlik Kuvvet Ölçer Orijinal Kılıfında hafızalı model. Camda ufak çatlağı vardır

  TLSold
 • Anahtarlık Lotu-Ziraat Bankası - İş Bankası - Osmanlı Bankası Dönem Ürünü Anahtarlık Lotu

  Lot No: 458

  Lot: 458

  Anahtarlık Lotu-Ziraat Bankası - İş Bankası - Osmanlı Bankası Dönem Ürünü Anahtarlık Lotu

  TLSold
 • Fransız parfümlük-Çakmak formunda aykırı koleksiyonluk model

  Lot No: 459

  Lot: 459

  Fransız parfümlük-Çakmak formunda aykırı koleksiyonluk model

  TLSold